STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

samsunmania

GurbetciFanatik

Fener öyle yada böylede kazanir.
Antalyaya karsi Alex oynamasa ne yazar bence.Adamalar son 8 haftada bi A.Gücünü yenmisler. En genci babam yasinda adamlarda.
Biz önce kendi macimizi alalim bu daha zor.

Adminin dikkatine alalim dedim aliriz demedim. Yine mesajim silinir milinirde.

ahmetsefa55

bende bugun rıske edılmeyecek super fınal oncesı dıye okumustum.
hadı ınsallah o zaman.

Stelea

Gerçi "hızlı bir şekilde iyileşip sahalara döneceğim" demiş. anlaşılan o maç Antalya maçı değil gibi. :-\

SametYılmaz55

Alex oynamaması kötü olur ama fb ne yapıp edip kazanmak zorunda.play-off öncesi puan farkının daha fazla artmaması için ilk yarıda bitirecekler gibi geliyor işi.tek korkum devre arasına önde girersek oyuncularımızın ikinci yarıda skoru korumak için geriye yaslanmaları

feveran

KÖTÜ GÜN DOSTU OLMAYANIN İYİ GÜNDE HİSSESİ YOKTUR
daha dun mersın maçına gelmeyenler şimdi maça gelır oldular bilet arar oldular
yukardaki cümle bence herşeyi ifade ediyor

tırışka samsunsporlular

muzaffer4

Alıntı yapılan: feveran - 03 Nisan 2012, 08:21:18

tırışka samsunsporlular

mersin maçına gelmeyenler bu maça da gelmeyin deme gibi bir lüksümüz YOK..

FaTiH_HaN

tırışka samsunsporlular

Tamam doğru laf ama bu maçta stadın Mersin maçı gibi boş olmasını ister misin ?

King1965

tırışka samsunsporlular

Bu milletin Samsunsporlu olmasını sorgulamak çok meşhur oldu yaaa hadı anlarım galatasaray fenerbahce besıktaslaoynarız bıletlere hucum olur ama sıvassporla oynuyoruz ve o stada kım gelıyorsa gercek samsunsporldur. Sen simdi diyorsunki mersin macına gelmedıler bunlar samsunsporlu eee snn gelmedıgın 1 mac yokmu o macdada onlar gelmedı ? KİMSE KİMSENİN SAMSUNSPORLUGUNU SORGULAMASIN Saten bu yuzden buralardayız sahıbsız Şehrin sahibsiz takımıyız. Bu takıma kimse destek vermesin bak ne oluyor

Senn istedigin şu galiba mersin maçında gelenler gelsin 2500 kisiye oynayalım

hala kızı

Arkadaşlar bu maça samsun da yaşayan herkes gitmeli bırakın şimdi iyi gün dostunu kötü gün dostunu an birlik olma anıdır!!!cumartesi çalışıyor olmasam İstanbul'dan kalkıp gelecektim ama nasip

GençKozluklu

Arkadaşlar sabah yuakrdaki mesajı görünce sitemli yazılamamsı yönüdne yazacaktı mancak vazgeçmiştim. Yazışmalar oluncabende yazmak istedim.

Şimdi birbirimzie sitem etme zamanı değil. Taraftar da insan takıma dibe vruduğunda herkesi o stada çekmek kolay değildir. Taraftarı da anlamak gerek. Bu hafta bu stad ne olrusa olsun full dolmalı ve dolacak.

Sadece güzele odaklanalım. FİNAL maçımız.

ugrass

bu maçı herzamanki gibi yine TARAFTAR alacaktır..

furkan5534

rüyama girdi be maç.. fb antalyayı 4-2 yendi biz sivası 3-1 yendik kümede kaldık.heyecandan kötü oldumda uyandım  :(

Burak

Bırakın onlar da gelmesin biz ileride şöyle diyeceğiz inşallah. Efsane bir şekilde ligde kaldığımız sezonda sondan 2 önceki maçta ki 2500 şanslı kişiden birisi benim . Sonuçta her takımın kemik bir kitlesi vardır onlar yağmur çamur demeden gelir bizim gibi ama başarıya, hava koşullarına , güne , hatta saate göre bile stadın doluluk seviyesi değişir o gün o stad cehenneme dönsün de gerisi fasa fiso

atalanta8

arkadaş sitem etmiş haklıdırda
ama insan sevdiğine kızdığında ondan biraz uzaklaşabilir cumartesi barışma günümüzdür inş.