STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Bursaya hep ters gelmişizdir ama bu maç için pek umudum yok. bol gollü bir maç olur muhtemelen.

samsunmania

Bursa'yı yenelim Ertuğrul istifa etsin, petkovu kovalım, ertuğrul ile imzalayalım. çok şey mi istedim? :deli:

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 08 Kasım 2011, 19:58:30
Bursa'yı yenelim Ertuğrul istifa etsin, petkovu kovalım, ertuğrul ile imzalayalım. çok şey mi istedim? :deli:

biraz fazlaca oldu be abi :)))

samsunmania

fat55

mimar55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 08 Kasım 2011, 19:58:30

harbi gitmişken alırda geliriz ertuğrulu çok güzel olur hayal kurmakta yasak değilya ama bence puan alırız kesin 3 puan alırsak 90+larda gelen golle olur...

samsunluhakan

Alıntı yapılan: mimar55 - 09 Kasım 2011, 00:20:09
harbi gitmişken alırda geliriz ertuğrulu çok güzel olur hayal kurmakta yasak değilya ama bence puan alırız kesin 3 puan alırsak 90+larda gelen golle olur...

arkadaşım umudunu kırmak istemem ama biz bu petkoviçle 3 puanı bi arada zor görürüz...

davidsavage

Rüyamda bjk'yi (bursayı görmem gerekirdi aslında)yeniyorduk deplasmanda,bende stadda izliyorum maçı ama maçın oynandığı yer İzmir olimpiyat stadı. Nasıl bi rüya gördüysem bi anlam kuramadım.  :o

55(tuncay)55

bize bayramı zehir ettiniz bari artık hafta sonlarını zehir etmeyiz formanın hakkını verin :kafa: :kafa: :kafa:

Ayberk

Alıntı yapılan: davidsavage - 09 Kasım 2011, 13:46:12
Rüyamda bjk'yi (bursayı görmem gerekirdi aslında)yeniyorduk deplasmanda,bende stadda izliyorum maçı ama maçın oynandığı yer İzmir olimpiyat stadı. Nasıl bi rüya gördüysem bi anlam kuramadım.  :o

Sezon başından beri içime doğan şey; ne olursa olsun Bjk'yi yeneceğimiz yönündeydi... Kötü gidişe sanki o maçla dur diyecekmişiz geliyordu bana daha sezon başlamadan inşallah o kadar geç kalmayız ama Beşiktaş'ı da yeneriz :D

germencisse

Final maçımız gibi bir şey artık..Olası alacağımız bir mağlubiyet kulubü tamamen karıştırır..hiç sıkıntıya gırmeden paşa paşa oyunumuzu oynayalım 3 puanımızı alalım..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: davidsavage - 09 Kasım 2011, 13:46:12

cok basit rüyanin anlami  :D :D :D

bak rüyanda istanbuldasin ve aslinda mac bursada ve Samsunumuzun maci

samsun - istanbul  mesafe : 740 km
samsun - bursa mesafe :     748 km
istanbul . bursa  mesafe :    330 km
izmirin plaka kodu ney : 35
bursanin plaka kodu ney  : 16
istanbulun plaka kodu ney : 34

yani : 740 + 748 + 330 + 35 + 16 = 1869    1869 : 34 = 54,97 yani 55

yani Samsunun günü olacaktir  :D :D :D :D :D

SSKLA

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 09 Kasım 2011, 15:45:33
cok basit rüyanin anlami  :D :D :D

bak rüyanda istanbuldasin ve aslinda mac bursada ve Samsunumuzun maci

samsun - istanbul  mesafe : 740 km
samsun - bursa mesafe :     748 km
istanbul . bursa  mesafe :    330 km
izmirin plaka kodu ney : 35
bursanin plaka kodu ney  : 16
istanbulun plaka kodu ney : 34

yani : 740 + 748 + 330 + 35 + 16 = 1869    1869 : 34 = 54,97 yani 55

yani Samsunun günü olacaktir  :D :D :D :D :D

40 eder  :evet: :evet: :evet:

Sercan

Alıntı yapılan: de_brk7 - 09 Kasım 2011, 15:31:48
kimse kusura bakmasın , bu futbolla bursa bizi eze eze yener. bursa kötü durumda , samsun maçını çıkış maçı olarak görüyorlar.

bizde sahaya 11 kişi çıkıyoruz galiba...

Serkan

Umudunu kaybeden .... kaybetsin diye bir cümle var aynen geçerli ...