Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Hürriyeti reddetmek de petkoviçten beklenirdi zaten...

isyan

Isvicreden ön libero getirir simdi

cembaba

Dominguez gibi işi bitmiş bir adam daha getirir rahat olun.

Tufan

Büyük Türk futbol yıldızı KDC yaklaşık 1 saat önce siyah takım elbisesiyle Samsun'da görüldü sanırım resmi sözleşme imzalamaya gidiyordu :)

baktık bize hüsran var geyiğe sardık ama Hürriyet'i veto etmenin mantığını anlayan var mı?

Ollivanders

Mantık mı ? Mantık ne arar la petkoviçte?

ChucKeR

ön libero konusunda ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum bende. en azından kısmen ihtiyaç yok. görüldüğü üzere takımda ofansif oyuncuLARa ihtiyaç var. sol açık-sağ açık-santrafor-ofansif orta saha-çift yönlü orta saha. belki etkin sol ve sağ bek. hatta açıklara alternatif bile gerekli. çok oldu di mi. bu kadar fazla ihtiyaç varken ön libero transferi abez olur. ki ben finkin uygun şartlar sağlandığında çok etkin bir ön libero olacağını düşünüyorum. fink'in düşük formu sarp'la beraber oynadığı maçlarda görüldü. çünkü sarp varken fink'e top yapma görevi verildi. iyi kadro kurulduğu taktirde fink'in hürriyeti süpüreceğini iddaa ediyorum.
hürriyete gelince kayseri kendisi için uygun klüp. hem o hem kayseri bu işten çıkar sağlar. ben de gider maçlarını izlerim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ChucKeR - 27 Aralık 2011, 14:00:22
ön libero konusunda ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum bende. en azından kısmen ihtiyaç yok. görüldüğü üzere takımda ofansif oyuncuLARa ihtiyaç var. sol açık-sağ açık-santrafor-ofansif orta saha-çift yönlü orta saha. belki etkin sol ve sağ bek. hatta açıklara alternatif bile gerekli. çok oldu di mi. bu kadar fazla ihtiyaç varken ön libero transferi abez olur. ki ben finkin uygun şartlar sağlandığında çok etkin bir ön libero olacağını düşünüyorum. fink'in düşük formu sarp'la beraber oynadığı maçlarda görüldü. çünkü sarp varken fink'e top yapma görevi verildi. iyi kadro kurulduğu taktirde fink'in hürriyeti süpüreceğini iddaa ediyorum.
hürriyete gelince kayseri kendisi için uygun klüp. hem o hem kayseri bu işten çıkar sağlar. ben de gider maçlarını izlerim.

Hocam ön liberoya kesinlikle adam alınması gerekli.Hadi Fink'i tartışıyoruz genel olarak ilk yarı kötüydü felan ama o oynar diyelim.Onun yanında Hakan Arslan ile bu lig bitmez yada bitirdiğimiz yer bizim için pek hayırlı olmaz...

kamuri

Alıntı yapılan: Serkan - 27 Aralık 2011, 12:11:23
Samsunspor'un yeni transferi KDC VERONO önce havalanında

Daha sonra uçakda görüntülendi
galiba bonservisi elindeydi ondan tercih edildi yoksa öyle üst düzey yetenekleri olan bi futbolcu değil ;D

ChucKeR

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 27 Aralık 2011, 14:11:09
Hocam ön liberoya kesinlikle adam alınması gerekli.Hadi Fink'i tartışıyoruz genel olarak ilk yarı kötüydü felan ama o oynar diyelim.Onun yanında Hakan Arslan ile bu lig bitmez yada bitirdiğimiz yer bizim için pek hayırlı olmaz...

dedim ya kısmen ihtiyaç yok. en azından 1 as ve 1 yedek olduğunu görebiliyoruz ön liberoda. kanatlar bomboş hacı oraları bi halledelim önce :D

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 27 Aralık 2011, 14:11:09

zaten ilk gençlerbirliği maçında fink,murat yıldırım,selim teber 3lüsü gayet başarılıydı hakan arslanın yerine muratı çekip bi tane hücuma yönelik orta saha alırsak finkten maximum verim alınabilir ki fink formsuz olsa bile ben hakan arslanın ön liberoda sırıtmayacağını düşünüyorum fink ve hakandan oyun kurmasını bekledik yarım sezon sıkıntı burda

Ollivanders

ChucKeR

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 27 Aralık 2011, 14:15:18
zaten ilk gençlerbirliği maçında fink,murat yıldırım,selim teber 3lüsü gayet başarılıydı hakan arslanın yerine muratı çekip bi tane hücuma yönelik orta saha alırsak finkten maximum verim alınabilir ki fink formsuz olsa bile ben hakan arslanın ön liberoda sırıtmayacağını düşünüyorum fink ve hakandan oyun kurmasını bekledik yarım sezon sıkıntı burda

bi de şöyle bişi var uğur. top oynayan takımda ön libero sırıtmıyo. biz kadrodan dolayı sene başından beri rakibe top oynattık. takımı donatıp biraz top oynamaya başlayınca ön liberoların da performansı yükselecek. nasıl geçen sene ramos adem dedik bu sene de busquets hakan diyecez :D

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: çamot_55 - 27 Aralık 2011, 12:34:00
arkadaşlar bilgi kesin.bobo bize,holosko bursaya gidiyor..
Çamot diyorsa doğruluk payı çok yüksektir, Onun kaynağı derinlerde.

GurbetciFanatik

Benim Teyzeoglu havaalaninda calisiyor.
Maclara gider ama futbolculari tanimaz :D :D
Ona dikkat et havaalaninda desem o simdi her gördügü zenciyi ya pele yada drogba zanneder.

Evet simdi girdim sayfa 57 olmus gelen yok simdilik.
Bobo galiba ilk 45 dakika bizde oynicak geri kalan 45 dakikayi Bursada oynicak, adam resmen iki takima birden transfer olmus ;D ;D

doðan

Hala ön liberomu tartışıyorsunuz arkadaşlar ... sizin elinizde orta saha adı altında top oynayan adamlar dünyanın her yerinde sadece ön libero yada yedek kulubesini görür biz yokluktan orta saha oyun kurucu olarak kullandık ; şu anda elimizde fink ten iyi ön libero mu var yada ne gerek var oyun kurucu lazım oyun kurucuuuuuu