STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

Yeni oyuncuların kadroya entegrasyonunda sıkıntı olabilir. Fizik olarak da hazır değiller. Bu işleri yapabilmemiz için zaman lazım ama zamanınımız yok. Önümüzde zorlu bir Orduspor maçımız var. Bir an önce fiziki açığı kapatmamız lazım petkoviç

taraftarla t******k vol 20

ercan0655

Futbol oynamasım ama gördüğüm temel kural koş,durma koş yerde sürünme bizimkilerin hiçbiri sürekli koşamıyor belki çok teknik oyuncularımız var !!!!! ama biri koşunca diğeri onu seyrediyor sonuç ASANSÖR takım ünvanını egale edip rekoru kıracağız

BU FUTBOLCULAR VE TEKNİK EKİP BEYİNSEL VE FİZİKSEL OLARAK BİZİDE KENDİLERİNİDE TAŞIYAMIYOR.

epçeli köylü

Petkoviç gitmeden maç kazanamayız dostlar.Kazım *******.

HoliganSamSunLu

bu ptvokiç gitmez samsunspor bankasya ya gider bu adam gitmez belli

ChucKeR

Gs maçına dikkat ederseniz ikinciyarı başında ard arda 3-4 faulü vermedi hakem. top çıkmadı gol yedik. erken gol gelince de dikkat çekmedi  hakem. gs sonrasını halletti zaten. bu maçta da aynısı oldu. karabüğün adamını ilk yarıda atan yürek bu büyük diye geçinenlere gelince 3-4 defa düşünmesi gerekiyor. bunların farkındayız zaten. kendimi bildiğimden beri böyle.
hakemiyle, federasyonuyla, medyasıyla onlara doğru akıyor sistem. adalet beklemeyin eşitlik hiç beklemeyin.

HoliganSamSunLu

hakem alanzinyonun kırmızısı nı vermiyo yanı  o kartı verse durum böylemi olurdu o burak ş...zinin pozisyonu penaltımı maç içerisindeki faullerde ts liye dokunma yanarsını oynuyor hakemler bu böyle bu sezon ts ve gs sezonu kim ne derse desin

ercan0655

yahu tamam hakem kötü de bizimkiler ne ..ok yemeye yerlerde sürünüyor, yanındakine pas veremiyor, biri koşarken diğeri mal gibi seyrediyor. İĞNE CUVALDIZ olayı

HoliganSamSunLu

bizimkiler topa vurmaktan aciz ... onların savunulak bir yanı yok zaten

bluegreen55

neyse daha fazla abartmayalım arkadaşlar bu maçtan umdumuz azdı zaten Ordu maçına odaklanıp takımın motivasyonunu düşürücü şeyler yapmamak lazım.şimdi hafta arası dinlenecekler takım yorgundu ve bir arada ikici maçları 3 gün arayla. Petkoviç dezavantajınıda unutmamak lazım. Orduyu bu sefer yenmemeiz lazım.

Bu maç için ben oyunculara fazla kızamıyorum
2 hoca maçı katletti

1 Hakem
2 Petkoviç

hakemin bizi nasıl sindirdiği skora bakıp gözardı edilmemeli..

cezayir55

ridvan dilmen bile teknik direktorun turk olmasi gerektigini yoneticilerin duruma el koymasi gerektigini soyluyor samsunspor hakkinda

HoliganSamSunLu

ya yenmek yenilmek ayrı bir olay ts yi yenemeye biliriz ama onursuzca bir mücadele vardı sahada pas vermekten aciz adamlara umut bağlıyoruzda umutlanıyoruz bumudur yani 2 top yapamadık  tam yapmayı öğrenirken 2. gol geldi olay bu yenmek yenilmek değil

GurbetciFanatik

Ben bu mac hakkinda daha yorum yapmiyorum.
Geciyorum Ordu macina.
Sonucta hepimiz bu mac icin nerdeyse ayni görüsteyiz, bu rakibe bari böyle olmasaydi.

HoliganSamSunLu

cezayir55

hacettepeli

hocanın yetersizliği bariz bir şekilde görülüyor artık. bu takıma ne kadar iyi topçu alırsanız alın, oyun anlayışında ve sisteminde problem var petkovic'in. bu hocayla ivme kazanmamız imkansız görülüyor. ivmeyi dibe kazanırız herkes bunun farkında yönetim uyuyor mu?