STSL 2011-2012 / 15.Hafta Mersin Idman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan isyan, 08 Aralık 2011, 21:54:50

« önceki - sonraki »

samsunluerhan

ARKADAŞLAR BU PETKOPİÇ BİZİMLE ŞAK GEÇİYOR .SABRIMIZ KALMADI UYAN SAMSUN HALKI BU TAKIMI BURAYA GETİRMEK İÇİN NE EZİYETLER ÇEKTİK.ARTIK TARAFTAR OLARAK TESİSLERE GİDİP MOREL YERİNE BAŞKA BİRŞEYLER YAPILMAYI GİDİLMELİ ,YOKSA BİR KAÇ SENE İÇİNDE SÜPER LİGİ BIRAK BANK ASYA BİLE HAYEL OLABİLİR..DEĞERİMİZE SAHİP ÇIKALM..

Musti

BİLGİN DEFTERLİ - OFFİCİAL PAGE
Sanmayın Unuttuk Samsunspor u ...!
Samsunspor Tarihte Yeri Çok Farklı Armasında Atatürk Olan Tek Takım
Yönetimden Bu Olaya geç Olmadan el Atmasını Bekliyoruz

Türkiye A Milli Kadın Futbol Takımı Kaptanı

ahmetsefa55

yarın inşallah sakin kafayla aklımda kalanları yazarım.
ama herşeyden öte ; beni çok güzel ağırlayan fatih abiye (beşnumara),
arif abiye ve adana demirsporlu hüseyin kardesıme cok tesekkurler.
saolsunlar yedırdıler içirdiler.
bu site sayesinde 2 yeni ve çok da güzel insanla daha tanıştım.Allah razı olsun herşey için.
nur içinde yat Teoman abi.
Samsunspor'un 20 kişi de olsa yalnız kalmadı mersinde...

samsunmania

Ulan yarın 06:45 de kalkacağım da işe gideceğim. Sinirden uyuyamıyorum. Aslında kalkacağım da demeyeyim. Ne kaldı ki şurada. Allahım açtım ellerimi yalvarıyorum sana. Bizi bu hallere koyanların cezasını tez vakitte ver.

SametYılmaz55

başımın ağrısından ölüyorum yemin ederim.4 saat içinde 3 tane ağrı kesici içtim ama geçmiyor :rulet: Biliyorum ki şu an hepsi huzur içinde,mışıl mışıl,bir taraflarında pireler uçuşarak yatıyor >:( inşallah bizim yaşadığımız acılar,çektiğimiz çileler,uykusuz kaldığımız geceler sizden bir şekilde çıkarda gün yüzü göremezsiniz.Allah hepinizin cezasını versin,iki yakanız bir araya gelmesin

Desiqner

AntZ

Alıntı yapılan: isa55 - 12 Aralık 2011, 01:14:59
Futbolun kuralıdır bu atamayana atarlar.
Bu goller kaçarmıydı be topçular hee.
Eskişehir......... Ekigho
Bursa .............M.Sarp
Gaziantep.........Fink
Mersin..............Murat
Hepsi net pozisyonlardı. Hiç değilse 2 tanesi gol olsa bu durumu yaşamayacaktık.

Bu maçta Ekigho'nun pozisyonu Murat'ın pozisyonundan çok daha kolaydı. Sola plaseyi bırakması yeterliydi, yanında rahatsız eden adamda yoktu, o pozisyonda ne yapılmaz dense aklıma öyle bir vuruş gelmezdi  :(

O kadar maçını izledim, en ufak bir ışık göremedim. Futbolcudan başka herşeye benziyor, koşarken bile elinde direksiyon varmış gibi koşuyor  :o

Ek olarak Manisa maçında kaçan penaltıları unutmamak lazım.

