STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

Ajan

ya arkadaşım anlamıyor musunuz kaç kere açıklanacak cezanın TFF açılımı Türkiye Futbol Federasyonu ile bir alakası yok İl güvenlik kurulu kararıyla verildi cezalar ondan başka takımlara neden yok demeyin neden olmadığı ulu orta belli zaten

mimar55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 22 Eylül 2011, 15:45:48
Defansta çok hata yapıyoruz, özellikle Kemal çok hata yaptı çok mücadele etmesine rağman, orta saha çabuk geçiliyor, cincon maçına göre daha iyiydik, sanırım 6.7 haftada tam oturmuş formda bir takım haline geleceğiz...

valla tvden izledim ben macı malum kıbrıstayım kemal cok iyiydi bana göre

isa55

samsunsporumuz 3 puan için çıktığı maçta 1 puanla yetindi. sonuca sevindim. şu bakımdan: futbolun adaleti yok. iyi oynadığımız maç gidiyordu, son dakikada bari hakkımızın bir kısmını kurtardık.
Kalecimiz güven verdi, nazar değmesin. Ahmet' kesecek gibi.
Kemal, 1-2 pozisyonda uzak kaldığından Burakı kaçırdı ama bire birde adım attırmadı, helal olsun sana.
Lazar çok sıradan oyuncuymuş, bunu kanıtladı. Kırmızı kart görmesine sevindim. Adem 3 misli oynar hemde çift yönlü olarak.
Takımın en kötü oyuncuları, Lazar,Ergün ve Selim'di.
Hocamız Muratı 11 de oynatmalı, Dilaver'i bir şekilde takıma monte etmeli.

Harun55

Yaaa arkadas su özeti kaçkere bakmisimdir yaaa. 40 defa mi 50 defami sayiyi unuttum dünden beri baka baka duruyorum yaa su özetleri golleri..
Bu takim gercekten git gide iyi olcak gorun bakin..

Bi oturdumu varya ilk 6 ya girme sansimiz olabilir.. !! ;D

mimar55

Alıntı yapılan: Harun55 - 22 Eylül 2011, 21:23:30
Yaaa arkadas su özeti kaçkere bakmisimdir yaaa. 40 defa mi 50 defami sayiyi unuttum dünden beri baka baka duruyorum yaa su özetleri golleri..
Bu takim gercekten git gide iyi olcak gorun bakin..

Bi oturdumu varya ilk 6 ya girme sansimiz olabilir.. !! ;D

hazırlık maçlarından sonrada onu söylüyordum kardeşim takım cok iyi değil ama rakipler cok kötü bizim zamana ihtiyacımız var ama diğerlerinin zamanda düzeltemez..

havzalı55

bu maraton programına uyuz oldum her hafta ağır eleştiriler alıyoruz. Colmanın pozisyonunu mucize diyorlar zenkenin direkten dönen topunu hiç takan yok Sayın denizli de ya neticesinde taç atışıyla gelen bi pozisyon neyini büyütüyorlar derken Colman sankı atak yaptıda aldı savunmamızın hatasyla oldu !

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: havzalı55 - 22 Eylül 2011, 22:23:47
bu maraton programına uyuz oldum her hafta ağır eleştiriler alıyoruz. Colmanın pozisyonunu mucize diyorlar zenkenin direkten dönen topunu hiç takan yok Sayın denizli de ya neticesinde taç atışıyla gelen bi pozisyon neyini büyütüyorlar derken Colman sankı atak yaptıda aldı savunmamızın hatasyla oldu !

hepsi yalaka bunların heleki mustafa denizli adamı deli ediyor boş boş yorumlar yapıyorlar hep trabznun ataklrı gösteriliyor yok neymiş çok farklı kazanacakları maç da berabere kalmışlar :kafa: :kafa: :kafa: >:(

furkan5534

berusa55

22 Eylül 2011, 22:48:52 #698 Son düzenlenme: 22 Eylül 2011, 22:53:55 berusa55
BAKINDA OKUYUN
taraftar
Ahmet Canıtez der ki: 22 Eylül 2011 tarihinde, saat 05:50 Maça İstanbuldan geldim.Samsunu o kadar büyümüş ve gelişmiş gördüm.Biz de Trabzona yatırım yapılıyor sanıyoruz.Adamların trabzon gibi 4 misli şehirleri var.Raylı sistem,parklar,yollar imrendim.Trabzon nasıl kalkınacak?Bence şehrin kaymağı futbola gidiyor. BU YORUM TRABZON YEREL GAZETESİNDEN ALINDI. BİR DAHADA TRABZON BİZDEN ÜSTÜN DİYE DÜŞÜNMEYİNNN...

haberexen'de bir Samsunlu taraftarımızın paylaşımı...

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=34202

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Eylül 2011, 22:48:52
BAKINDA OKUYUN
taraftar
Ahmet Canıtez der ki: 22 Eylül 2011 tarihinde, saat 05:50 Maça İstanbuldan geldim.Samsunu o kadar büyümüş ve gelişmiş gördüm.Biz de Trabzona yatırım yapılıyor sanıyoruz.Adamların trabzon gibi 4 misli şehirleri var.Raylı sistem,parklar,yollar imrendim.Trabzon nasıl kalkınacak?Bence şehrin kaymağı futbola gidiyor. BU YORUM TRABZON YEREL GAZETESİNDEN ALINDI. BİR DAHADA TRABZON BİZDEN ÜSTÜN DİYE DÜŞÜNMEYİNNN...

:ok :ok :ok

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Eylül 2011, 22:48:52
BAKINDA OKUYUN
taraftar

Kaymağı da biz sıyırdık tam oldu  :evet:

babasamsunlu

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Eylül 2011, 23:39:50
Kaymağı da biz sıyırdık tam oldu  :evet:

öyle deme kaymaaam :D :D  aklıma ergünün çakışı geliii :D :D

la izle izle doyamıyorum ...  :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

Harun55

Alıntı yapılan: mimar55 - 22 Eylül 2011, 22:04:16
hazırlık maçlarından sonrada onu söylüyordum kardeşim takım cok iyi değil ama rakipler cok kötü bizim zamana ihtiyacımız var ama diğerlerinin zamanda düzeltemez..

Aynen öyle insallah tek suan istedigim ne biliyomusun, ilk yariyi ilk 10 degilde ilk 8 gibi bitirsek super olur...

jean

en azindan yenilmedik guzel oldu kazanmak ayri bir zevk olacakti birdakine ins tanju diyor 50 kere bos kaleye vursun ergunun o topu girmezdi diyor