4- Valdomiro Duarte de Macedo

Başlatan AntZ, 14 Temmuz 2011, 21:28:30

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Ahmet

Lazar       Kemal     Bahia   

Fink     Sarp
Murat                              E.Teber 
                   Dominguez   

Zenke      Ekigho

Bence eldeki kadro için en uyumlu sistem bu.

masbene

valdomiro güle güle kardeşim

özkan

Gayette iyi,ilk senemizi kurtarabileceğimiz bir stoper.Neresini beğenmedik anlayamadım.

fındık

Uzun top atmada bir stoperde zor bulunan özellik var bu macedo abimde

hacettepeli

çok iyi defans. hakkında sallayanlara şaşıyorum. son Ordu maçında dikkatle seyrettim adamı bende pek olumlu bakmıyordum geldiğinde ama izledikten sonra fikrim değişti. uzun toplar atmada çok başarılı, takım zaten kontra atak düzeninde o yüzden çok yararlı olacaktır ofansa da. defansta da başarılıydı iyi toplar kesti.

masbene

Alıntı yapılan: hacettepeli - 06 Eylül 2011, 01:31:35
çok iyi defans. hakkında sallayanlara şaşıyorum. son Ordu maçında dikkatle seyrettim adamı bende pek olumlu bakmıyordum geldiğinde ama izledikten sonra fikrim değişti. uzun toplar atmada çok başarılı, takım zaten kontra atak düzeninde o yüzden çok yararlı olacaktır ofansa da. defansta da başarılıydı iyi toplar kesti.
İyi toplar mı kesti? Hocam ben sadece ikinci yarıda 3-4 tane kacırdıgı pozisyon saydım ki, Ordu'nun beceriksizliği sonucu gol olmadı. Bence Ersin daha iyi durumda ondan. Korner kullanırken karşı kaleye topa vurmaya gidip eli boş döndü hepsinde ve geri dönene kadar kontra yedik.

babasamsunlu

ya uçarlı.. şu yorumlarına yazmayayım yazmayayım diyorum ama insna belli bir noktada tıkanıyor be ya..
kenan bundan iyidir demek ne bilim bi tuhaf ifade..
neyse yinede bi şey demicem..

Sercan

Hoca büyük ihtimal kesecek valdo'yu ..

hacettepeli

Alıntı yapılan: masbene - 06 Eylül 2011, 08:37:03
İyi toplar mı kesti? Hocam ben sadece ikinci yarıda 3-4 tane kacırdıgı pozisyon saydım ki, Ordu'nun beceriksizliği sonucu gol olmadı. Bence Ersin daha iyi durumda ondan. Korner kullanırken karşı kaleye topa vurmaya gidip eli boş döndü hepsinde ve geri dönene kadar kontra yedik.

3'lü defans sistemiyle alakalı o sadece futbolcuya bağlamamak lazım.

Burak

Nereyesun ula sen ? Taraftar bu işi biliyor diyoruz inanmıyorlar  8)

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 05 Ekim 2011, 09:08:23
Nereyesun ula sen ? Taraftar bu işi biliyor diyoruz inanmıyorlar  8)

:) Samsun'da mı acaba bu adam?

brigand

Yok hacı bence home office çalışıyor bu adam : )

özkan

Yazık günah şunlara verilen paralara,işte bu adamların buraya gelmesine müsade edenler bukadarlık samsunsporlu.

kýzýlyýldýz55

macedo domingez akaki vs. bunlara verilen para çöpe gideçek devre arasında çarşambaya göndersinler heralde 3.ligde oynarlar

sadece55

Ligin en kötü yabancıları bizde helal