STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

fanli03

Böyle birşey varmı Şampiyonlar liginde oynamış takımın sahasının 3 yanı açık rezillik yemin ediyorum küçük takımlar :)))

Desiqner

Alıntı yapılan: fanli03 - 14 Ocak 2012, 01:03:05
Böyle birşey varmı Şampiyonlar liginde oynamış takımın sahasının 3 yanı açık rezillik yemin ediyorum küçük takımlar :)))

Branda çekeceklermiş :D üstünede şampiyonlar ligi logosu bastırmışlar :))))

Sioux

Sponsoru da brandacı Dursun olur :)

Bizim sakin olmamız lazım, Her türlü pisliği, tahriği yapacaklardır. Ama olay çıkarırsak takımımıza ceza kesilir. Ordu maçının seyircisiz olmasını hiç birimiz istemeyiz. O yüzden sakin, sakin, sakin... Takımımız sahada yaslasın, önemli olan o.

5trawberry

Yenecez öyle böyle değil, çok madara olacaklar çok!

Ollivanders

Büyük konuşmasak iyi olur bence. Allah'ım hakkımızda hayırlısını nasip etsin .

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico - 14 Ocak 2012, 02:28:20
Büyük konuşmasak iyi olur bence. Allah'ım hakkımızda hayırlısını nasip etsin .

Aynen..Büyük konuşmayalım..Öne geçinde bir baba hindi,fincanı taştan yapmayalım.. Bunlar tecrübeyle sabit bize fayda sağlamayan şeyler..Tadı damağımızda kalmasındansa maç sonu her türlü makara yaparız..

usare

Allah şu hamsi kafalara biraz daha beyin versin...

CurvaSs

ulan bunlar ne kadar mal insanlar. iki gündür forza şirinler'in face sayfasına saldırı düzenliyorlar. klavye delikanlısı gördüm de böylesini görmedim..

target_t.t.b

Alıntı yapılan: CurvaSs - 14 Ocak 2012, 03:18:54
ulan bunlar ne kadar mal insanlar. iki gündür forza şirinler'in face sayfasına saldırı düzenliyorlar. klavye delikanlısı gördüm de böylesini görmedim..
o sallayanların profillerine bak hiçbiri travzonda yaşamıyor.hepsi dışarda yaşayan travzonlular.hepside hayal aleminde yaşıyolar.

target_t.t.b

burasi heryer degil pankarti trabzonlulari tahrik etmismis ama sizin bize heryer trabzon sloganiniz tahrik olmuyor nedense :)......herkeze istanbul yalakasi olmayin diorsunuz ama karadenizin trabzon yalakasi olmasini bekliyorsunuz, trabzon düsmani olanlari kalleslikle sucluyorsunuz....karadenizin en büyük sehri trabzon diorsunuz ama ac karinlarinizi samsunda doyuruyorsunuz...samsunun bafra ilcesi kadar nüfusunuz yok, samsunun yarisi kadar sanayiniz yok, samsun kadar topraginiz yok, akilli olun kimin ne oldugunu zorla sokturmayin bize o hamsi kafalariniza o armanin üstünde atatürk var herkez haddini bilecek...sigdirmaya gelioruz hazir olun   

şirinlerin sitesinde bi arkadaşın yazısı ok beğendim.belki burayada yazıyordur.

ElbistanLı4655

Facebook 'Trabzonlu Gençler' Sayfasında Yüzlerce Yorum Var.. Gelsinler,Bekliyoruz,Bu Şehiri Onlara Dar Edicez Gibi..
Gene Bilgisayar Başında Fazla Durdular Sanırım  :( :( :( :( :(  :D

Jnr.Serkan

İçtikleri su bile yaramıyor onlara alkol tesiri yapıyor : )

Lusage

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 14 Ocak 2012, 10:31:14
İçtikleri su bile yaramıyor onlara alkol tesiri yapıyor : )
Abi Adamların Krallığı Sanalda Olduğu İçin.  :) Bunları Çok Doğal Karşılamak Lazım  :evet: :evet:

kaptan 55

millete istanbul yalakası derler kendileri trabzonda bjk taraftarını ağırlayıp gönderirler,istanbulda galatasaraylı taraftarlarla omuz omuza kol kola maç izlerler,anadolu kardeşliği derler bursasporla geçen sene kankalardı şimdi kanlı bıçaklılar,karadeniz kardeşliği derler orduyu,SAMSUN'u trabzonda taşlarlar sezon sonu düşmeleri için ne gerekiyosa yaparlar,maç SAMSUN'da ise kardeşlik türkülerini dillerinden düşürmezler, devlet istanbul takımlarının arkasında derler kendileri hes projesi için şirket kurup devletten ihale alır canım dereleri ticarethaneye çevirip devletten nakit akışı sağlarlar,şimdi biz deli siz kurnazsınız dimi...

biz affetsek bile TARİH affetmicek trabzon seni.....