8- Mustafa Sarp

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:33:38

« önceki - sonraki »

samsunlugurbetci

bende cevap yazdım twitter dan "Sen Samsunu pek düşünme :) Biz Ligde Kalırız. Güle Güle" :)

twitter

sanki dersin takım 3. sırada 30 puanla kendi gidince düşeceğiz. ula at kafası sondan birinciyiz biz bilmiyormuyuz düşebileceğimizi.

mehmet yılmaz

Büyük bir hayal kırıklığı, yapması gereken, beklenen hiç birşeyi yapmadı.
Bize geldiğinde G.Saraylılar epeyce dalga geçmiş, biz ise onu savunmuştuk.
Adamlar haklı çıktı, şimdi Karabük'e mi gidiyor, ne yapıyorsa biraz da onlar yansın.
Erken kurtulmuşuz bundan.

GökhanÇağlar

lan odun,sana mı kaldı Samsunspor hakkında yorum yapmak.

kuzey55

sen defolup gittin kesin kalırız ligde tasalanma sen futbolcu müsveddesi.

5trawberry

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 16 Aralık 2011, 18:26:56
Samsunspor'a bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim ancak pek umutlu değilim.Bu sene küme düşebilirler.Hayırlısı olsun
@MustafaSarp İstanbul
twitter mesajı

Transfer işleri belli olmaz.Beşiktaş, Trabzonspor veya Fenerbahçe'de oynayabilirim.Galatasaray'a da tekrar dönebilirim.

demiş...

Hasssssssss :)

vanlioglu

düşeceksek de, seni kovarak sergilenen onurlu davranışla ve onurlu oyuncularla düşelim. Bank asyada başarılar mustafa.

samsunspor.co.nr

hassilifkeli.. densiz !
sen gittin ya,bu takımın kümede kalma şansı yükselmekle kalmadı,Allah'ın izniyle kesinleşti ! çeyrekzeka !

Ollivanders

MustafaSarp
Samsunspor yönetimi ile anlaşarak kulüpten ayrıldım.Ocak ayında yeni takımımla anlaşacağım.

MustafaSarp
Transfer işleri belli olmaz.Beşiktaş, Trabzonspor veya Fenerbahçe'de oynayabilirim.Galatasaray'a da tekrar dönebilirim.

MustafaSarp
Teklifleri Ocak ayında görüp değerlendiricem.Şimdi dinlenme zamanı.

MustafaSarp
Samsunspor'a bundan sonraki maçlarda başarılar dilerim ancak pek umutlu değilim.Bu sene küme düşebilirler.Hayırlısı olsun.

MustafaSarp
Fazla konuya girmek istemiyorum.Ancak mücadele gücü yüksek bizim gibi oyunculara daha fazla maaş ödenmesini talep ettik.Ancak olmadı.

MustafaSarp
Biz de ayrılmak istedik ve ayrıldık.Samsunspor'u biz kümede tutabilirdik.Ancak artık ayrıldık.Bundan sonra başarılar kümede kalma yolunda.

Komedi...

ahmetsefa55

resmi hesap mı acaba bu kadar mal olamaz herhalde  :rulet:

Ollivanders

Orası şüpheli ama sanki gerçek gibi duruyor. https://twitter.com/#!/MustafaSarp

Serkan

Ollivanders

seko devrim çetin ile emek ege de takip ediyor. Bilmiyorum ama gese de oynarken de birçok şey yazmış. gerçi haziran 2011 de açılmş hesap.

özkan

Bu adam prof. oyuncu olduğundan şüphem var.Hala profılde gs formalı resmi..

kýzýlyýldýz55

mustafa sarp fake olmayabilir ama ona cevap yazanlar kesin sahte hesap yada dalga geçiyolar
birisi yazmış abi sen bu ülkenin gerrad'ı lampart ' ısın