STSL 2011-2012 / 28.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Bursaspor

Başlatan berusa55, 18 Şubat 2012, 16:09:11

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Lisandro haklı. bi orta saha alamadık malesef. yürekten oynayan adamlar da 1-2 maç oynuyo sonra batıyo. rakip de yürekten oynayacak tabi arada. bursa bugun istekliydi.
batalla kadar pinto da iyiydi. hatta bayağı iyi bu adam. artık bance tarzı topçu para etmiyo. 2 stoper kıstırıveriyor aralarına, adım atamıyosun. pinto çok gezgin bir forvet ve ekigho gibi bakmadan oynamıyor.
oyunun başında fazla agresif başladığımızı düşünüyorum. uğur boral'ı çok zorladık. o da patladı zaten. çkarken kaybettiği toplar sebepsiz yere ileri geri koşturdu bizi. yediğimiz golde ofsayti bozdu. maça daha sağlam başlayıp oyunu uyutabilseydik ikinci yarı dirençleri düşerdi. ne de olsa deplasman. ama bunu sene başından beri hiç yapamadık malesef. kadro uygun değil bu duruma ayrıca lig tecrübemiz de eksik.
ilk yarı yenal ile znkeyle başlayıp ilerleyen bölümde serdar ve uğuru alabilsek son bölümde daha çok zorlayabilirdik rakibi. ama olmadı işte serdar girerken 2 olmuştu.
bu sene kaybedilmemesi gerekn çok maç kaybettik. bu maç bence onlardan biri değildi. bursa'nın oynadığı oyunu bu stadda bu sene oynayan çıkmadı. belki biraz bjk. yani bi form düşüklüğü olduğunu düşünmüyorum. geçen hafta neysek bu hafta da oyuz.
şansımız çok zor artık bence bu hafta telafi edilecek deplasmanlarda ama yeterli olacak mı görecez. manisa düştü gibi. antep ve karabük kurtuldu. 7 puan öndeki mersini  alta almak için uğraşacağız bu saatten sonra. bence son kapı bu kapı.

ahmetsefa55

atalay

Gün o gün değil, derlenip toplanmasın bayraklar...
Daha altı maç var ve biz bitti demeden hiç bir şey bitmeyecek.
Yeter ki teslim olmayalım ki en kötüsü teslim olmaktır.
Son kurşunumuza kadar savaşa devam. Aslolan savaşmaktır...

isa55

Ertuğrul Sağlam Samsunsporluyum, özel yeri var bende diyor, bizi her maçta yeniyor. Bizden aldığı puanları çıksak kümeye oynayacaktı. Batsın onun Samsunsporluluğu

isyan

Alıntı yapılan: isa55 - 26 Şubat 2012, 00:56:07
Ertuğrul Sağlam Samsunsporluyum, özel yeri var bende diyor, bizi her maçta yeniyor. Bizden aldığı puanları çıksak kümeye oynayacaktı. Batsın onun Samsunsporluluğu
Mac mi satsin bize ?

ahmetsefa55

ben dayanamıcam kaptırcam artık banlanırsam da banlanayım anasını satayım.

ulan düşünelim ki bızım hocamız tolunay kafkas.
senın olmayan mantıgına gore trabzona 2 macı da satması adamlık öyle mi ?

zorla varya adamı dınden ımandan cıkartırlar yemın edıyorum.

Forvetim

bu sezonun en kötü oyununu izledim, hem biz oynayamadık hem adamlar bize top yaptırmadı ve bursanın oyununa baktık durduk. ne olursa olsun dolu tribünler önünde ve hayati maçta bu kadar cılız oynama hakları yoktu, takımın puan sıralamasında ki durumu umurlarında değil gibiydiler. antalyayı orada yenip durumu düzeltmelerini bekliyorum. inşallah kafalarına dank eder, geç te olsa.

KareAs55

Abi peki biz kazanmak için sahada ne yaptık. Yazıktır günahtır ya sen sahada bir varlık göstereceksin bırakın Allah aşkına

5trawberry

26 Şubat 2012, 01:54:25 #443 Son düzenlenme: 26 Şubat 2012, 01:58:54 5trawberry
Arkadaslar sakin lutfen. Ertugrul gorevini yapiyor Samsunsporlulgundan bize ne yahu maca mi geliyor girtlak mi yirtiyor bizim kadar uzuluyor mu hayir. Hocadir samdunludur yarin bihun hocamiz olur basimiz ustune ama artik ertugrul saglam ve samsunspor olayini ayirin yahu

celebi

GurbetciFanatik

Adamsin ve iyi bir Samsunsporlusun Baskanim
ama bu takim sayende bu durumda malesef.
Petko da israr israr israr ede ede is isten gecti be Baskanim.
Cok iyi bir insansin baskanim ama futbolu bence galiba bilmiyorsun.
Demiröreni ne amacla destekledin biz bile bilemiyoruz, umarim senin bildigin bisey vardir.

Ertugrul konusu neden konusuluyor anlamiyorum, ile takimimizi 58.maddeye mi sokalim yani , ne simdi maci mi versin bize ????

Son 6 macta en az 4 maci kazanmamiz lazim diyorsun Bakkal, peki 15 . siradaki Takim son 6 macta 2 galibiyet mi alamicak.
Komik bi yaklasim, bizi bugün sasirtdin Hocam.

Zenke nin ne isi vardi ilk 11 de.
Serdar neden halen yedek giriyor ?
Kemal yerine Bahia neden ?
2 Forvet birden intihar degilmi ?

Söyleyecek cok sey var ama belki bana cogu kizacak ama tek 2 sansimiz kaldi
1.) MUCIZE
2.) 58.Madde

celebi

yok yok ertuğrul şerefsizin önde gideni. neden bir güzellik yapmadı bize

cgr

Alıntı yapılan: isa55 - 26 Şubat 2012, 02:18:03
Hiç bir bağımız olmayan Adanaspor biz düşmeyelim diye 3 sezon önce son maçta bize bir iyilik yapmıştı. Benzerini bu maçta da isterdim. Olmadı. Madem Samsunsporlusun, o zaman haftaya Karabük'ü ve son maçta da G.Antep'i yeneceksin.

Hocam,

Lig farklı, oyuncular farklı, herkesin hedefi farklı...
Ne yapsaydı adam ? Forveti Sağ Bek'te mi oynatsaydı ?

Yapmayın Allah Aşkına...

Sen çık çatır çatır oyna topunu kimseye muhtaç kalma işte böyle...

Serkan

isa55 allah aşkına bir huzur ver ya karışmayayım etmeyeyim dedim ama harbiden yeter....

kamuri

bu ertuğrul sağlamla ilgili yazılanlara bakıyorum da yapmayın arkadaşlar samsunsporumuzu küçük düşürmekten başka bişey yapmıyosunuz  :'( arkadaşlar şu gerçeği geçte olsa gördük bunu da kabul edelim artık maalesef orta sahamız süper lig seviyesinde değil iki murat ve fink çok kötüler  maalesef