STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

Kronos

Adem gibi yeteneksizin sağ bek oynadığı, Hakan Arslan ın umut olarak maca girdiği bi takımdan ne bekliyoruz ki? Adem ve Serdar özkan 2 macta 2 ser gol hediye etti.Bu kadar mı bireysel hata olur ya.
Topu defanstan cıkramıyoruz. 3 gol de u yuzden geldi.Kemal Tokak top kullanma özürlüsü zaten .Bi tane oyuna topu sokacak adam yok yazık ya...
Bırakın Trabzonluları sevinsinler SAMSUN u tek gecebildikleri yer futbol..Onlara da üzülüyo insan.
Acaba trabzon sampiyon olsa bütün trabzonlular köyüne döner mi ))

SametYılmaz55

çok kötü oynadık ama yönetim bu maçtan sonra hakemle ilgili mutlaka bir bildiri yayınlaması gerekir.alanziho'yu ikinci sarı karttan atamayan hakem aykut'un maç içerisinde oyuncularımızı biçmesini pas geçti,colmanın defalarca top kaparken yaptığı faullere sarı kartını çıkartamadı,penaltı olmayan pozisyonda verdiği penaltıyla niyetini belli etti iyice.sene başından beri ağlayan sadri şener acaba hakemle ilgili neler diyecek çok merak ediyorum!!!! bu maç artık geride kaldı ama petkoviçte inşallah Gekasın tek forvet oynamayacağını görmüştür inşallah bu maçta

ugrass

kazım yılmaz hocanın arkasında degil hoca kazım yılmazın arkasında hala anlamadı mı acaba kendileri......??

mahserxxx

yediğimiz goller şaka gibi bu hocayla bank asyadan bile düşeriz

HoliganSamSunLu

zaten biz bankasyaya düşersek orada kalamayız kocaeli gibi gideriz dibi görür geliriz.

elexir

Bu takıma Yılmaz Vural lazım bu saatten sonra ancak bir deli kurtarır bu takımı kaldığı yerdem devam eder belki Yılmaz Hoca :(

5trawberry

HoliganSamSunLu

bak bizi bu durumdan bir delinin çıkaracağı kesinde hangi deli o  tartışılır.

Sol Açık

Sonuç hakkında konuşmak istemiyorum. Bugünü unutmak istiyorum. Önümüzde Ordu-Manisa-İBB üçlemesi var. Hemen üstümüzdeki bu 3 maçı alırsak (veya 7 puan) işin rengi çok değişir. Ondan Ordu maçına hazırlanmak gerek...

Ama ben mi yanlış gördüm, yoksa bizim ofsayt diye sayılmayan gol (Fink'in hakemden dönen pozisyon sonrası vurulan şut) gol müydü? Bence penaltı penaltı değildi, Alanzinho atılabilirdi falan, onlarda sanırım hemfikiriz, ama sayılmayan golün tekrarını da kaçırdım, gören varsa yazarsa sevinirim...

kavak_55

petkoviç gitsinde kim gelirse gelsin düşersek bile en azından şerfimizle düşeriz.petkoviç sana allah bin kere belanı versin demekten başka bişey demeycem buda sana olan saygımdan değil sitemize olan saygımdan dolayır. uyu yönetim uyu futbolcu transferine vereceğiniz parayı petkoviçin tazminatına verip kovmadıktan sonra bu takıma messi gelse fark etmez umut kalmadı artık. sabır bir yere kadar malesef petkoviç efendi fizikten bahsediyor senin fiziğinide kimyanıda ............. adi herif.

HoliganSamSunLu

ya bu yönetimden kimse yokmu şu takımın oynadığı oyundan rahatsız olan taraftarın görüşlerini okuytan soran

havzalı55

Bugüne kadar petkoviçin kalmasından yanaydım yeter artık ama ! Sen nasıl bir teknik drektörsün yaptığın şeyleri kendin dahi bilmiyosun şerefin gururun varsa istifa et git be adam ! 

supernatural_55

Bu maça başlayan kadrodan daha iyi bir kadromuz yok.takımdaki topçular da açıkçası bu ligde kalmamızı sağlayacak düzeyde...Demek ki sorun petkoviçte...Biz bunu haftalardır görüyoruz siz hala göremednz mi ya da başka bir şey mi var bilmediğimiz bilmiyorum..Devre arası gönderemedinz bari artık gönderin şu adamı

havzalı55

"Trabzon'a yardım ettik"
Samsunspor Teknik Direktörü Petkoviç, Trabzonspor'u tebrik ederek, ''Onların bizim yardımımıza ihtiyacı yok, ama bizim onlara gollerde yardımımız oldu. Takımda özel olarak tek tek bazı hatalar oldu. Trabzonspor da bu hataları iyi kullandı ve bu skor ortaya çıktı'' dedi.

İlk gole kadar takım halinde iyi diziliş ve performans gösterdiklerini kaydeden Petkoviç, ''İlk yarı büyük bir yardım ile gol geldi. Ondan sonra 11 tane tek başına mücadele eden oyuncular vardı. Takım oyunundan çok uzaklaştık'' diye konuştu.

2-0'lık skora karşı direnç ve mücadele gösterdiklerini anlatan Petkoviç, şöyle devam etti:

''Ama ikinci golden sonra moral ve kafa olarak oyundan uzaklaştık. Maçı çevirmek için inancımız kırıldı. Bu kadar güçlü bir rakibe karşı deplasmanda oynadığınız zaman herkesin daha fazla sorumluluk alması lazım. Bunu da takım halinde yapmanız gerekiyor ki oynadığınız futbolun üstüne çıkıp başarılı olabilesin. Kafamızı aşağıdan kaldırıp ileriye bakmamız gerekiyor. Önümüzdeki maçlara iyi hazırlanmamız için başımızı kaldırıp iyi çalışmalıyız. 120 dakika oynadığımız kupa maçının da bugünkü sonuçta etkisi olmuştur. Önümüzdeki maçlara iyi hazırlanmamız gerekiyor.''

İstifaa petkoviç istifaaa

holigan5565