STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

muzaffer4

hertha berlin kale arksaı bu sene yapmıştı ya elinde bayrak tutan adam bayrağı kaldırıyorlardı bizde bayrak direği yerine olta yapabilirz ama kimse onun olta olduğunu anlamaz onun için değmez...

isa55

Şu anki görüntüye göre Gençlerbirliği maçı alır. Ancak ilk maçların sürprize açık olması beni sevindiriyor.
Oktay'a dikkat emeliyiz.

kalptenþimþek

sadece55

kuzey55

Alıntı yapılan: isa55 - 04 Eylül 2011, 15:16:52
Şu anki görüntüye göre Gençlerbirliği maçı alır. Ancak ilk maçların sürprize açık olması beni sevindiriyor.
Oktay'a dikkat emeliyiz.

senin Oktayın bize gol atsın sende sevinçten ağla emi...

berusa55

Gençler maçı rüyasında bile kazanamaz! Buranın Samsun olduğunu unutmayın ya da idrak edemediysek idrak edin! Samsunspor'umuzu küçük düşeren ya da öyle göstermeye meyilli tek bir kelimeye bu platformda veya başka mercilerde tahammülümüz yoktur!

kıbrıslı_mete

Oktay'a dikkat emeliyiz.

valla arkadaşın profil resminde oktay var. gol atarsa sevinebilir

isa55

Burada herkes istediği yorumları yapabilir ve kimse karışamaz. Eleştiri yapabilirsiniz, bu da doğaldır.
  Evet Oktay'ın futbolculuğunu beğeniyorum. 2 sene önce Oktay veya Turgut Takımda olmayınca ya da cezalı iken herkes haftaya yandık diyordu. 
  Samsunsporluluğumu tartışamazsınız. Mesaj sayısıyla ölçtüğünüz belli. Eğer siz bu futbolu beğeniyor ve mutluysanız bir şey diyemem.
  Maça gelince tabi ki galibiyet olsun ne olursa olsun diyorum ama öyle göründüğü kadar da kolay değil.

Sioux

kalptenþimþek

05 Eylül 2011, 01:33:20 #114 Son düzenlenme: 05 Eylül 2011, 01:36:26 kalptenþimþek
Oktay'a dikkat emeliyiz.
Alıntı yapılan: isa55 - 05 Eylül 2011, 00:18:43
 Burada herkes istediği yorumları yapabilir ve kimse karışamaz. Eleştiri yapabilirsiniz, bu da doğaldır.
 Evet Oktay'ın futbolculuğunu beğeniyorum. 2 sene önce Oktay veya Turgut Takımda olmayınca ya da cezalı iken herkes haftaya yandık diyordu.  
 Samsunsporluluğumu tartışamazsınız. Mesaj sayısıyla ölçtüğünüz belli. Eğer siz bu futbolu beğeniyor ve mutluysanız bir şey diyemem.
 Maça gelince tabi ki galibiyet olsun ne olursa olsun diyorum ama öyle göründüğü kadar da kolay değil.

Kardeşim Samsunspor hakkında herkes dilediği yorumu yapar ama dilediği gibi saçmalayamaz.. buna ben de sen de samsunspor başkanı da dahildir..Her ne şartta olursa olsun bir Samsunsporlunun, Samsunspor'un Gençlerbirliğini yenebilme ihtimalini süpriz olarak yorumlaması yanlıştır..en azından maksadını aşan hatanı kabul et aksi durumda antipatik gözüküyor karşı çıkışların..

kaptan 55

sadece55

kaptan 55

valla erdinç bastığımızı gördümde,girenleri göremedim be abi ...

sadece55

Abi trabzon maçı için yakın zamanda konsantre olup skor vermeni bekleyeceğiz :)

kaptan 55