18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

5trawberry

Abartmasak.
Sağdan soldan orta gelmiyor, adam ne yapsın? Dibe inip orta kesme özelliği olmayan adam olmayınca, Bance'nin yapacak bir şeyi kalmadı malesef.
Ancak, Kalecinin degajlarını indiriyordu zavallı.
Sivas maçında attığı golle, top tutmasıyla, pasör özelliğiyle teknik kapasitesini zaten belli etmişti. Üçlü hücum hattında çok iş yapardı, Mesele Ekigho arap atı gibi sonradan açıldı, bu seferde Mesut Bance'yi kesti.

Ekigho, Bance, Gekas ileri hattı olsaydı rahat ligdeydik.

lato

Alıntı yapılan: 5trawberry - 07 Ağustos 2012, 16:56:00
Abartmasak.
Sağdan soldan orta gelmiyor, adam ne yapsın? Dibe inip orta kesme özelliği olmayan adam olmayınca, Bance'nin yapacak bir şeyi kalmadı malesef.
Ancak, Kalecinin degajlarını indiriyordu zavallı.
Sivas maçında attığı golle, top tutmasıyla, pasör özelliğiyle teknik kapasitesini zaten belli etmişti. Üçlü hücum hattında çok iş yapardı, Mesele Ekigho arap atı gibi sonradan açıldı, bu seferde Mesut Bance'yi kesti.

Ekigho, Bance, Gekas ileri hattı olsaydı rahat ligdeydik.

Yanına santrafor koymak lazım derken ben de bunu kastettim adam kaleciden gelen bir kaç topu indiriyordu onu da rakip oyuncu alıyordu ama yine de hiç sevemedim bu adamı hiç koşmuyordu ve gerçekten şut çekmekten bir haberdi bance üzerinde durulana kadar Anıl ya da Burak Çalık denenebilirdi en azından koşar pres yapar top kaparlardı. Bir bakıma haklısın ama pek orta yapan topçu da yoktu takımda

samsunsporlu1994

Bance Pivot santrafor. Pivot santraforlarda genellikle ağır oyuncular olur. Bance gibi oyunculara kanatlardan orta atacaksın ki bişiler yapsın. Bizim geçen sene kanatlardan kaç tane orta geldi Banceye de Bance atmadı. Herhalde Banceden 2-3 kişiyi çalımlayıp gol atmasını,ya da uzaktan etkili şutlar atmasını beklemiyorsunuz. Kim ne derse dersin herkesin kendi görüşüdür. Bance Süper Ligdeki her anadolu takımında oynar. Adnan Sezgin aldığında sakat geldi adam zaten. Bu basına da yansıdı. O topa vuramıyor diye eleştirilen Bance şu an Bundesliga da Ausburgda oynuyor. Bundesliga takımları bir oyuncuyu boşu boşuna almaz.

lato

Dediğin gibi herkesin kendi görüşüdür bana göre balon size göre anadolu yıldızıdır izleyelim bakalım neler yapacak bu sene bende merak ediyorum

Jnr.Serkan

Sağdan soldan orta kesilmiyor deniyorda kesilince sanki çok kafa vuruyordu hangi kornere çıkıpta vurdu bance ?

celebi

ya arkadaşlar siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ramazan raman konuşturmayın aadamı şeyi yapılmış şeyin davası olur mu

maraton

Alıntı yapılan: celebi - 07 Ağustos 2012, 19:07:59
ya arkadaşlar siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz ramazan raman konuşturmayın aadamı şeyi yapılmış şeyin davası olur mu
çok pardon sayın hocam cahilliğime verin ben tam anlayamadım , ne yapılmış neyin davası olmaz açıklar mısınız ?  :P :-[ :D

celebi

bilahere telefon acarsın sana özel açıklarım başkanım :evet:

maraton

Alıntı yapılan: celebi - 08 Ağustos 2012, 01:21:00
bilahere telefon acarsın sana özel açıklarım başkanım :evet:

merak ettim aradım , abovvvvvvvvv keşke aramasaymışım  :P

Sadece Samsunspor

Papatya kafalı bizden gitti çiçekler açtı :D

5trawberry

Quens Park Rangers Maçında da yazmış bitane.

Lusage

Bugün bir gol ve bir asist ile oynadı.

Theofanis Gekas

geçen sene messiyide alsak düşerdik biz o derece, gidip başarılı olanlara şaşmamalı

özkan

tamam anladık,geçen sene büyü yapılmış bize

twitter

panpa gelen geçen tokatlıyormuş sizi  ;D