feveran

walla dicek bişey yok golu yedıkden sonra samsun kümeye dıye bagırdılar ama tarıh sizide kümede yazacak işte o an futboldan soğuduğum an oldu ne desek boş

ahmetsefa55

nerden başlayayım bilmiyorum.maçı hiç anlatmıyım zaten, hepinizin malumu...
petkovic'in oyunu okuyamaması yüzünden kaybettik maçı.
devre arasında, mersin tarafından gelen bir kaç arkadaş Samsun'dan gelen varmı dediler.bende ben varım dedım.
ordu da ki 1-3 kaybettiğimiz maçın sonrasında, fatsa da 17-18 kişilik bir grup, bunları dövmüş sanırım.
bunun nedenini sordular.bizde bildiğimiz kadarıyla bişeler anlattık.baya bir içlerine oturmuş sanırım.
ama Allahın mersin'i ile aramızın kötü olmasına ne gerek var anlam veremiyorum...
şeytanlar tribünü maç boyunca iyi bağırdılar ama yaş ortalaması 13-16 arası.bunu abartısız söylüyorum.
mersin polisi tahrik etti maç boyu.salak polisin bana dediğini duysanız ; çekil kardeşım izleyemiyorum maçı  :hnk:
neyse yenildik havaalanındayız.

ertugrulu gordum.Allah senden razı olsun.hep boyle oyna,sana canımız feda dedım.cok uzgundu saol dedı.
murat'a da kıyamadım, kızamadım.cok uzgun duruyordu.canın sagolsun, sevıyoruz senı dedım.bende sızı sevıyorum saol dedı..
başkanın yanına gıttım.istanbuldan maç ıcın geldım baskanım ama yıne olmadı saglık olsun dedım.
gozlerı doldu.sarıldı optu. :) bıraz sohbet ettık.onlarında cok uzulduklerını soyledı.ahmet şahin de yanımızdaydı.
ahmet şahin abinizde çok üzülüyor fln dedı.
bende ; ahmet şahin abimiz saolsun geçen sene bizi süperlige çıkardı ama bu sene de düşürecek herhalde dedim.
ortam buz kesti bir anda. :evet:

adnan sezginle konustum.nolcak abı bu takımın halı dedım.
bu takım dusmeyecek bak gorursun.sende burdasın bende.bu da sana söz olsun dedı.
ınsallah ama nasıl olcak bu, devre arasında ıyı topcu mu var kı kımı alacagız dedım.
var var 4-5 tane ıyı topcu alacam sız merak etmeyın bu takım dusmeyecek dedı.
takımın sansızlıgından dem vurdu.murat o golu nası atamaz fln dedı.
bır takım bır macta pozısyon kacırabılır, rakıpte kacırdı.ama her hafta rakıp atıyor, bız atamıyoruz.deplasmanda 1 gol atabıldık daha dedım.
bance ile gol atmamamız mumkun degıl dedım.
banceye toz kondurmadı.bance daha ne yapsın macı nasıl ızlıyosunuz kardesım dedı.
petkovıc oyunu okuyamıyor, oyuncu degısıklıklerını yapamıyor.petkovıcle yurumez dedım.
bu takımın basına mourınho'yu getırsen ne olacak, kimi koysun , orta sahanda adam mı var , selim vardı sakatlandı yerine koymaya adamın yok,
genç bi çocuk oynuyo orta sahanda dedı..
takımda bır tane çalım atabılen adam yok dedım.
napım kardesım ben bu takımın basına 5 gun kala geldım.benım ne sucum var dedı.
sen de haklısın bu takımı ısa turan'a emanet edenlerde hata dedım...

takım ucaga bınmek ıcın son bılet kontrol sırasına gırdı.
o arada kenan abıyı gordum.kenan abı tokatla daa sunları , kulaklarını cek daa dedım.
arkada futbolcular benım arkamda da adnan sezgın.
nasıl tokatlıyım kardesım dedı guldu.tokatla abı sana kım bıse dıyebılır bu takımda dedım.
10 senedır bu takımdasın bız sızınle Samsunspor'lu olduk, bız bunlar ıcın gelmedık buraya dedım.saol fln dedı.
tokatlasan nolacak bunları , bunlar rahat fln tarzında bıseyler dedı.
doru soyluyosun abı hepsı paralarını aldılar rahat rahat uyuyacaklar dımı dedım.
aynen oyle kardesım aynen oyle dedı...

