Petkoviç gönderildi, yeni hoca Mesut BAKKAL

Başlatan samsunum, 18 Ocak 2012, 17:06:35

« önceki - sonraki »

isa55

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Gerçi biz yandık kızardık bile.
Hoca gitsin de yerine şu an için A2 takım hocamız da yeter Ordu maçında.
Benim adayım Hikmet Karaman.(ceza durumunu bilmiyorum)

isa55

samsunluhakan

tabiki hikmet karaman

5trawberry

Hikmet karaman deyin 62 olsun  :kafa:

babasamsunlu

;D ;D ;D

daha kafanı çok vurursun duvarlara..
bance afrikada :D :D

5trawberry

:D

Olsun abi, gelince de bizim vurduğumuz kadar Bance vurur toplara inş :)

babasamsunlu

valla bi an önce gelsin yoksas gekasa sarmaya başlayacaz :)
adama top indiremiyoruz.
birde bu bancenin takıma olan faydasının sadece hücum anlamında olmadığınıda farkediyoruz yavaş yavaş.
adam her maç kornerlerde en az iki top çıkarıyordu.
orta sahaya gelip top yapıyordu.
gidince folloş olduk....

5trawberry

Bance gelene kadar patlamaya hazır olan volkan haline geleceğiz, kazanacağımız maçlarla..
Geldikten sonrada, patlamaya başlayan :)

Önümüzdeki 2 maç=6 puan oldukça ümitliyim.

Sonuna Kadar 55

petkoviç gitti demek çok zor olsa dahil bu takım küme düşmez biz inarmak zorurdayız..çünkü başkan o kadar büyük ki samsunspor onu için kutsal çok seviyor bizden çok belki de gitsin hayırlı olur bizim için..petkoviç

Theofanis Gekas

başkanın sevgisiyle ligde kalabilsek keşke,ne kadar sevse üzülsede beceriksiz olduğu gerçeğini kapatamaz bu,adnan çakalının her dediğine inanıyor,herhalde bize başkan olmadan önce hiç futbol maçı izlemedi

radikal-fma

yönetim petkoviçi göndermek için çare arıyorsa işte çare petkoviçi minik takıma antroner olarak ata tazminatını verme sürünsün

kamuri

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Ocak 2012, 22:32:56
hocalarla görüşen olmaması için elinden geleni yaparsa olmaz tabi.. mesut bakkal dünden razı ama teklif o kadar komik ki.. petkovic gitmesin diye 'birisi' elinden geleni yapıyo anlaşılan..
benim anlamadığım kardeşim adnan sezgin petkoviç giderse ne kaybedecek kalırsa ne kazanacak burda bizim başkanda da sanki otorite boşluğu var gibi eğer petkoviçin gitmesini gerçekten adnan sezgin istemiyosa ve bunu engelliyosa çağırırsın adnan sezgini yanına sonuçta bu adam senin yanında çalışan maaşlı işçin ben başkan olarak petkoviçi gönderiyorum dersin olur biter he adnan sezgin bu karara karşı mı çıkıyo o zaman petkoviçle beraber onunda biletini kesersin bana göre başkanın masaya yumruğunu vurma vakti geldi de geçiyor gibi iplerin başkanın elinde olması lazım adnan sezginin değil sonuçta adnan sezgin bu klupte maaşla çalışan birisi

Sol Açık

Alıntı yapılan: kamuri - 19 Ocak 2012, 02:05:44
benim anlamadığım kardeşim adnan sezgin petkoviç giderse ne kaybedecek kalırsa ne kazanacak burda bizim başkanda da sanki otorite boşluğu var gibi eğer petkoviçin gitmesini gerçekten adnan sezgin istemiyosa ve bunu engelliyosa çağırırsın adnan sezgini yanına sonuçta bu adam senin yanında çalışan maaşlı işçin ben başkan olarak petkoviçi gönderiyorum dersin olur biter he adnan sezgin bu karara karşı mı çıkıyo o zaman petkoviçle beraber onunda biletini kesersin bana göre başkanın masaya yumruğunu vurma vakti geldi de geçiyor gibi iplerin başkanın elinde olması lazım adnan sezginin değil sonuçta adnan sezgin bu klupte maaşla çalışan birisi

Bu "Adnan Sezgin komplosu" yaklaşımını hiç ama HİÇ anlamıyorum. Kendi yaşamımızda bu tip komplolar kurarak mı yaşıyoruz, çevremizdeki insanların yaşamdaki tüm "olayları" bu mudur yani? Çünkü her olayda böylesi komplolar arayıp, o komploları büyük keşifler şeklinde buraya yazmak için, kendi yaşamında bu tip komplolar kurarak yaşamak lazım.

Adamın işi var, parası da güzel ve parasını alıyor. Sırf manyakça bir ego tatmini için bu tip saçmalıklara neden girsin. Yani bunu "mantıklı" buluyorsanız, birşey diyemem tabi, ama lütfen biraz insaf!

Ayrıca bu adamın işi takımın sorunsuz yaşaması ve transferse, bu takımın puan cetvelindeki yerinde takımla ilgili herşeyin "yangın yerine" dönmesi gerekirdi, ama adam iyi yönetiyor, olmuyor. Ara transfere kimse laf etmiyor. Adnan Sezgin geldikten sonraki sezon başındaki kısa dönemdeki transferine de laf edemeyiz, 1 hafta önce gelseydi muhtemelen Stancu ve Culio şu an bizde olurdu vs...

Bu tip "komplo" yorumları kanıma dokunuyor, ondan sinirleniyorum ve ağır laflar da yazmak istemiyorum. Elimden gelen en nazik şekliyle, azıcık insaflı ve biraz da akıllı olalım...

##kdc##

Valla bence İnanç Abi olsun hocamız, gelebilecek her hocadan daha iyi tanıyo takımı ayrıca takımın her idmanını da izlemiştir büyük ihtimal  :)

Sonuna Kadar 55