STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: celebi - 10 Kasım 2011, 17:12:20
paronoyak yaptı takım bizi arkadaş :)

aynen öyle bu sabah kalktim önce dedim oglum sen kafayi yiyorsun diye  yavas yavas

SSKLA

Böyle bi kadro olsa başarılı olacakmışız gibi geliyor.Nedense son günlerde bursa maçında dominguez ve bancenin başarılı olacağını düşünüyorum. Ayrıca kusura kalama akan abi kadroya orhanı koydum ama hiç değilse defansif yönü iyi ergünde hiçbir halt yok.Hakan arslana gelince onun da ankaragücü maçında performansı iyiydi bence(en azından m.sarptan iyiydir.). İnşallah bu hafta kötü gidişe dur diyeceğiz.Artık kimin nasıl bir totemi varsa uygulasın :)

burakbas

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 10 Kasım 2011, 17:53:35

Böyle bi kadro olsa başarılı olacakmışız gibi geliyor.Nedense son günlerde bursa maçında dominguez ve bancenin başarılı olacağını düşünüyorum. Ayrıca kusura kalama akan abi kadroya orhanı koydum ama hiç değilse defansif yönü iyi ergünde hiçbir halt yok.Hakan arslana gelince onun da ankaragücü maçında performansı iyiydi bence(en azından m.sarptan iyiydir.). İnşallah bu hafta kötü gidişe dur diyeceğiz.Artık kimin nasıl bir totemi varsa uygulasın :)

abi bance nin yerine sen oyna , dominguez in yerine ben ; kaleye de bir tane 2 eli olan bir adamı koyalım , yenemesek de saç , baş yoldurtmayız ! :) :) :) :)

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 18:13:16
abi bance nin yerine sen oyna , dominguez in yerine ben ; kaleye de bir tane 2 eli olan bir adamı koyalım , yenemesek de saç , baş yoldurtmayız ! :) :) :) :)

altina imzami atarim.

Halen Bance ve Dominguez den biseyler bekleyenler var  :D :D :D
Yapmayin yav onlar gibi bank asya da tonlarca adam var.
Hic olmazsa yabanci kontenjaimiz meskul etmezlerdi.

burakbas

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 10 Kasım 2011, 18:19:37
altina imzami atarim.

ben de bunun altına imzamı atarım abi. patlama patlama patlama yapacak diyorlar , biz almayalım. kim getirdiyse bu topçuları onun allah belasını versin.

SSKLA

altina imzami atarim.

Bende birşey beklemiyorum ama dediğim gibi sadece bir his

GurbetciFanatik

O degilde bunlar patlama yapana kadar bi bakmisiz 34.hafta dayiz ve 17nci bitirmisiz.
Bundan sonra patlamarida yok bunlar ancak elimizde patlar o kadar.
Ben o ikiliden Karabük-Eskisehir ve A.gücü macindan sonra ümidimi tamamen yitirdim.
Bu saatden sonra birak cacik hicbir gida malzemesi olmaz onlardan , ne varsa gecen sene elimizden kalanlarda var o kadar.

burakbas

abi fazla söze gerek yok. futbolcuların şunu bilmesi lazım.

bu takım düşerse herkes düşer.

samuray

artık banceninde kesik yeme zamanı geldi diye düşünüyorum santraforda burak çalıka şans verilsin bancede kesiği yiyince belki hırs yapar düzelir ekgho zenke kanatlarda birlikte oynamalı   

Ollivanders

Bazen sitede yazılanlara şaşıyorum. Takımın mevcut durumu bu. Yapılan transferler ortada. Umut beslemeyelim de ne yapalım. Biz de mi gidelim ? Bance kesik yesin. Yesin de kim oynasın ? Ekigho , zenke oynasın tamam ya bu alternatif tutmazsa ? Dominguez tamam oynamasın kim oynasın ? Tamam  Anıl oynasın . Ne veriyor peki? Ankaragucu karşısında ne yaptı? Ben kimin oynadıgında degilim. Takım 3 puan alsın yeter.

O gun kim iyiyse , kim hakkını veriyorsa o oynasın. Yetenekli veya degil ama formanın hakkını versin yeter.

HoliganSamSunLu

banceden brşeyler beklemek artık fazla duygusallık olur duygulallığa bağlayan bir adamda değil zaten zenke olsa katlanırız hatırı büyük ama banceden umutsuzum

cgr

altina imzami atarim.