bıraz uzun oldu sanırım.aklımda bırcok sey vardı sorulacak ama ınanın moralım cok bozuktu.kendımı zor tuttum...
takımda harbıden uzgun olan baskan, adnan sezgın, petkovıc, murat, ertugrul dıyebılırım.
petkovıc'ı de cok uzgun gordugumu soyleyebılırım.
he ayrıca petkovıcın tercuman muhabbetını de sordum.

adnan sezgınde ; hoca guvenebılecegı bır ortamda calısmak ıstıyo.yardımcı hocayla anlasamadı aralarında problem oldu.
sımdı boyle ıstıyo, yoksa tercuman alamayacak durumdamıyız yanı dedı.

boyle ıste..

ngonge

Sioux

Petkoviç, konuşacak adam bulamadığı için öyle sessiz duruyordur.  >:( >:(

alperen_55

Alıntı yapılan: radikal-fma - 11 Aralık 2011, 23:47:03
suçlu her zaman bağıra bağıra söyliyecem suçlu Galip Öztürk. Bank Asyadan Süperlige çıkmış bir yönetim ,hoca ve kadro var sen bunu dağıtıyorsun Başkanı değiştir Hocayı değiştir 21 Tane TRansfer yap eee ondan sonra kazım benim dediğimi yapmıyo he yemezler galipağa bu vebal senindir ALLAH BELANI VERSİN!
düşüncelerime tercüman olmuşsunuz kardeşim.10 lira verip 20 liralık konuşmak yok artık...

samuray

Alıntı yapılan: muhalif - 12 Aralık 2011, 17:22:54
nerden başlayayım bilmiyorum.maçı hiç anlatmıyım zaten, hepinizin malumu...
petkovic'in oyunu okuyamaması yüzünden kaybettik maçı.
devre arasında, mersin tarafından gelen bir kaç arkadaş Samsun'dan gelen varmı dediler.bende ben varım dedım.
ordu da ki 1-3 kaybettiğimiz maçın sonrasında, fatsa da 17-18 kişilik bir grup, bunları dövmüş sanırım.
bunun nedenini sordular.bizde bildiğimiz kadarıyla bişeler anlattık.baya bir içlerine oturmuş sanırım.
ama Allahın mersin'i ile aramızın kötü olmasına ne gerek var anlam veremiyorum...
şeytanlar tribünü maç boyunca iyi bağırdılar ama yaş ortalaması 13-16 arası.bunu abartısız söylüyorum.
mersin polisi tahrik etti maç boyu.salak polisin bana dediğini duysanız ; çekil kardeşım izleyemiyorum maçı  :hnk:
neyse yenildik havaalanındayız.

ertugrulu gordum.Allah senden razı olsun.hep boyle oyna,sana canımız feda dedım.cok uzgundu saol dedı.
murat'a da kıyamadım, kızamadım.cok uzgun duruyordu.canın sagolsun, sevıyoruz senı dedım.bende sızı sevıyorum saol dedı..
başkanın yanına gıttım.istanbuldan maç ıcın geldım baskanım ama yıne olmadı saglık olsun dedım.
gozlerı doldu.sarıldı optu. :) bıraz sohbet ettık.onlarında cok uzulduklerını soyledı.ahmet şahin de yanımızdaydı.
bende ; ahmet şahin abimiz saolsun geçen sene bizi süperlige çıkardı ama bu sene de düşürecek herhalde dedim.

