STSL 2011-2012 / 19.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Galatasaray

Başlatan Sercan, 04 Ocak 2012, 21:04:22

« önceki - sonraki »

burakbas

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 08 Ocak 2012, 13:11:05
Trabzonsporda kaç tane trabzonlu var beyler ?

Haftaya hepsinin kütüğüne bakarız  :evet: :D ;D ;D ::)

(biraz ortamı ısıtayım)  :D :D

LisandroLopez

Alıntı yapılan: de_brk7 - 08 Ocak 2012, 13:14:22
Haftaya hepsinin kütüğüne bakarız  :evet: :D ;D ;D ::)

(biraz ortamı ısıtayım)  :D :D

;D ;D
doğru şenol güneş büyük bi faktör

ugrass

Alıntı yapılan: de_brk7 - 08 Ocak 2012, 13:12:48
abi almamalı , aldırmamalı. yapmayın gözünüzü seveyim. ben lise öğrencisi olarak yurtta maçtan sonra ağlıyorken , cimbom a küfür ederken benim Samsunumun topçusu ALMAMALI !

arkadaşlar bana az bak sizin adamın yaptığına diye dalga geçmemeli.

yeter !

kardeşim benim ademin forma almasına kadar daha konusulcak cok konu var

Kronos

Almayacak arkadas forma morma.Takım küme düşecek, sen kendi kalene gol atacaksın  bi de mactan sonra GS FORMASI PEŞİNDE KOSaCAKSIN!!!!  Yazıklar olsun adem, takım düşüyo ya , ne forması ya...

Theofanis Gekas

hocasından topçusuna hepsi bizimle t......k geçiyor,allah sizinde ciğerinize ateş düşürür inşallah ne diyim

burakbas

Alıntı yapılan: Kronos - 08 Ocak 2012, 13:19:53
Almayacak arkadas forma morma.Takım küme düşecek, sen kendi kalene gol atacaksın  bi de mactan sonra GS FORMASI PEŞİNDE KOSaCAKSIN!!!!  Yazıklar olsun adem, takım düşüyo ya , ne forması ya...

>l< >l< >l< buna değinmek istemiştim abi.

burakbas

Alıntı yapılan: farUqras - 08 Ocak 2012, 13:17:41
kardeşim benim ademin forma almasına kadar daha konusulcak cok konu var

yanlış düşünüyor olabilirim ama maçtan sonra çok gücüme gitti abi. harbiden.

kuzey55

dün gece bir arkadaşın doğum günü için atakumda bi mekandaydık.Özgür Buzbaş geldi Ntvspor yorumcuları falan da vardı kısa süre sohbet ettik.onun bile morali bozuktu.fanatik değilim ama ben Samsunluyum dedi.zoruma gitti o skoru korumalıydık,ama rakip gs güçlü bir takım o yüzden ilerleyen haftalara bakmak lazım,gekas çok iyi transfer inş başarılı olur dedi.haftaya ts maçı var dedim güldü.zor maç inş puan alırız dedi.ayrıca siteden bahsettim Samsunu Samsunsporu savunman takdir ediliyo seviliyosun dedim.bilmiyodum çok sağolun dedi mutlu oldu.Samsunsporu savunmaya devam dedim her zaman dedi.

amisos55

Mac icin diyecek hiç bir şey yok, ilk yaridaki gibi rakibi bozsak kontr yapsak yenemeyecrgimiz takım yok. Ancak bu mağlubiyetlerin ve onde olduğumuz macları verişimizin psikolojisini yenersek ligde kalırız vede kalacağız. Ligin ilk yarısı erkutla birlikte konuşurken ligde kalacak takımı bizin ordu ile yapacağımız maclar belirleyecek demiştim. Orduyu yenersek ikili averajda Ustun olacağız. Ama o maca kadar fark açılmamalı. trabzondan puan yada puanlar almalıyız. Biz bu ise inandık ama hersey takımın ve hocanın inanmasında. Son maca kadar geleceğiz her zaman orada olacağız başka bir sevdamız yok bizim

