STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

feveran

adam demn yanıma geldi hepsınde ıcıne fener forması gıymışler maratondan bılet almışlar

SametYılmaz55

maçı izleyemicem diye üzülüyordum işte bileğim döndü izin verdiler 8) yalnız o fenev formalılar bir fark edilirse :-* :-*

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: feveran - 02 Şubat 2012, 16:22:10
adam demn yanıma geldi hepsınde ıcıne fener forması gıymışler maratondan bılet almışlar

iyi YA ÖYLE ICINDE GIYINIK KALCAKLAR
sesleri bile cikmaz
2-0 bizim mac

mactan sonra o formari  artik münasip ....

SAMSUNLU ORUMA 55

ya ben bu misafir tribününün 10 tl olmasını anlamıyorum, anlamak istemiyorum.. yapcan daa yönetim 40 ila 50 arası.. İstanbul takımlarının deplasmanına giden taraftarlarımız sanki misafir tribününe 10 tl'ye girdi  >:(

King1965

katılıorum.. deplesman trıbunu fıyatları 50 tl olsun !!!

55ertan

02 Şubat 2012, 17:11:45 #230 Son düzenlenme: 02 Şubat 2012, 17:24:51 55ertan
Umarim yeni transfer oynamaz. Birbirine uyumlu bi kadroyla cikalim artik.

@SAMSUNLU ORUMA 55
benim bildigim onun bi kurali var. Kale arkasi 10 TL yse ev sahibi, misafir fark etmemesi gerekiyor.
Bize 5 size 50 demek de bize yakismazdi zaten.

TeRMeLee

Deplasman tribünü bilet fiyatını kafana göre arttıramazsın ki, kendi taraftarına verdiğin en ucuz bilet kadar olmalı.

Cheregi

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 02 Şubat 2012, 17:12:31
kendi taraftarına verdiğin en ucuz bilet kadar olmalı.

Hayır, aynı seyir kalitesine sahip yerle aynı fiyat olmak zorunda. Örneğin kapalının köşesinden verirsiniz, kapalı tribün bilet fiyatıyla aynı olur, kale arkasından verdiğimiz için kale arkası bilet fiyatıyla aynı.

Trabzon da deplasman taraftarından daha çok para almak için kale arkasında değil maratonun ücra bir köşesindedir mesela.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Cheregi - 02 Şubat 2012, 17:20:20
Hayır, aynı seyir kalitesine sahip yerle aynı fiyat olmak zorunda. Örneğin kapalının köşesinden verirsiniz, kapalı tribün bilet fiyatıyla aynı olur, kale arkasından verdiğimiz için kale arkası bilet fiyatıyla aynı.

öööööfffff .. bi sal daaa ...  :suslen: :suslen:

Cheregi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Şubat 2012, 17:21:17
öööööfffff .. bi sal daaa ...  :suslen: :suslen:

Arkadaşım senin derdin ne benimle, tanışıyor muyuz? Bir yerde bir yanlış mı yaptım ya da yazdığımda yanlış bir şey mi var? Tamam siz yazın ben okurum sadece. Nasıl adalet bu, bu sitenin adaleti bu mu? Senin gibiler yüzünden kaçıyor herkes, soğuttunuz siteden, kimse kalmadı eskilerden?  :(

özkan

celebi

Alıntı yapılan: Cheregi - 02 Şubat 2012, 17:25:22
Arkadaşım senin derdin ne benimle, tanışıyor muyuz? Bir yerde bir yanlış mı yaptım ya da yazdığımda yanlış bir şey mi var? Tamam siz yazın ben okurum sadece. Nasıl adalet bu, bu sitenin adaleti bu mu? Senin gibiler yüzünden kaçıyor herkes, soğuttunuz siteden, kimse kalmadı eskilerden?  :(

buyur ben eskiyimdir bir sorun mu var :)

twitter

SAMSUNLU ORUMA 55

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 02 Şubat 2012, 17:40:06
buyur ben eskiyimdir bir sorun mu var :)

beyefendi bu yazıyı kime yazdınız.
hayır kereciye yazdıysanız sorun yok.
bana yazdıysanız sorunu çözelim hemen ;)