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 18:13:16

Bekara karı boşamak kolay ya o misal sizinkisi... Bance yok dominguez yok o yok bu yok... Kim oynicak la bu takımda ? İyiyse de kötüysede begenmiyorsanız da bu adamlar devre arasına kadar takımda... Devre arası gelir o zaman 2 elli birini bulmaya çalışırsınız. ;) N'olur mantık...

salihcakir

Hocanın hatalar yaptığı çok açık. özellikle ankragücü maçındaki hataları faiş ve akılalmaz derece idi. oyunu okumak ve takımına müdahale etmek noktasında ilk kez bu kadar basiretsiz kaldığını gördüm. takım içerisindeki huzursuzlukların, oyuncuların performanslarının yerlerde sürünüyor olmasının, ertuğrul'un ve selim teber'in sakatlanmasının, bu noktaya gelinmesinde önemli etkenler olduğunu ve hocanın bu nedenlerin oluşmasında suçunun olmadığını takdir edersiniz.

Burada da birinin beğendiği ismi diğerimiz beğenmiyor, taraftarın ve belki yöneticilerin isteyipte sahaya sürdürülemeyen bir tek Orhan kaldı. Herkes o ya da bu şekilde denendi, görüldü. Adem konusunda ve Hakan Arslan konusunda hoca yanlış yapıyormuş. Ama Anıl, Dilaver, Ufuk gibi isimlerde bence hoca haklıymış.

Gelelim hocanın yaptığı en bariz hataya. Ve bence bu bir gönderilme sebebidir. Hoca geldiğinde idealist kimliği, kendi doğruları ve alışılagelmişin dışında oynattığı taktikle kazandığı başarılar neticesinde beni gelecek adına umutlandırmayı başarmıştı. Fakat görülen o ki, hoca kendi kimliği ile davranmayı bıraktı ve baskılar altında çok çabuk pes etti. 3-4-3 bu ülkede olmaz dendi, sistemini değiştirdi. önce 4-3-3 oynadı, iki ön libero olmadan olmaz dendi, 4-2-3-1 oynadı. kemal olmaz orada dedi, değiştirdi. zenke mutlaka oynasın dendi, oynattı. o nerede dendi, alındı kadroya, bu nerede dendi, denendi.

Hasılı; bizim kimliğimiz geçtiğimiz 3 ayda oluşmadı. Duyuyoruz ki, yönetim hocaya destek, futbolculara gözdağı vermeye karar vermiş. geçen sene benzer bir şey olmuştu. Topçular arasında isyan başlamak üzerede idi, seslerini yükseltiyorlardı ki hoca gönderilsin kendi hükümranlıkları devam olsun. Yönetim doğru bir karar vererek, doğrularından vazgeçmeyen Hüseyin Kalpar ile yola devam dedi. Futbolcular patronun kim olduğunu öğrendiler ve baktılar ki pabuç pahalı; ellerinden geleni yaptılar, şampiyonluğa ulaştılar.

Ama petkoviç maalesef kalpar gibi doğrularının arkasında duramadı, duramıyor.. o yüzden gitmeli..
yada son bir şans devre arasına kadar en azından. Bildiklerini öğretmesi ve bizlere göstermesi açısından, son bir şans...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cgr - 11 Kasım 2011, 01:49:50
Bekara karı boşamak kolay ya o misal sizinkisi... Bance yok dominguez yok o yok bu yok... Kim oynicak la bu takımda ? İyiyse de kötüysede begenmiyorsanız da bu adamlar devre arasına kadar takımda... Devre arası gelir o zaman 2 elli birini bulmaya çalışırsınız. ;) N'olur mantık...

Evet mantik lazim bastan sana.
Iyi o zaman kimse burda daha elestiri yapmazin madem mecburuz bu futbolculara.
O kadarini bizde biliyoruz bu adamlarin bizde oldugunu. bance  evet yok , oynatma Burak a sans ver cok mu zor bu is.
Bance i macta yuhlayanlarada mantik ver istersen.

Lusage

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Kasım 2011, 12:27:52
Bance i macta yuhlayanlarada mantik ver istersen.

Maç halen devam ederken Bancè yi yuhalayanlarda bırak mantığı beyin yok beyin...