Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Bu açıklamalar bence bizi ikiye bölmemeli bir kaç sayfa okudum kimi İsmail Başkanı savunup Galip Öztürkü tamamen silmiş. Kimide İsmail Başkanında bu konuda suçlu olabileceğini Galip Öztürkün haklı olabileceğini söylemiş. Bence iki isiminde ne Samsunspora olan katkılarını nede Samsunsporluluklarını tartışmayalım ikisinede haksızlık etmiş oluruz. Samsunsporun geçmişinin yolsuzluklarla dolu olduğunu kulubün borç miktarı açıkça gösteriyor. Görünen o ki bu konu yargıya gidecek ve işin aslı ortaya çıkacak. İnşallah bu süreçten Samsunsporumuz kötü etkilenmez.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: south_london - 04 Temmuz 2011, 14:01:16
çok ikna oldum şuan. :) ödenen birşey yok ortada her çıkana inanmayın
bildiğin birşey varsa söyle.yoksa söylediğinin de bir anlamı yok.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 04 Temmuz 2011, 14:09:00
bildiğin birşey varsa söyle.yoksa söylediğinin de bir anlamı yok.

herhangi bir ödeme yapılmamış ismail baskana. gazetelerde yapılmış gibi bir haber verilmiş demek istiyor.

veis

vallaha burada beni herkes az çok tanır.mehmet abi olsun aliihsan abi olsun hep ismail uyanıgı eleştirmemden bıkkınlıkları vardır.hatda rahmetli teoman abi bile benimle defalarca tartışmışdır.ama bugünkü gelinen noktada o zamanın verdigi bilgisizlik bende yok ve ismail uanıgın suçsuz olduguna inanıyorum.kaldıki helede ben yardım etmiycem gibi bir söylemden sonra degil yardım messiyi alsalar bile bende artık yoklar.

emrullah

Kim  samsunsporuma zarar verip tek kuruşunu yediyse rant sağlamaya reklam yapmaya çalıştıysa  Allah çoluk çocuklarından samsunspor sevdalılarının gözü önünde çıkarsın  >:( >:(

holigan5565

Serkan Aykutun transferi olayıyla ilgili İsmail Uyanık'ın açıklaması mehmet yılmazın samsunspor kitabının 155. sayfasında var.adam daha o zamandan kimse sormadan anlatmış durumu.g.öztürk ve onun gibi düşünen ahde vefa duygusundan yoksun kişiler zahmet edipde açsınlar okusunlar.Adnan olayını zaten başkalarıda demiş adnan uyanık zamanında gitmedi.yapılan açıklamada bile büyük bir hata yapmış g.öztürk.Ayrıca sayın Öztürk mahkemeler var içine sindiremiyosan git dava açsana kendin yeni başkanı öne atıyosun.sen bu taraftarın gözünde bittin artık senden gelecek tek kuruşuda istemiyoruz.seni bu kulüpte de istemiyoruz.ayrıca madem bunlardan haberin vardıda niye bu işler olurken sesini çıkarmadında aradan 10 yıl geçtikten sonra konuşuyosun.temiz sayfa açmakatan bahsederken bunuda açıkla.sen yıllar önceki çekememezliğini seneler sonra çıkartmaya çalıyosun ama bu taraftar artık seninle değil.yolun açık olsun ts ye sponsorluğa kadar yolun var.git onlara başkan ol. samsunspor_x un büyük başkanı İsmail Uyanıktır.

GençKozluklu

İkidir Galip Öztürk'ün destek için haklı ya da haksız şartları öne sürüyor olması ben bir rahatsızlık oluşturmakta. Bu böyle gitmemeli. Kimsa SAMSUNSPOR'un üsütnde değil. Adeta tehdit eder gibi yaklaşım şık davranış değil. Varsa gerçek bir yolsuzluk dyargı yolu açık gerekn yapılsın. Polemi kkonusu oluşturmaya ne gerek var anlamadım.

SAMSUNSPORumuzun kişilere bağımlı olması riski ilk günden keyfimi kaçıran bir konu. Bu konu hallolmadan işimiz zor gözüküyor.

Kimse SAMSUNSPOR dan büyük değil. Yapılan yardımlar eminim karşılıksız değil. Burada herkes kazançlı.

Bu işin sonunda inşallah kazanan SAMSUNSPOR olur.

