Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

Ajan

Açıklamanin zamanlamasıda biraz tuhaf olmuş açıkçası ayrıca neden Ismail Uyanık açıkça hedef? Bu kulübün parasını yiyen kravatlı hırsızlara neden bir serzeniş yok?Hesap sorulmaya baslanacaksa önce A Takımı operasyonundan başlasın Galip Öztürk başka hesapların peşine düşmesin.

AllydeenleaR

03 Temmuz 2011, 23:59:51 #76 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2011, 14:03:30 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 03 Temmuz 2011, 21:46:20
Bu konuda şimdilik iki şey söyleyeyim,
birincisi çok değerli bir büyüğüm Galip Öztürk'ün birşeyi bahane edip çekileceğini söylemişti ama bu kadar çabuk olacağını düşünememiştim.
ikincisi, Galip Öztürk Samsunspor'dan desteğini çekse ne kaybederiz? Bence hiçbirşey!

ek olarak ;
-kulübe verdiği destekler için teşekkür ederiz de galip öztürkün de ne olduğu az çok ortada.
-adnan benim hatırladığım adnan ölmez zamanında sözleşmesini doldurarak transfer olmuştu.
-seçimden önce ve sonra herşey samsunspor için diyen birinin bu kadar çabuk çark etmesi şaşırtıcı (neden seçim sonrası beklendi madem? temlikler seçimden önce bilinmiyor muydu? )

açıkcası galip öztürk hiç samimi gelmiyor artık. zamanında samsunspor için susmuş şimdi işler iyi giderken samsunspor için mi konuşuyor? şaşırtıcı...

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Temmuz 2011, 21:46:20
İsmail Başkan gerekli açıklamayı yapar diye tahmin ediyorum.

Bu konuda şimdilik iki şey söyleyeyim,
birincisi çok değerli bir büyüğüm Galip Öztürk'ün birşeyi bahane edip çekileceğini söylemişti ama bu kadar çabuk olacağını düşünememiştim.
ikincisi, Galip Öztürk Samsunspor'dan desteğini çekse ne kaybederiz? Bence hiçbirşey!

Ücüncüsü: Ismail Uyanik"in samsunspora hizmetleri ortada..Hic kimse bilmese ben bizzat yasadim gördüm hamdolsun! Destekci isadami olma sifatindan baska,kulübe resmen baskan dahi olmayan bir kisi  daha besmele demeden büyük baskana salliyor.Önce isinizi yapin,bir görelim neymissiniz ne degilmissiniz anlayalim sindirelim kabullenelim de ondan sonra söylediginiz  sözü degerlendirelim.
15 yildan fazla resmen bu camiaya hizmet etmis bir insana bu kadar kolay camuir atilmasini,sahipsiz birakilmasini ve 15 yasinda cocuklarin su forumda ileri geri hakkinda konusmasini kendi adalet ve vefa anlayisim geregi kabul edemiyorum..

Dördüncüsü: Ben bu takimi telekomdan 5 yerkende seviyodum,deplasmanda destekliyodum,yarin amatörede gitse desteklerim.Bize birileri destek verecem diyip,daha iki gün gecmeden de bunu basimiza kakacaksa hic vermesin daha iyi.

Besincisi:Ben kalparli,orhanli,ademli,turgayli,agbetulu formasi ve taraftari icin oynayan ve yöneticisyle birlikte  aile olabilmis yada en azindan bana o hissi veren ve sahaya ciktiginda iste benim takimim dedigim ortami ve hissi ne yazikki üzülerek özlemeye basladim...

since1965

Yıllardır biliyordun bu zamana kadar neden sustun galip öztürk?demek ki seninde bir amacın vardı?Bir söylenti vardı elini çekecek bu işten diye işte mana oldu.Bu yolun dönüşü olmamalı.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Umut - 03 Temmuz 2011, 23:44:02
adnan tsye adnan olmez donemınde satılmadı mı?

Sanırım o kısımda isim yanlışlığı var.Orada kast edilen oyuncu sanırım eski defans oyuncumuz Güngör Öztürk olmalı.1999-2000 lerde felan travzona bizden transfer olmuştu.

Zaten Adnan Güngör ise hayallerinin takımına 2 milyon dolar değil tam tamamına 0 lira  bonservis bedeli ile transfer olmuştu.