burakbas

Alıntı yapılan: target55 - 08 Ocak 2012, 13:31:20
dün gece bir arkadaşın doğum günü için atakumda bi mekandaydık.Özgür Buzbaş geldi Ntvspor yorumcuları falan da vardı kısa süre sohbet ettik.onun bile morali bozuktu.fanatik değilim ama ben Samsunluyum dedi.zoruma gitti o skoru korumalıydık,ama rakip gs güçlü bir takım o yüzden ilerleyen haftalara bakmak lazım,gekas çok iyi transfer inş başarılı olur dedi.haftaya ts maçı var dedim güldü.zor maç inş puan alırız dedi.ayrıca siteden bahsettim Samsunu Samsunsporu savunman takdir ediliyo seviliyosun dedim.bilmiyodum çok sağolun dedi mutlu oldu.Samsunsporu savunmaya devam dedim her zaman dedi.

ne diyelim ADAM !

bluegreen55

maçın spiker ve yorumcularına uyuz oldum

Allah aşkına ilk goldee Sabrinin ne hatası var güzel atak yaptık ara pası ve gol kaleci kaçırdı elinden.

ama dötoş spikerler sabri hatasıyla gol yedik samsunun bişey yaptığı yoktu havası estirdiler ama

kendi kalemize attığımız, defansımızın asistler, saçmalıklar yaparak hediye ettikleri gollerden hiç bahsetmiyolar.

onları gs attı ama bizimkiler yanlışlıka hatayla gol oldu..

ne ******* bunlar ya.

sizleri bilmem ama benim çocukluğumdan(90lar) beri en sevmediğim takım gs

en çok hakemler o maçlarda ipnelik yapmıştır.

eskiden şampiyonluğumuzu almışlar.

hele bir türkiye kupası yarı final maço hiç aklımdan çıkmaz...penaltı..2 kırmızı fln zor eletmişlerdi bizi

cany

Bunlar kadar hayal kırıklığı yaşatan bi takım yoktur türkiyede
Haftaya yenin şu ts yi affettirin kendinizi

GurbetciFanatik

Forma alma isi genelde böyle oluyor ,
cünkü tanidigim bir profesyonel futbolcu anlatdi bana.
Hic bir futbolcu baska futbolcunun formasini giymek diye almiyor zaten,
adam diyorki bana akrabaganda fanatik biri varsa hele rakibin istanbul takimiysa senden rica ediyor abi mactan
sonra bana su adamin formasini al diyor.
Simdi diceksiniz  galata_saray futbolcu neyapsin Ademin formasini, e oda formalite icabi ondan onunkisini aliyor.
Mesela Futbolcunun yigeni kardesi bilmem neyi istiyor.
Hepsi öyle olmuyor illaki. Ben rakiplerin istanbul takimi oldugu zamanlari diyorum.
gelelim Adem sana , bilmiyorum sen kime aldin ama madem alacaksin zaten kendi sahanda rezil kepaze olmuzsun,
be adam git bunu soyunma odasinda alda görmiyelim bizi delirtmeyin.

Ama arkadasin dedigi gibi keske tek sorunmuz bu forma olayi olsa.

cembaba

Dilim, nutkum tutuldu. Elim ayağım ağrıyor. Karnıma sancılar giriyor. Yorum yapamıyorum. Sanırım bir kaç yıl sonra kanser olacağım. Ona da razıyım.

Olsun be Samsunspor'um arman yeter... Seni her zamankinden daha da çok seviyorum.

sosaka

şirinler facebook sayfasında "Dün geceden kalan en güzel karedir.Samsunspor taraftarına Emin Kar'a hak ettigi değeri geçte olsa vermesidir." yazısının altında "emin kar kim" diye yorum gördüm
demekki tarihimizi anlatamıyoruz kardeşlerimize
O şanlı armanın ne olduğunu
Samsunspor'u neden sevmesi gerektiğini
sonra hiç şikayet etmeyelim maratonda cinconlu vardı diye
artık silkelenip o 80'ler ruhunu yeniden canlandırmalıyız