ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI-SAMSUNSPOR-Orduspor : 4-2 (Pen.)

Başlatan adige73, 07 Ocak 2012, 23:01:39

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Murat ceylan-Serdar özkan-Ugur Boral ve Gekas
bunlarin oynadigi sunaki futbol normalin yarisi bile degil.
Bi iyice alisinlar isinsinlar o zaman daha iyi olacakalr.
Cogu zaten coktandir oynamayan adamlar.
Bize Nazar degmezse eger bu takim cok can yakar ve yakacagiz zaten.

jurista

atilla da sırıtmadı , kurtardığı penaltıyla turu kazandırdı takımımıza , özel olarak tebrikler atilla ...

atakumlueray

futbolcuların kendine güven gelmesi ve moral açısından iyi oldu.ama hala çok kötü futbol oynuyoruz.inşallah düzeliriz...

target_t.t.b

zenke bizim takımın sabrisi olma yönünde kararlı galiba.2.yarı kötüydük her atakta saydım 3 top yapamdık ama uzatmalardaki futbolu neşemi geri getirdi.bi gün bunu söyleyeceğimi ummazdım ama bance aranıyo..

target_t.t.b

taraftar mükkemmeldi uzatmalardaki destek beni hem şaşırttı hem de sevindrdi.futbolcularda inşallah bu destekten gerkli mesajı öıkarmışlardır.uğur boral çok iyiydi bahia sadeydi ama ben beğendim tecrübesinı sahaya yansıttı bugün.gekas yalnız kaldı ama adamın kalitesi belli oluyo.bir de m.ceylan kırmızı görcek diye çok korktum hatta hocay kızdım çıkarmıyo diye çok şükür öyle bişe olmadı.hadi be samsunun şimdi sıra kimde biliyosun:))

usare

Gekasa top atamadık, gerçi ordu da iyi kapattı oraları. Yalçın gibi pislik yapan sağlam bi stopere ihtiyacımız var. SAğ bek de alternatif yok, ama hakan da fena oynamadı orada. AKaki kötü, lazar kötü, 11 imiz sanırım;
------ertuğrul-----
adem-kemal-bahia-uğur
------fink-murat ceylan-----
serdar-murat-zenke(ekhigo)
-------gekas--------
şeklinde olacak gibi

jean

La arkadas bir kerede rahat bir Mac alalim onemli Olan orduyu ligde yenmek

CurvaSs

taraftar özellikle uzatmalarda harikaydı gerçekten.

GurbetciFanatik

Bance ve Selim Teber de geri geldikleri zaman
forma savasi iyice kizisir

yedeklerimizin bile skoru degistirecek adamlardan olmasi ne kadar rahat verici bisey

yoksa bunlar vardi

Pal lazar >:( >:(
Ergün  :kafa: :kafa:
Dominguez  :rulet: :rulet:
Sarp  al_sana al_sana

GurbetciFanatik

Ertugru
Adem
kemal
Bahia
Ugur
Fink
Murat
Murat
Serdar
zenke
gekas

yedekler
Atilla
Akaki
Selim
Ekigho
Bance

yav su kaliteye baksaniza

Ollivanders

Uğur Boral'ı bek için mi aldık yoksa açık için mi ? Bek oynayacaksa işimiz yaş. Acıkta oynamalı. Gekas'a top gelmedi hiç. Konsantrasyon da lig gibi olmayınca zevksiz maç ortaya çıktı. Taraftar uzatmalarda makaraya sardı olayı . İyi destek verdik :) Maçı biz aldık siz degil. :)

havzalı55

Şu takımda Akaki, Hakan Arslan ve Anıl dilaver ilk 18 kişilik kadroya dahi alınmaması gereken insanlar

LisandroLopez

Vallahi Hakan Arslan, Akaki ve Anılı gördükçe bu takımda içim içimi yiyor.Süper lig değil Bank Asya bile zor oynar bu adamlar.

jurista

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: lucarelli - 12 Ocak 2012, 00:25:46
Bu arada Murat Ceylan'ın hırsı ve teknik kapasitesi çok yüksek. Bu özellikleri ile bize çok faydalı olacak.  Ancak çok sert oynuyor. Biraz Emre Belözoğlu'na benzettim. Böyle vurmaya devam ederse çok antipatik olur ve özellikle kritik anlarda takımı 10 kişi bırakabilir. Dikkat etmesi gerekir.

Aynen katiliyorum,bir röpörtajinda zaten idolüm Emre Belözoglu demis.Kucuk emreye bak buyudu, idol oldu! Murat hakkaten futbolcu,begenerek izliyorum ama bugün kirmizi görmek icin resmen yirtindi.macin sonuna dogru attigi paslarda biraz lakaytlestimi bana mi öyle geldi?