Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

Serkan

Mesela burada tisdell olayını bilen bir kaç arkadaş vardı ama bu ismi dillendirip medyaya düşürseydik mersin olaya erken uyanıp imza attırabilirdi..Ve şuan tisdell yerine başka bir transfer arıyor olurduk.

brigand

Transfer dönemi bittiğinde herkes süt dökmüş kedi olacaksa, saldırın biribirinize. Benim bildiğim bu başlık belli başlı ulusal ve yerel haber kaynaklarındaki başlıklar ve yönetim odaklı çalışmalar için açılmıştı. Elbette bu kaynakların belirttiği isimler üzerinde fayda tartışması yapılır ama öyle olmadı. Herkes duyduğunu değil aklından geçeni yazdı. Bende şuan itibariyle site yönetiminin başlığa el koymasını ve sadece site yönetimi tarafından haber bildirimi yapılmasını talep ediyorum. Gerçi bu sitede demokrasi de yoktu dimi ! Eski üyelere de bir ara veteranlar yemeği düzenlemek gerek ! >:( >:(

samsunluhakan

bi yarım saat girmedim baktım bi anda 5 sayfa atlamış dedim iyi transferler peşpeşe geldi ama bi baktım hayal kırıklıgı arkadaşlar herşey samsunsporumuzun başarısı için inşallah bu sene ligde kalacağız başka yolu yok hep destek tam destek birbirimizi kırmadan geçirelim şu kötü günleri

GençKozluklu

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 05 Ocak 2012, 14:24:30
bi yarım saat girmedim baktım bi anda 5 sayfa atlamış dedim iyi transferler peşpeşe geldi ama bi baktım hayal kırıklıgı arkadaşlar herşey samsunsporumuzun başarısı için inşallah bu sene ligde kalacağız başka yolu yok hep destek tam destek birbirimizi kırmadan geçirelim şu kötü günleri

Al bir o kadar da benden :)   :D Ya sabır diyelim.

Adamın biri berbere gitmiş. Berbere sormuş " Saçım kırlaşmış mı" diye. Berderde, "Az bekle birazdan önüne düşünce görürsün" .

Pek ço kzaman bu fıkra aklıma gelir. Hepimiz sabırsız. Yazmakta elbette mahsur yok lakin biraz da ayarı kaçırmasak demekle birlikte sizin canınız sağolsun demeden de kendimi ele almıyorum.

SAMSUNSPOR taraftarı mutlu olacaksa varsın 5  sayfa okuyalım boş dedikodu için :)

Kodalak

uğur boral gaziantepe kiralık gitti

özkan

Artık gekas ve tisdell transferleri netleşti diyebiliriz,hem tffde lisans çıkarılması hususunda hemde ajansspor olsun sporx olsun internetin canlı spor haber sitelerinede düşen haberlerin ardından bu işin geri dönüşü olmasa gerek..Hayırlı olur inşallah.

kýzýlyýldýz55

Alıntı yapılan: Kodalak - 05 Ocak 2012, 14:54:48
uğur boral gaziantepe kiralık gitti
gaziantepliler bununla  ilgili kesin ve resmi bir duyum yok diyorlar

Akyol

Alıntı yapılan: samisos55 - 05 Ocak 2012, 13:28:21
sabah riqelme muhabbeti cıktı ne oldu iş

Holosko ile aynı uçaktalarmış şehiri havadan inceleyip ev falan bakıyolarmış inmelerini bekliyoruz  ;)

binikalamadım

bugünde açıklama olmaz başkan kulüpler birliği toplantısında

misafir

TISDELL HEM MERSINLE HEM SAMSUNLA ANLASTIGI ICIN VE MERSININ ITIRAZI OLDUGU ICIN BENIM BILDIGIM TRANFERI FEDERASYON TARAFINDAN ASKIYA ALINACAK GIBI

korayx

SAMSUN BU KADROSUYLA ligde kalsın Ulus heykelinin önünde eşek gibi anırırım. Hiç kimse hayal görmesin beyler kendimzi inceden bank asyaya hazırlayalım...

FaTiH_HaN

Resmi sözleşme imzalamadıysa bir problem çıkmaz, eğer Mersin hava parası verdiyse üzerine bir bardak soğuk su içsin o itirazı kabul etmezler  :)

Jnr.Serkan

Bu başlığa girince karnım ağrıyor.Ben iyisi çıkim,gece girer bakarım

kuzey55

Alıntı yapılan: misafir - 05 Ocak 2012, 15:27:21
TISDELL HEM MERSINLE HEM SAMSUNLA ANLASTIGI ICIN VE MERSININ ITIRAZI OLDUGU ICIN BENIM BILDIGIM TRANFERI FEDERASYON TARAFINDAN ASKIYA ALINACAK GIBI

adamlar sakat diye bk atmaya başladılar.adamların kampından dün ayrılmış bize gelmiş.

misafir

mersınle bonservıs anlasması samsunla kıralık anlasması var ...