STSL 2011-2012 / 29. Hafta Antalyaspor 0 - 2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan havzalı55, 25 Şubat 2012, 19:12:24

« önceki - sonraki »

isa55

Maçta kötü oynadık. Bize yakışmadı. Ama önemli olan 3 puandı ve aldık.
Bu maçın aynısını Kayseri maçında görmüştük. Kayserispor 1. dakikada öne geçmiş, hiç çıkmamış ve üzerine yatıp galip gelmişti. Bu sefer biz aynı oyunla kazandık.Sıra Gaziantep'te.

brigand

Artık kazanalım da nasıl olduğu hiç önemli değil. Hergün bir apartmanın duvarında gördüğüm grafiti gibi '' Bir Sevdadır Samsunspor ''

lucarelli

Maçı izleyemedim. Ama artık iyi oyundan ziyade 3 puan önemli. Bunu da 2-0 ile kazandığımız için çok mutluyum. son 5 haftada 13-15 puan alalım, nasıl oynadığımız önemli değil.

Sercan

ya bu antalyaspor'un formasında ne kadar reklam var? billboard gibi maaşallah :))

SametYılmaz55

Antalya'dan daha yeni geldim Ispartaya :) bugün ilk kez tanıştığım abilerim,kardeşlerim hepinizden Allah razı olsun,her şey için çok teşekkürler :) yorulduk ama aldığımız galibiyet yorgunluğumuzu unutturdu :holey: 90 dakika hiç durmadan bağırdık süperdi her şey >l< mardan stadı uzak falan ama ses çok güzel yankı yapıyor.maçtan sonra tezahüratlar yaparken hususi sustum bir ara sesimiz acayip yankı yapıyordu :) jandarmalarla maçtan sonra karşılıklı kırmızı beyaz,şampiyon Samsun falan yaptık >l< >l< çok iyi oynamasakta önemli olan 3 puandı.çok şükür almamız gereken 3 puanı aldık.

Ollivanders

lucarelli

Selim gibi bir adamın eksikliğini çok hissetik. İnşallah aldığı paranın hakkını son haftalarda öder.

ahmetsefa55

gittik koyduk döndük  ;)

devamı antepe inşallah.

mehmet yılmaz

An itibarıyla Samsun'a dönen birkaç taraftardan birisiyim. Uçakla döndük, keyifli bir dönüş oldu futbolcularla birlikte. Aksi bir durumda ızdırap olurdu. Antalya güzel bir şehir, gerçekten beğendim. Ancak artık sebebi siyasi midir bilmiyorum ama o güzel şehrin stadyum eziyetini bizzat gördük. Adeta bir iç deplasman o stat. Bir de diğerlerini bilmiyorum ama deplasman tribününün basamakları o kadar yüksek ki, düşsenin bir yeriniz kırılır.

Biz Antalya'ya sadece takımımızı desteklemek için gitmiştik. Bu nedenle yan tribünde bulunan ve hiçbir sebep yokken bize küfür eden ve Samsun kümeye diye bağıran grubun amacını anlamadık. Neyse ki 07 Gençlik girdi devreye ve centilmence tribünler oldu. Teşekkür ediyorum her iki tarafa da.

Oyunu kedi alanımızda kabullendik. Savunmamız çok iyi oynadı bugün. Ali Turan'ın aptalca müdahalesiyle Gekas golünü atınca oyun bize döndü. İyi direndik ve savaştık. Ekigho da son noktayı koydu. Sonuçta önemli bir deplasman galibiyeti elde etmiş olduk. Ligde henüz biten birşey yok. Mücadeleye devam edeceğiz.

300 kadar vardı sanırım. Fena değildik ama çok iyi tribün yapamadık; hem stres ama daha da fazlası yol yorgunluğu etkiledi biraz. Şu sıralar Afyon'u yeni geçmiş olan üç otobüsümüze de hayırlı yolculuklar diliyorum.

Gekas'ın penaltı golü

kumköylü ahmet

Herkeze hayirli yolculuklar sag salim varirsiniz insallah..vardiginizda haber verin..yolunuz acik olsun

cembaba

Her şeyi ile çok güzel bir deplasmandı. Başta Erdal ve Serkan olmak üzere gelen bütün kardeşlerimin ayaklarına sağlık. 18 saat geliş - 18 saat gidiş toplam 36 saat süren bir yolculuk...

Var mı daha ötesi? Yarın bir yazı yazacağım tüm deplasman ile ilgili. Şimdilik bu kadar.

binikalamadım

Alıntı yapılan: binikalamadım - 27 Şubat 2012, 07:06:29
bu maçta bir ilki daha yaşayacağız hep birlikte inşallah..

bu ilki yaşayacağımız içime doğmuştu sanki...

antep baklava getir yiyelim  :deli:

jean

Heyecandan ilk yari ve Mac sonucuna baktim sadece antep yenilirse bu galibiyet daha anlamli olacak

Theofanis Gekas

antep yenilmez biz ne zaman yensek herkes yener  al_sana