STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

sercan5592

maviay55

tanju55

mimar55

bance ye ara topu atıp kaçırmaya mı çalışıyorlar bana mı öyle geliyor abi o adam nasıl koşacakda alacakta vuracakda gol atacak bu takımda kimi koyarsan koy banceden daha iyi kaçar örnek ufuk şimdiki pozisyon...

city ultras

haftanin en kötü maci gene bizde suan,sivas ,atep ordu kayseri vs vs adamlar ne mac yapti bu hafta

berusa55

Rezalet oynuyoruz rezalet ekran başında fıtık oldum. Bu sezon bu adamlarla lig bitmez  :kafa:

ugrass

bu takımı lige cıkaran topcular nerde arkadas niye onları oynatmıyosun. mustafa sarp 11 sacmalık

binikalamadım

55(tuncay)55

malesefff takım çok kötü resmen top ayaklarına dolanıyo  >:( >:( >:(

5trawberry

Rezalet oyunun sebebi, takımdaki taktiksel durum.
Bance yalnız kalıyor.
Domingues nasıl bir topçu çıktı ? Lazar cezasahası yarı yayından geri pas veren aptal bir topçu.
Murat gibi adam nerde hocaaa!

maviay55

ibb de bişey yok kontra ataklara dikkat edeceksin yeter..

ilk yarı rüzgara karşı oynadık ahmetin vurduğu degajlar ortasahaya gelmedi bu yüzden..
2.yarı rüzgarı da arkamıza alırsak birşeyler yaparız gibi takım korkak oynamıyor iyi basıyor iyi gördüm bu sefer  >l<

berusa55

Taktikle falan alakası yok kapasite belli bizim topçularda. Dünkü Kayserispor'un oynadığı oyuna bakıyorum bir de bize. Allah sabır versin bize bu sezon. Bari içerdeki maçları kaybetmeyelim de korkulu rüya görmeyelim dedik; daha bismillah Manisa'ya verdik üç puanı yolladık.

babasamsunlu

ya arkadaş ne bekleniyor bu tatkımdan anlamıyorum.
transferin son günündfe şuan 11 de ki 7 topçuyu almış bir takımla 7. ayda transferi tamamlamış ve 5 yıllık oturmuş bir tatkım karşı karşıya..
tamam takımda bi nane yokda bu kadar tahammül eksikliği neden yaa..

ayrıca ben maçı oynaması gerektiği gibi oynaığını düşünüyorum takımın..
ekigo ve ufuk poisyonlarda bira becerikli olabilselerdi öne bile geçebilirdik..

haydi Samsunspor .. kap gel puanları................