Kürsat Berrak

Galip Öztürk kaşığın ucuyla verir gibi gösterip sapıyla gözümüzü çıkarıyor...
Kim inanır sizin Samsunspor sevdanıza...siz ve getiri elde etmeyeceğiniz yere yardım..!!!

ali ihsan

Ne zaman ki birisi çıkar 13 yıl aslanlar gibi başkanlık yapar,o zaman İsmail Uyanık'a dilediği gibi sallar.
İsmail Uyanık her devirde adamdır,devrin adamı değildir....

veis

vallaha biz 2 ligde tahtalara muhtaç kaldık transfer yapamadık futbolcular isyanları oynadı ama degişen hiç bir şey olmadı.yine samsunluyuz yine samsusporluyuz.kim yardım eder kim etmez bizi baglamaz bizim aşkımız armaya formaya gerisi palavra.

samsunluhakan

kulübü borçsuz alan ve kasasında para varken alan ismail başkan kulübü bırakırken ne kadar borçla bırakmıştı öyle 13 yıl başkanlık yapar hesap sorar felan öyle olmuyor kardeşim kulübü borçsuz bana ver ben bile başkanlık yaparım federasyondan ortalama 30 trilyon para geliyor forma reklamından 5 trilyon seyirci hasılatından 2 trilyon de ortalama 35-40 trilyon geliri oluyor zaten borçsuz bu paralar deli para geçmişin hesap sorulması lazım bence.

sosaka

bence bu konuları kapatalım
taraftar olarak birlik beraberliğimizi bozmayalım.

atakan

13 yıl kimden destek gördü ismail başkan.işi bilen adamlarla yürüttüler işleri.galip öztürk ün açıklamaları şu durumda gereksizdi.geçmişlemi yaşıyacaz hep.madem bukadar düzensizlik görüyosun gel düzelt.çaba göster.bide şuna takıldım.desteğimi çekerim lafı tehditvari gibi geliyo.muhtaçmışız gibi.bi işe el atacaksan at.yoksa çek git.bu benim görüşüm.

mehmet yılmaz

Kazım Yılmaz konu ile ilgili konuşmuş
Galip Öztürk'e "desteğini çekebilirsin, sorun değil" demeye mi getirmiş sanki!

AlıntıBAŞKANDAN AÇIKLAMADA
Bu arada Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün basında çıkan açıklamalarına ilişkin gazetecilerin sorularını da cevaplandırdı. Başkanımız kazım Gürol Yılmaz, Galip Öztürk'ün basına açıklama yapmadan önce kendisini telefonla aradığını belirtti ve "Biz de bu durumu saygıyla karşıladık. Kendisine herhangi bir kırgınlığımız yok, olamaz da" dedi.

Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

"Galip beyin açıklamalarına saygımız vardır. Galip bey değil bir A olsa bir B de olsa hiç önemli değil. Önemli olan Samsunspor'umuzun gidişatıdır. Samsunspor'a ne Galip beyin zarar vereceğini düşünüyoruz ne başkalarının. Bizim buradaki en büyük gayretimiz Samsunspor'un başarılı bir sezon geçirmesi içindir. Takımda yapacağımız ve yapacak olduğumuz yeni transferlerdir. Biz bunlara yoğunluk gösteriyoruz."

Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz,  Samsunspor'un İsmail Uyanık Başkanlığı dönemine ilişkin olarak da , "Bizzat arkadaşlarıma talimat verdim. Defterlerin nerede olduğunu sorduğum da bana Cumhuriyet Savcılığı'nda olduğunu belirttiler. Bunun dışında bir bilgim yok. İsmail bey Adliye'de konulara ilişkin olarak mahkeme görmüş.  Bu aşamada kendim tarafından Adliye'ye bir şey vermedik" dedi.

KIRGINLIĞIM YOK

Samsunspor'umuzun Kulüp Başkanı Kazım Gürol Yılmaz, Galip Öztürk ile herhangi bir kırgınlığı olmadığını, Öztürk'ün Samsunspor sevdalısı ve Samsun'a gönül verdiğini, her platformda da Samsunspor'un yanında olan bir işadamı olduğunu da belirtti. Galip Öztürk ile olan diyaloglarının hiç bir zaman kesilmediğini de ifade eden Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, "Çünkü  Galip beyin böyle yaklaşımı Samsunspor içindir. Ama onun bildiği daha farklı bilgiler vardır. Onları paylaşmadığını sanıyorum" dedi

www.samsunspor.org.tr

Musti

Alıntı"Galip beyin açıklamalarına saygımız vardır. Galip bey değil bir A olsa bir B de olsa hiç önemli değil. Önemli olan Samsunspor'umuzun gidişatıdır. Samsunspor'a ne Galip beyin zarar vereceğini düşünüyoruz ne başkalarının."

>l< Dik duruş sergilemiş. Dışardan kimseye ihtiyacımızın olmadığını belirtmiş. İyi de yapmış.