Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

Ollivanders

5 ocak geçiyyyoooorrrr. :) saat 4 oldu :)

Uğur Yıldız

ben gekas holosko ve tisdell gelcek inanıyorum moral bozmayalım arkadaşlar bu takım düşmez düşmicekte zaten siteye giren samsun düşmanları da hepinizin Allah belasını versin !

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: designer_55 - 05 Ocak 2012, 16:34:31
twitterde serdar ozkan samsunsporda deniliyor

Allah su facebook´un twitter´in belasini versin. Kafasi güzel olan birseyler salliyor. (Sözüm sana degil designer_55)

LisandroLopez

Serdar  Özkanın Samsunspora geleceği haberini kendisine çok yakın birinden de duydum.. Ne kadar doğrudur bilemiyoruz

mehmet yılmaz

05 Ocak 2012, 16:40:21 #2299 Son düzenlenme: 05 Ocak 2012, 16:44:35 samsuni
Ben bir Samsunspor taraftar sitesine girip de "Samsunspor düşer" yazanların ruh halini anlamıyorum.
Samsunspor nedir? Ne ifade eder sizin için?
Allah korusun bir yakınınız kanser olsa, "bu kesin ölür!" diyebilir misiniz? Bu kadar kolay mıdır pes etmek?
Bu takım zor düşer!
Düşerse de ne fark eder?

samsunluhakan

o geldi bu geldi şu duyum felan derken perşembeyide bitiriyoruz hani ön anlaşma yapmıştı yönetim nerdeler bu topçular sabah hemen imza atıp antremanlara katılmaları lazımdı cumartesi maça çıkacaklardı hani kim geldi kimse yönetim bizi oyalıyormu?

GurbetciFanatik

Hep diyordum üstünde formamiz imza atarkemn resmini görmeden inanmaylaim diye,
ama malesef  :deli: imza atsada inanmak zor oluyor.
Bakin Tisdell her yere imza atmis ;D ;D

FaTiH_HaN

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=1224115

tisdell ankaragünde görünüyor hala Mersin neyin davasını yapıyor onu çözemedim, aynı anda bir kaç takıma sözleşme imzalama diye birşey var mı ki?

SametYılmaz55

daha dün bir arkadaşıma Serdar Özkan için gittiği takıma gram fayda sağlamaz,ayakta duramaz gibi laflar söylüyordum bugün transfer mi etmişiz :rulet: :rulet: :rulet:

designer_55

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ocak 2012, 16:40:21
Ben bir Samsunspor taraftar sitesine girip de "Samsunspor düşer" yazanların ruh halini anlamıyorum.
Allah korusun bir yakınınız kanser olsa, "bu kesin ölür!" diyebilir misiniz? Bu kadar kolay mıdır pes etmek?
Bu takım zor düşer!
Düşerse de ne fark eder?

samsunspor dusmeyecek!...buna ben inaniyorum..oglum inaniyor
tum samsunspor sevenleri inansin

King1965

gekas - tonia - holosko :)

ya bızım kac yabacnı alma hakkımız var bırde turk olsa ya :D

LisandroLopez

Serdar Özkan son haftalarda form tutmuştu, kendine de baktığı söyleniyor şu sıra.Ki buna mecburdu zaten.. Şu takımda sağ açıkda rahat oynayabilir

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ocak 2012, 16:40:21
Bu takım zor düşer!
Düşerse de ne fark eder?

Cokta umrumdaydi niye: Düssede her macini yine takip edecegim
düsmesede her macini takiup edecegim. Degisien tek sey rakiplerimiz.

Tabi gönül isterke hep kalalim , basarilara kosalim kimseye ezilmeyelim hele lafta.
Sonuc nerde oynarsak oyniyalim her hafta burda yine hepimiz heyecanli maclari bekleyip güzelce tartisacagiz.

55erhan55

bencede serdar özkan son haftalarda baya iyiydi bence bize faydası olur.

ngonge

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 05 Ocak 2012, 16:48:34
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=1224115

tisdell ankaragünde görünüyor hala Mersin neyin davasını yapıyor onu çözemedim, aynı anda bir kaç takıma sözleşme imzalama diye birşey var mı ki?

Oyuncu hareketlerine bakılırsa sözleşmesini 12 Aralık'ta fesh ettiği görülebilir. O tarihten sonra da 05.01.2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere  sözleşme akdetmiş olabilir.

Serdar Özkan inşallah gelmez, Bank Asya'da bize faydası olmadı, süper ligde nasıl olsun. Gözümde tam anlamıyla bal üretmeyen arı.