Celil Sağır Jübile Hazırlığında

Başlatan Ahmeti, 17 Haziran 2011, 08:24:14

« önceki - sonraki »

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: seko - 18 Haziran 2011, 15:36:08
Zaten bildiğim kadarıyla bursaspor ve texasla aramız iyi seviyede

bende öyle biliyorum ama bursasporun düştüğü sene sakaryada oynamıştık  orada karışmıştı ortalık baya  al_sana :kafa: :suslen: :rulet: :deli:

Serkan

bizle birşey olmamıştı Sakarya'da adamlar küme düşttükleri çin sağa sola saldırmıştı

Jnr.Serkan

İmparator Celil-Kral Serkan 

İkisine yapılacak jübile epey anlamlı olurdu

ugrass

@1927

dogru bilgilerle yazdım merak etme. diyarbakır'da oynadıgı için degil samsunspor'da oynarken diyarbakır samsunspor macında para aldıgı için yazdım ;)

davidsavage

Ya bu maçta ts ye giydirsek ceza alır mıyızz acaba( jübile maçıyla ne alakası var diyenler olabilir ama özledim ya ts ye giydirmeyi stadımızda) :D :holey:

1927

Alıntı yapılan: farUqras - 20 Haziran 2011, 14:07:30
@1927

dogru bilgilerle yazdım merak etme. diyarbakır'da oynadıgı için degil samsunspor'da oynarken diyarbakır samsunspor macında para aldıgı için yazdım ;)

o maçı seyrettin mi sen?
sahadaki 11 kişi arasında çaba harcayan tek adamdı Celil.

CurvaSs

Alıntı yapılan: 1927 - 20 Haziran 2011, 23:42:50
o maçı seyrettin mi sen?
sahadaki 11 kişi arasında çaba harcayan tek adamdı Celil.

o maçı ben de izledim. zaten takımda kimse iyi oynamadı, hee sakat felan muhabbeti de baya oldu. kaç tane as oyuncu oynamamıştı ama celil'in performansı hakkında kesin bilgi sahibi değilim.

neyse, sonuç olarak celil samsunspor'lu celil'dir. malatya'ya gitmesi felan hata olabilir ama samsun'u çok sevdiğini biliyoruz. belki içerde sıkıntı yaşadığı kişiler olmuştur, olmuş.

27 temmuz'da ise orada olacağız.

Serkan

meşale yakılır ki özel müsabaka cezayi işlem gerektirmez sanırım (= olmadı erdal'ı yakarım :d

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serkan - 20 Haziran 2011, 23:52:12
meşale yakılır ki özel müsabaka cezayi işlem gerektirmez sanırım (= olmadı erdal'ı yakarım :d

meşale işi güzelmiş, sorup soruşturalım. :D cezası yoksa yakarız, cezası varsa da yakarız. :D her yol paris yani.  :P

Serkan

Cezası varsa ben yakmam yani gerek yok (=

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serkan - 21 Haziran 2011, 00:06:16
Cezası varsa ben yakmam yani gerek yok (=

kapşonlar çekilmiş, atkılar ağızı kapatmış, meşaleler ellerde, torpiller sahada, polisler yanımızda. :D şaka abi, cezası varsa yapmaya gerek yok.

cembaba

Az daha erken olsaydı da takımı izleseydik. Özledim yahu :)

davidsavage

Kamp programıda açıklandı sanırım ileri bi tarih olacak. 27 temmuz imkansız gibi görünüyor.

Ayberk

cembaba

28 Temmuz'da Bursaspor'un maçı varmış. Daha erken olur herhalde büyük ihtimal.