adnan sezginle konustum.nolcak abı bu takımın halı dedım.
bu takım dusmeyecek bak gorursun.sende burdasın bende.bu da sana söz olsun dedı.
ınsallah ama nasıl olcak bu, devre arasında ıyı topcu mu var kı kımı alacagız dedım.
var var 4-5 tane ıyı topcu alacam sız merak etmeyın bu takım dusmeyecek dedı.
takımın sansızlıgından dem vurdu.murat o golu nası atamaz fln dedı.
bır takım bır macta pozısyon kacırabılır, rakıpte kacırdı.ama her hafta rakıp atıyor, bız atamıyoruz.deplasmanda 1 gol atabıldık daha dedım.
bance ile gol atmamamız mumkun degıl dedım.
banceye toz kondurmadı.bance daha ne yapsın macı nasıl ızlıyosunuz kardesım dedı.
petkovıc oyunu okuyamıyor, oyuncu degısıklıklerını yapamıyor.petkovıcle yurumez dedım.
bu takımın basına mourınho'yu getırsen ne olacak, kimi koysun , orta sahanda adam mı var , selim vardı sakatlandı yerine koymaya adamın yok,
genç bi çocuk oynuyo orta sahanda dedı..
takımda bır tane çalım atabılen adam yok dedım.
napım kardesım ben bu takımın basına 5 gun kala geldım.benım ne sucum var dedı.
sen de haklısın bu takımı ısa turan'a emanet edenlerde hata dedım...

takım ucaga bınmek ıcın son bılet kontrol sırasına gırdı.
o arada kenan abıyı gordum.kenan abı tokatla daa sunları , kulaklarını cek daa dedım.
arkada futbolcular benım arkamda da adnan sezgın.
nasıl tokatlıyım kardesım dedı guldu.tokatla abı sana kım bıse dıyebılır bu takımda dedım.
10 senedır bu takımdasın bız sızınle Samsunspor'lu olduk, bız bunlar ıcın gelmedık buraya dedım.saol fln dedı.
tokatlasan nolacak bunları , bunlar rahat fln tarzında bıseyler dedı.
doru soyluyosun abı hepsı paralarını aldılar rahat rahat uyuyacaklar dımı dedım.
aynen oyle kardesım aynen oyle dedı...

bıraz uzun oldu sanırım.aklımda bırcok sey vardı sorulacak ama ınanın moralım cok bozuktu.kendımı zor tuttum...
takımda harbıden uzgun olan baskan, adnan sezgın, petkovıc, murat, ertugrul dıyebılırım.
petkovıc'ı de cok uzgun gordugumu soyleyebılırım.
he ayrıca petkovıcın tercuman muhabbetını de sordum.

adnan sezgınde ; hoca guvenebılecegı bır ortamda calısmak ıstıyo.yardımcı hocayla anlasamadı aralarında problem oldu.
sımdı boyle ıstıyo, yoksa tercuman alamayacak durumdamıyız yanı dedı.

boyle ıste..
teşekkürler muhalif kardeş verdiiğin bilgiler için inşallah adnan sezgin.in dediği olurrda küme korkusu yaşamayız

samuray

inşallah devre arası nokta transferlerle bu takım kümede kalacaktır temennim hepimizin temennisi biliyorum ya bunlar bizi bi güldürmedi her hafta dokuz doğurtuyorlar ya sinir küpüne döndük hepimiz stres,stres olacak şey değil ya komedi gibi manisa maçı iki penaltı atamıyorlar mersin maçı murat atsa iş bitecek öyle net pozisyonu mersin bile bulamadı ya diğer maçlar hangisini sayalımki sitede yazma zevki bile bırakmadılar bizleri sıkıntıya sokuyorlar her hafta her hafta allah ta onları güldürmesin ya  >:( >:( >:( :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Atakumlu

Alıntı yapılan: muhalif - 12 Aralık 2011, 17:22:54
ahmet şahin de yanımızdaydı.

Helal sana ahmetsefa dobralıgını gostermissin gene  :)