STSL 2011-2012/ 10.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan AhmetDenizci, 29 Ekim 2011, 21:39:20

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: iak5529 - 30 Ekim 2011, 23:29:59
10 haftada pili biten,yenilgiyi kabul eden taraftar mı olmak istersiniz ?

Yoksa SAMSUNSPOR gibi olmazları başaran,direniş ve küllerinden doğmanın en büyük temsilcisi mi ?

Takım kötü,formsuz,yöneticisiz,hocasız olur da taraftarsız olmaz arkadaş..Bizim kötü ve formsuz olma lüksümüz yok.Maç sonları yaşanan hayal kırıklıklarını ertesi haftaya taşımayalım..Hepberaber ikinci seçeneği seçelim ve küllerimizden yeniden doğalım...

illaki 2nci secenek zaten taraftar Samsunspor a küsmezki, yerimiz nere olursa olsun yine destek olacagiz ve ölümüne Samsunspor diyecegiz.
Yanliz is bizle bitmiyor malesef yönetim TD ve futbolcularla.Cogu insan bu takimdan ve petkodan ümidini kesmis olsa bile yine destekliceguz elbetki.

AhmetDenizci

Ufuk Bayraktar sakat, Bülent Kocabey'in sakatlığı geçti mi bilmiyorum eğer geçmediyse kanatta oynayacak adam yok ve bu sezon ilk defa zorunlu(!) olarak Dilaver'e ilk 11'de şans doğabilir.

celebi

Alıntı yapılan: iak5529 - 30 Ekim 2011, 23:29:59
10 haftada pili biten,yenilgiyi kabul eden taraftar mı olmak istersiniz ?

Yoksa SAMSUNSPOR gibi olmazları başaran,direniş ve küllerinden doğmanın en büyük temsilcisi mi ?

Takım kötü,formsuz,yöneticisiz,hocasız olur da taraftarsız olmaz arkadaş..Bizim kötü ve formsuz olma lüksümüz yok.Maç sonları yaşanan hayal kırıklıklarını ertesi haftaya taşımayalım..Hepberaber ikinci seçeneği seçelim ve küllerimizden yeniden doğalım...

biletim al inanc geliyorum :evet:

Kaya

Bilet dediğin nedir abi gel sen yeter ki ::))

Ama önce halısaha ya gel futbolcu görsünler  :D

ali ihsan

Alıntı yapılan: iak5529 - 31 Ekim 2011, 00:08:24

Ama önce halısaha ya gel futbolcu görsünler  :D

Samsun böyle bir futbolcuyu zor kaldırır İnanç  8)

Kaya

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 31 Ekim 2011, 00:12:32
Samsun böyle bir futbolcuyu zor kaldırır İnanç  8)

Abim şartlar ağır olsa da mücadele edeceğiz..Çelebi abi tek biz tüm takım  :hnk:  :P

celebi

la şımartmayın beni. bu arada aliihan hocam ben nasipse cuma sabahı yola çıkacağım sn gelecek misin bayrama. diyeceğim ama anne baba hacda senin  :evet:

davidsavage

Bu sayfa artık  kulubün resmi facebook adresi,güzel bi çağrıda bulunmuş,kulübümüz'ün adına konuşan sayfa admini.

AlıntıDeğerli sayfa takipçileri takımımızın aldığı kötü sonuçlar hepimizi derinden üzmektedir.Samsunspor taraftarları olarak bizler takımımızı daha iyi yerlerde görmeyi arzuluyoruz. Şuan ki durumumuzda tenknik ekip ve futbolcular büyük sorumluluk altındadırlar. Fakat bizlerede bazı görevler düşmektedir. Samsunsporumuzun geçen seneki başarılarında nasıl coşkuyla destek veriyorsak, bu senede takımımız geçen seneki başarısının sonucunda geldiği Süper Toto Süper Ligde daha fazla coşku ve istekle desteklemeliyiz. Şunu kabul etmeliyizki takımımız sezon başında iskeleti tamamen değişti ister istemez bir alışma dönemi olacaktır rakiplerimizin zorlu olması sezon başı için Samsunsporumuz açısından şanssız bir durum olmuştur. Fikstür olarak ilk haftalarda zorlu mücadelelerde bulunduk yinede bazı maçlarda takımımızın mücadelesi gelecek için umut ışığı doğurmuştur. Gençlerbirliği, Trabzon, Fenerbahçe maçlarında güzel futbol ve iyi bir mücadele verdik.Özellikle gençlerbirliği ve trabzon maçlarında taraftarlarımızın desteğide takımımıza önemli katkılar sağlamıştır. Takımımızın bu oldukça zor döneminde taraftar desteği çok önemlidir. Karabükle sahamızda oynadığımız maçta sahadaki oyun ne kadar durgun ise tribünlerimizde bir okadar durgundu.Maçta biletli olarak 4000 kişi anons edildi. Bu durum Samsunumuza yakışmamaktadır. Takımımızın bu zor zamanında stada gelerek daha çok destek vermeliyiz. Bu takım süper lige taraftarın büyük katkısıyla çıktı , süper ligde başarılı olması da yine taraftarının desteği sayesinde olacaktır. Bundan dolayı ankaragücü maçında bizler üzerimize düşen görevi yerine getirelim ve stadımızı dolduralım. Maç sonuna kadar takımımıza coşkuyla destek vererek gücümüzü gösterelim..Takımımız hakettiği yere gelebilmesi için bizlerin desteğine ihtiyacı var..Cuma günü herkesi takımımızı desteklemeye 19 Mayıs Stadına bekliyoruzz...

ahmetsefa55

biz heryere geliyoruz zaten.
oraya da geliriz.
siz yeter ki savaşın !

celebi

cemal sahin

samsunspor_x mutlaka seyirci destegi tam olmalı oluyorda ama bu sefer sesinimiz hiç çıkmayıncaya kadar bagırmalı ve desteklemeliyizzzzzzzzzzzzzz

mehmet yılmaz

Celebi hocam, madem cuma samsuna gececeksin, çarşamba günü digiturk risıvırını bize versene, gurbet ellerde izleyelim biz de maçı. bayramın 3. günü sana bizzat ghetiririm, termeye kadar :)

cemal sahin

takımımızın aldığı kötü sonuçlar hepimizi derinden üzmektedirhelede eskişehir maçı son olarak  AHMET ŞAHİNİN YEDİGİ GOLE BAKINIZ LÜTFENNN

samsunmania

31 Ekim 2011, 00:55:25 #73 Son düzenlenme: 31 Ekim 2011, 00:59:56 samsunmania55
Yönetimin de üzerinde ölü toprağı serpilmiş bir halde bekliyor. Ödül ceza adam gibi işlese, mesela ankaraücü maçına prim dopingi falan yapılsa, formsuz oyunculara ceza kesilse vb. gibi önlemler alınsa. Yönetimde de herkes ağzı açık bakıyor gibime geliyor. Bu maç son şans. Petkoviç'in söylemleri karın doyurmuyor artık.

Kaya

Katılıyorum...Galibiyete prim,üç maç seri galibiyete ayrı bir prim ve alınan mağlubiyetlerde para cezası sistemine geçilmelidir..Futbolcu prim için oynar hem de nasıl oynar...