YaşarDoğu

Bizim camiadaki kadar sözünde durmayan , çıkarcı , kavgacı , yalancı , menfaatçi adamlar  hiç biyerde yoktur sanırım.Galip Öztürk yapacaksan yardım yap , etmeyeceksen  gölge etme bari..

veis

biz yanlış yaptık.bizi süperlige çıkaran adamlara teşekkür etmeden sarıldık bunlara daha dogrusu teslim olduk.hocasından yönetimine başkanınna kadar 5 senelik çileyi btirenlere sırtımızı dönüp bu insanlara ve şirketleşme muhabbetlerine kandık.etme bulma dünyası ahh aldık ve çıkıyor.bu iş şimdilik kapansada sezon ortasında daha çok çıkar karşımıza.

kamuri

bence saçma ve yersiz bi açıklama olmuş eğer bu klubun paralarını ismail uyanık yediyse ona helal olsun hangi başkan zamanında başımız dik dolaşabildik onun zamanında dolaşabildiğimiz kadar bu klupten kimlerin nasıl para kazanıp zengin olduğunu herkes çok iyi biliyor burada en son sorgulanacak kişi ismail uyanıktır eğer klupten para aldıysa da karşılığını kat kat verdi peki ya bu klubü yıllardır sömürüp hiç bişey vermeyenler onlar ne olacak galip öztürke sormak lazım onlarla da yüzleşecek mi acaba ismail uyanığa gelene kadar kimler var kimler geçmişte yüzleşilecek

nomak55

Ben kimsenin başkanlığı babasının hayrına yaptığına inanmıyorum herkesin kendisine göre bir çıkarı varki gelip başkanlık yapıyor. Kaldı ki başkanlık süresince ismail uyanık' ın işlerinin kötü olduğu ve bu sayede düzlüğe çıktığını herkes statta konuşuyordu yaptıkları tabiki ortada inkar etmiyorum ama bana İsmail Uyanık 3,5 milyon dolar verdim 2 milyon dolarını aldım diğerini hibe ettim diye açıkllama yapmasın yemezler hocam...Aziz yıldırımın bile fbden alacağı yokmuş geçende radyodan birisi söylemişti tüpçü bjkden bi dünya alacağı varmış siz zannediyormusunuz bu paraları bağışlayacak nh bağışlarrr benim o kadar param olsa bağışlmam açık söylim isterse real madrid olsun

sadece55

Alıntı yapılan: kamuri - 04 Temmuz 2011, 10:47:41
bence saçma ve yersiz bi açıklama olmuş eğer bu klubun paralarını ismail uyanık yediyse ona helal olsun hangi başkan zamanında başımız dik dolaşabildik onun zamanında dolaşabildiğimiz kadar bu klupten kimlerin nasıl para kazanıp zengin olduğunu herkes çok iyi biliyor burada en son sorgulanacak kişi ismail uyanıktır eğer klupten para aldıysa da karşılığını kat kat verdi peki ya bu klubü yıllardır sömürüp hiç bişey vermeyenler onlar ne olacak galip öztürke sormak lazım onlarla da yüzleşecek mi acaba ismail uyanığa gelene kadar kimler var kimler geçmişte yüzleşilecek

nasıl Helal olsun ya

Recep

bu kulubün beş kuruşunu haksız olarak yiyenin yedi ceddinden lime lime çıksın

fat55

galip öztürk harbiyse en son konuşacağı kişi ismail uyanıktır.ilk önce kemal soğancı yı adnan ölmez i yzy ı yandaşlarını, naci pınarları,mazhar başoğlu nu konuşsun bakalım.milyonlarca lira akıttım diyor.şu son yıl verdiği para 400.000 tl yi geçmemiş.ne yapmış bu kulüp için.kötü çocuk 55 in dediği gibi biz bu takımı süperlige çıktığı için sevmedik.amatöre de düşse yine deplasmanına gideriz desteğimizi veririz.bu yönetim erkut tutu yu bile aratırsa yazık bize yazık maçlarda galip öztürk diye bağıran taraftarlara.

s_uzunkaya

neden peki bahane üretti? şirketleşmenin zor olacağanı mı gördü, vaadlerinin çok atmasyon olduğunu mu gördüde bahane üretti yoksa gerçekten samsunspor için düşündüğü projelerini yapabilmek için çalışmalara başladığında kanayan yaraları, cerehatları görüp te bu işte hiç olmayacak kişilere para akıtılması gerekli olacağı için bahane mi üretti ve çekildi?!?
  bence galip öztürk, sade bir isim için değil de tüm gördüğü pislikleri paylaşsada hep beraber tüm davalar görülmeye başlansa.
  başkanın bu transfer paralarını deftere işletmemişse bile kesinlikle bir nedeni olduğuna inanıyorum.  herkez hesap versin ve sayın öztürk eğer haketten bu tür usulsüzlükler olduğuna inanıyorsan senden 5. büyük takım yapmanı değil bu pisliklerin üzerine gitmeni istiyoruz.
  ne kadar galip öztürk müşsün göster kendini .....

red_white

Galip Öztürk  Samsunspor'un menfaati için sustum diyorsun, Peki ya neden şimdi Samsunspor'un menfaati için susmuyorsun? senin 2milyon dolaramı ihtiyacın var? üstelik mahkemece aklanmış bir kişiye suç atıyorsun... çelişkili bir açıklama.

cezayir55

mahkemece aklanmadi dava  geri cekildi