STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Aslında rodrigez fena penaltıcı değildi hazırlık maçında orduya attığı penaltı çok kaliteydi ama manisa maçında çok kötü kullandı.

berusa55

Cunku herif kafa olarak sahada yoku penaltiyi da salladi.Adam topa az saglam gelir!

masbene

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ekim 2011, 13:49:12
Cunku herif kafa olarak sahada yoku penaltiyi da salladi.Adam topa az saglam gelir!
evet topa gelişi bile belli etmişti

domin55

akıllı oynarsak alırız ama zor maç olacağı kanatini taşımakta ısrarcı buyurmaktayım

samsunluhakan

penaltıcı ekingo olsun atar arkadaş bance atar arkadaş bu adamların topa iyi vurdugu için para veriyorsun olmadı kemal atsaydı ergün en son atacak adamdı yaa kaçan penaltılar inşallah seno sonunda aranmaz süper lig tarihinde belkide ilk defa 5 dakika arayla 2 penaltı kaçıran takım buda oldu yazık oldu hocanın tercihleriyle 3 puan gitti.

Musti

AlıntıPerşembe saat 16.00'da Bal Ligi 3. grupta mücedele eden 1930 Bafraspor ile Nuri Asan Tesisleri'mizde hazırlık karşılaşması oynanacak.

Samsunspor.org.tr

Milli maçlar arasında tatil yapılmadan çalışmaların çok sıkı bir şekilde devam etmesi güzel. Kampa katılmayan son gün transferleri için de takıma uyumları bir nebze giderilmiş olur. Bu çalışmaların meyvesini ilerde puanlar ve güzel futbol olarak alırız.

Adem, Yenal, Gurur, Hakan, Oğuzhan, Başaran, Ersin ve Burak daha süre alamadılar. Dilaver ilk maçta 82.dakikada, Valdomiro da 89.dakikada oyuna girmişti. ilk maçtan sonra forma şansı bulamadılar.

İlk maçlarda Petkoviç oyuncuların tecrübelerine güvendi, ideal 11'i oluşturmaya çalıştı. Fakat bazı oyuncular kendilerine dikkat etmezse ve form grafiklerini yukarı çıkartmazlarsa daha çok rotasyon yapabilir. Bundan sonra kadro seçiminde daha adil olacağını düşünüyorum. Kadromuz ilk senemiz olmasına rağmen çok geniş. Forma aslanın ağzında.

Ahmeti

Samsunspor-1930 Bafraspor maçının biletleri belli oldumu ?
En önemlisi taraftar izleyebilecekmi ?

KırmızıBeyaz

Büyükşehir iyi takım olsada bir anadolu takımı. Şansları eşit olarak görüyorum. Bizim takım hücum anlamında çok kötü sayılmaz. Bolca pozisyona giriyoruz. Son vuruşlarda biraaz daha becerikli olursak bu maçı alacağımız düşüncesindeyim. Ama sağ bek ve sol beklerimiz vasatın çok altında. Hücum anlamında takıma katkıları sıfır. Bance gibi forvetimiz var ama kanatlardan besleyen yok. Kesinlikle sağ ve sol kanada ve orta sahaya ara transferde takviye yapılmalı. Aksi takdirde düşme korkusu yaşayabiliriz. Bu taraftarın da Zenke sevdası nedir anlamış değilim. Maç içerisinde sürekli anlamsız anlamsız Zenke diye bağırmalar. Zenke bu takıma giremez. Ekigho çok teknik aynı zamanda hızlı. Boş alanlarada iyi koşular yapıyor. Bance zatem nokta santrofor. İkinci yarılarda ancak girebileceği düşüncesindeyim. Artık bu anlamsız Zenke tezaruhatları bitmesi gerekiyor.       

