ZTK 4.Tur | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 07 Mart 2012, 15:25:28

« önceki - sonraki »

Furkan

Ne zaman bu taraftara layık futbolcular gelecek bu şehre çok merak ediyorum. Yazıklar olsun :kafa:

GurbetciFanatik

Kupa kabusu bitti
3 hafta sonra Lig kabusunu bitirmis olacagiz.
Bu sezonu unutmak icin gerekirse beynimi bi sil bastan yapacagim.
Bu saatden sonra her yorum bos artik bu takim icin.
Biz yazdikca sanki bunlar daha cok ruhsuzlasiyorlar gibi bi his var icimde.

cany

21 Mart 2012, 23:54:50 #212 Son düzenlenme: 22 Mart 2012, 00:02:00 cany
Yine bize hüsran! fix menü

atalanta8

kız çoçukları sizi gidin kumda oynayın

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: emre__ss - 21 Mart 2012, 23:49:59
Adem abi Allahını seversen git bu takımdan senin gibi yürekli,aldığı paranın hakkını vermeye çalışan,candan bir ADAMın bu takımda ne işi var?en iyilerine layıksın gönül elbette kalmanı ister senin gibi futbolcuyu görmek isteriz takımımızda lakin git abi  :( :(

Biz adem gibi topculari hakediyor ve degerini biliyoruz kardesim! o yuzden adamsa kalacak oda!

MeL_55

22 Mart 2012, 00:07:53 #215 Son düzenlenme: 22 Mart 2012, 00:11:08 MeL_55

Hakan Bayraktar, Dilaver Güçlü, Orhan Taşdelen, Ersin Veli, Turgay Gölbaşı, Akeem Agbetu...

Bu forma için verdiğiniz mücadeleyi ve ruhu o kadar çok özledim ki anlatamam..  :-X

emre__ss

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 22 Mart 2012, 00:03:06
Biz adem gibi topculari hakediyor ve degerini biliyoruz kardesim! o yuzden adamsa kalacak oda!

ben hak etmiyoruz mu dedim?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 22 Mart 2012, 00:03:06

Adem, "eğer yönetim ve hoca göndermezse hangi ligde olursak olalım Samsunspor'da kalmak istiyorum" dedi yeni sayı için yaptığımız röportajda.

emre__ss

Kalacaksa mükemmel bir haber bu en azından seneye de "bu takım için herşeyini veren en az 1 kişi var"diyebileceğiz.

furkan5534

hepsi dökuldu bugun.2.yarı fb resmen bıze gol atın dedı ya atın dedı.arkadas bukadar pozısyon kacar mı sakinleşemıyorum ya.2. yarı adamlar saldı macı bız asıldık bunları degerlendırememezlık ruhsuzluk olmaz ya.ademe helal olsun.. adam gıbı oynadı!

yilmazselcuk55

Samsunspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçında Fenerbahçe karşısında mağlubiyeti hak edecek bir oyun sergilediklerini söyledi.

Samsunspor'un deplasmanda Fenerbahçe'ye 3-0 mağlup olarak Türkiye Kupası'ndan elendiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik adam, fazla söylenecek birşeyin olmadığına vurgu yaparak, "Bugün için söylenecek birşey yok. İlk yarıda kötü ve rezil bir oyun oynadık. Mağlubiyeti hak ettik. İkinci yarı biraz oynamaya çalıştık. Ben böyle bir oyunu kabullenemem." diye konuştu.

Bir gazetecinin Zenke'nin oyundan çıkarken yaptığı hareketleri hatırlatması üzerine Mesut Bakkal, "Zenke gibi oyuncuların futbolda yeri yok. Bundan sonra forma versen ne olur vermesen ne olur. Dünyanın en iyi oyuncuları oyuna girip çıkıyor. Burada kulüplerin duşuru çok önemli. Yapılan hareket terbiyesizlik. Ben hiç üzerime alınmıyorum."

Sakatlığı nedeniyle Yunan futbolcu Gekas'ın Fenerbahçe maçında görev yapamadığını ve sezonu kapattığını belirtmesi üzerine Samsunlu bir gazetecinin "Aramızdan ayrıldı değil mi hocam?" sorusuna ise "Evet" cevabını verdi.

Ollivanders

Su son açıklamada acaip için cız etti.Sevdik seni be Gekas :'(

celebi

atalanta8

dünya gözüyle kayseride son bir defa canlı izledim bunada şükür
üzdün be gekas reis

emre__ss