Gümüşhane'de Bir Taraftarımıza Saldırı

Başlatan Ahmeti, 03 Şubat 2012, 10:20:00

« önceki - sonraki »

Cheregi

Bu arada ulusal medyada ve tüm Gümüşhane yerel basınında çarşaf çarşaf haberi yapılıp Gümüşkent Gazetesinde tek satır haberinin olmaması doğrular nitelikte.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 03 Şubat 2012, 14:34:58
Taş gibi Samsunspor'ludur.Benim Taflan'dan komşumdur.Galiba ailesinin olaydan haberi yok az önce amcasıyla telefonda görüştüm çünkü.

Hocam, telefonunu Serkan'a verebilir misin Hüseyin'in?
Bir arasınlar bizimkiler...

jorgensen55

Bu olayın peşini bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler.Helal olsun hepinize...

özkan

Bir yerde bir Samsunspor'luya biri zarar veriyosa,karşısındayız her zaman.Ne yapılacaksa bizler burdayız.

Mert

Alıntı yapılan: maraton - 03 Şubat 2012, 13:53:16
gümüşhaneye otobüs listesini başlatıyorum..
1- maraton  :kafa:

1-maraton
2-Serkan
3-Muhalif
4-Mert

ali ihsan

Huseyinle gorustum.Haliyle biraz fedirgin nede olsa orada ögrenci.Sikayetci olmus zaten.Sen Samsunspor Gazisisin artık dedim...

jorgensen55

Gümüşhane çok küçük bir yer. Hiç korkmasına gerek yok kardeşimizin, bu ülkenin polisi var hukuku war.Öyle kolay değil bu işler kalkıp da kafa atacaksın maç izleyen öğrenciye.Çok sayıdıa Samsunlu polis kardeşimiz var orda.Biz de takipçisi olalım bu olayın...
Bu Arada;
5-jorgensen55

brigand

Mecidiyeköy'de Altınfıçı da 60'dan fazla fenerli öylece izledi kaldı baktı. Fitil oldular ama mekandaki komileri de Samsunspor'lu yapınca her hafta her hafta durum lehe dönüyor tabi : )

samuray

öncelikle bu kardeşimize geçmiş olsun ve bunu yapanlarında insan değil hayvan bile yapamaz diyeceğim ama hayvanlara hakaret olur adi şerefsizler

ali ihsan

Huseyin kardesimiz Samsun'a dogru yola cikmis.Memleket havasi iyi gelir...

erkutdem55

Hüseyin'in facebook adresi yok mu?sevgili hackerlar bulun şunu da bi geçmiş olsun dileyelim.

Ahmeti

Hüseyin kardeşimizi üye yapalım bu siteye

Lusage

O ayağı alıp ....  >:( >:( >:(

Geçmiş olsun kardeşimize..

Stoper

O...çocugu filminden fırlamış bu köpek.
Geçmiş olsun !

GençKozluklu

GEçmiş olsun kardeşimize. Eve şimdi geldim. Önce site ana sayfasından gördüm haberi. Az önce de ATV ana haber de görütnleriyle verdi olayı. O ite hukuki yollardan haddini bildirmek gerek.

Sitemizi ve çok kıymetli arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Olayı hukuki boyuta taışıyıp takip etmeleri çok güzel. Bravo arkdaşlar.