samuray

önümüzde çok zorlu iki maçımız var ama oynyadığımız futbol endişe veriyor petkoviç e olan güvenim sarsıldı böle yanlış yerde yanlış tercihlerle devam ederse yine kabus dolu günler başlayacak bizim için diye endişeleniyorum manisa maçında orta sahamız yoktu defansın dengğesinide kemali sağbek oynatıp ybahia akika gibi iki ağır adamı stoper oynatan hocamız sanki şapkadan tavşan çıkaracak ya ya gör artık kemalin yeri orası değil bu maçların telafisi yok bunlar hazırlık maçlarıda değil eğer bu iki maçtan da ysıfır çekersek seni kimse tutamaz uğurlar olsun güle güle deler herhalde zira yedi maçta 5 puanda kalırız oynadığımız futbol ümit verse gelecek içni bu kadar karamsar olmazdım oda yok senin kaderin bence bu oynanacak iki maça balı gibi geliyor hocam akılnı başına al yaptığın hataları bi gözden geçir  :kafa: >:( >:(

Musti

Alıntı''Geç yapılan transferler yüzünden..."
Samsunspor'un tecrübeli oyuncularından Bülent Kocabey, Manisaspor maçında kaçırdıkları 3 puanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Spor Toto Süper Lig ekibi Samsunspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Vladimir Petkovic gözetiminde gerçekleştirilen antrenmana ülkelerinin milli takım kampında yer alan Hubitia, Bance, Lazar, Ehiosun, Ümit Milli Takım kampında bulunan Savaş Yılmaz ile sakatlıkları devam eden Selim Teber ve Zenke katılmadı.

Topla ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular, istasyon çalışması ve egzersiz çalışması yaptı. Daha sonra yarı sahada taktik çalışma yapan kırmızı-beyazlı oyuncular, teknik direktör Petkovic tarafından sık sık uyarıldı.

Antrenman sonrası basın mensuplarına değerlendirmede bulunan Karadeniz ekibinin tecrübeli oyuncularından Bülent Kocabey, Manisaspor maçında kaçırdıkları 3 puanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Ancak bu maçın geride kaldığını, ilerleyen haftalarda başarılı olmak için çalışacaklarını ifade eden Kocabey, şunları kaydetti:

''Geç yapılan transferler yüzünden biraz sıkıntı yaşıyoruz. Ama milli maç arasında bu sıkıntıyı da gidereceğimizi düşünüyorum. Bu milli maç arasında takım olarak en iyi seviyeye geleceğimizi düşünüyorum. İç sahadaki mağlubiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyespor deplasmanında telafi etmek istiyoruz. Zor bir ekip ama mutlaka 3 puanı almamız gerekiyor.''

Samsunspor'un genç isimlerinden Ufuk Bayraktar ise Manisaspor maçında çok iyi oynayamadıklarını belirterek, ''Özellikle iç sahada kazanmamız gerektiğini biliyoruz. Bunun için mutsuzuz'' dedi.

Manisaspor maçını geride bıraktıklarını deplasmanda oynayacakları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını düşündüklerini ifade eden Bayraktar, ''Bu maçın hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürüyoruz. Rakibin kadro yapısını biliyor ve buna göre hazırlanıyoruz'' diye konuştu.

Takımda ilk defa oynama şansını geçen hafta yakaladığını ve bunu sürdürmek istediğini de vurgulayan Bayraktar, ''Sezon başından bu yana çok iyi çalışıyorum. Çalışmaların hiçbirini aksatmıyorum. Antrenmanlarda da iyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum ama hocanın takdiridir bu. İlk defa geçen hafta oyuna aldı. Bundan sonra oynayacağımı düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/gec-yapilan-transferler-yuzundenSXHBQ250972SXQ

Desiqner

Arkadaşlar içimden bir his bu takımın birbirine alıştığı zaman yani takım olabildiğmiiz zaman ki bu belki ilk yarının sonlarını bulacaktır önemli 3 puanlar alabilecektir.buda bizi ligde tutar diye düşünüyorum.Zaten bu sene bana ligde kalmak bile yeter :) Tabiki gönül play-off ister o ayrı...

jean

dugunumun ertesi gunu ins guzel bir dugun hediyesi verir samsunsporum bana bu mutlu gunumde moralimi bozmayin artik galibiyet zamani

Tribün_ali

King Of The North

Vebo formsuz olursa alırız maçı, yoksa boş bırakmaya gelmez affetmiyo adam.