18- Aristide Bance

Başlatan kaptan 55, 06 Eylül 2011, 10:01:07

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=174

Futbolcularımızdan Aristide Bance ile olan sözleşmemiz, kulübümüzün menfaatleri gözetilerek karşılıklı anlaşmayla fesh edilmiştir. Bance'ye kulübümüze bugüne kadar yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ediyor, futbol yaşamında başarılar diliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Samsunspor Kulübü

Theofanis Gekas

bu kadar alternatifsizlikte bu adamı göndermek ne kadar doğruydu bilemiyorum,bu sene onlarca hata yapıldı ve halada hatalar devam ediyor

ngonge

Söylemek istemiyordum ama Bance kalsa, Antep maçında Zenke yerine sonrada girse, ya da Kayseri deplasmanında Zenke yerine başlasa herşey farklı olurdu gibi geliyor.

Hele bir de şimdi Gekas sakatlandı, Anıl Dilaver'den mi medet umuluyor?

Ligin bitmesine 5 hafta kala adam göndermek nasıl iş...

minci

Bance sanırım takım içindeki disiplinsizlekten ve uyumsuzluktan gönderildi.

Ollivanders

Eski Samsunsporlu Arıştide Bançe, Bundesliga'ya döndü. Az önce FC Augsburg ile sözleşme imzaladı. :kafa: delirecegim

Theofanis Gekas

eğer bunlar gidip başarılı olursa bizdeki cenabetliği tescillemiş olcaz

muzaffer4

almanya gol kralı olur.. :kafa:

Gorkem

yeni takımında ne yapacak merak ediyorum.

5trawberry

Augsburg formasıyla çıktığı 2.maçta 3.golünü attı.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: 5trawberry - 06 Ağustos 2012, 03:19:49
Augsburg formasıyla çıktığı 2.maçta 3.golünü attı.

atar ağa şaşırmadım cenabetlik vardı bizde geçen sene çok açık

samuray

hayret ya burada kaçırıyordu orada atıyor ulan bizden gidenler kral oluyor ya

Jnr.Serkan

Ligde atamaz boşverin,adamın koşmaya mecali yok   : )

cgr

Ben hala Bance'nin iyi bi FORVET olduğunu düşünüyorum... Golcü kimliği olmayabilir, santrafor değil. Fakat mücadelesi, defansı yıpratması gibi özellikleri iyiydi...

lato

Ben Samsun'da başka bir Bance izledim galiba adam koşmaktan acizdi sağolsun çoğu maçta bir kişi eksik oynattı bizi o boyla topa bir kafa vurduğunu bile hatırlamıyorum 3 5 gol attı onlar da beleşe bu adam ancak yanına bir santrafor daha koyarsan iş yapar ki ikisine vereceğin parayla adam akıllı bir santrafor alırsın yeter bu adamdan olsa olsa balon olur yakında patlar gider ayrıca çekmeye alıştığı şutlar geliyor aklıma gülüyorum kaleci bile alıştırılmaz vurduğu şutlarla :D

özkan

2 trilyon para verdik şu adama,kaç paralık dönüşü oldu..geçiniz..