STSL 2011-2012/ 10.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan AhmetDenizci, 29 Ekim 2011, 21:39:20

« önceki - sonraki »

samsunmania

Geçen seneki primlerin takıma dopingi hepimizin malumu. Futbolcu prim avcısıdır. Mutlaka motive edecektir. Bak o zaman ekigho topu dağa taşa vuruyor mu.Tabii ki tek etmen değil ama yararı olacağı kanısındayım.

SametYılmaz55

samsunmania

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 31 Ekim 2011, 01:11:34
kendimizi hatırlatmanın zamanı geldi artık ;)

Öyle bir hatırlatalım ki gece rüyalarına girelim bu ruhsuzların.

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 31 Ekim 2011, 01:12:42
Öyle bir hatırlatalım ki gece rüyalarına girelim bu ruhsuzların.
aynen abi özellikle şansal ve mustafa denizli olacak Samsunspor düşmanları sussun,çeneleri kapansın gerizekalıların :suslen:

55__Gurbet__55

Bi kazanabilsek gerisi gelecek. Aslinda o kadar kötü'de oynamiyoruz her hafta en az bitane yüz'de yüz kaciriyoruz. Bu maclan beraber cikisi geceriz insallah

kamuri

puan durumuna baktım da bizi yenen 9.sıradaki eskişehirle aramızda sadece 4 puan fark var puanlar birbirine çok yakın hiçbişey kaybetmiş sayılmayız ankaragücü maçında geriye de düşebiliriz ama arma için forma için hep destek tam destek

beşnumara

Rakip Ankaragücü de bizim gibi düşünüyor.Takımlarında zaten futbolcu yok bir de 11 oyuncusu uğur uçar kırmızı kart yedi o da yok.Forvette turgut ve tisdell var ikisi de hareketli.Eğer Ankaragücünü de yenemeyeceksek onlara da gol atamayacaksak takımı şehirden kovalım başka da çare yok.
Geçen sene primi açıklayan bir galip öztürk vardı hatta neredeyse bu zamana kadar galip öztürk açıklıyordu.Bu sene kim açıklayacak onu veya onu düşünen  bir yönetim var mı diye düşünüyorum cevabı size bırakıyorum.İnşaallah galip geleceğiz ve bu maçtan sonra umarım kimse saçmalamaz maç sonrası açıklamalarıyla.

cembaba

Takıma değil, Armamın ruhuna güveniyorum. Yine kaybederiz, şöyle olur böyle olur demiyorum.

"Armadaki ruhumuzla, KAZANACAĞIZ İNŞALLAH"

lucarelli

Bu hafta en az iki gol atarak hem galip geleceğimizi hem de gol yollarındaki şansızlığın kırılacağını düşünüyorum. İnşallah kaznırız Yoksa kötü rüyalar görmeye başlayacağız.

King Of The North

Benim Es Es maçında çıplak gözle gördüğüm, takım savaşmıyor, Kemal Tokak dışında canını dişine takan yok, 4 pas yapamıyoruz, Bance bişeyler yapmaya çalışıyor havadan ama yerden nanay,Zenke de aynı özgüveni yok, her topu eziyor, Murat, Mustafa Sarp, Ufuk, hepsi dökülüyor, o yüzden savaşmazsak, Ankaragücü savaşır, puanı alır gider...

Forvetim

biraz diri oynasak eses ten puanla dönerdik yine biraz diri olalım a.gücünü yeneriz. ahmet antrenmanı golü gibi gol yiyor forvet 3 metreden boş kaleye atamıyor. biraz işin ciddiyetini anlatsınlar şunlara yoksa düşecek ilk takım olarak bizi gösterecekler. hoca, takım ruhunu önce kendin hisset sonra topçulara anlat motive et. takım yürüyor hoca oturuyor. biraz dert et kendine bağır çağır takımın oynamıyor sen de uyuyorsun.

kaptan 55

beraberlik halinde bile,hazırlanın çocuklar............

ErkÇay55

Dün akşam maç özetlerinde Ankaragücünü izlerken,bizim takımızdan daha iyi olduğunu gördüm.kanatları bizden daha iyi kullanıyorlar.Cuma günü inşallah kötü rüya görmeyiz.Taraftar desteğiyle üç puanı alırız.

kuzey55

kazanacağız bu maçı da sonrası ne olur bilmiyorum 10 puan daha almamız lazım ilk yarı.biz sağlam takımlara karşı aslında fena oynamadan çok pozisyon kaçırarark mağlup olduk ya da berabere kaldık. ankaragücünü rahat yeneriz

berusa55

Bizim takım malesef rahat mahat maç alamaz... İlk haftaki 3-0 öne geçtiğimiz Gençler maçında bile bi beş dakika daha olsa adamlar bizi yenecekti neredeyse. O kadar vahim durum. Ne zaman ne şekilde toparlanacağız bakalım.  :(