Kesinleşen Transferler

Başlatan Turuncu, 14 Haziran 2011, 22:17:36

« önceki - sonraki »

twitter

Harun55

Insallah camiamiza hayirli bir oyuncu olur..

mimar55

ibrakadabra55

Arkadaşlar LigTv ve Spormax'te KDÇ Karabükspor anlaşmış yazıyor evinde LigTv olanlar bir bakabilir mi ?

berusa55

18 Haziran 2011, 23:01:32 #64 Son düzenlenme: 18 Haziran 2011, 23:14:43 berusa55
Kim anlaşmış kardeşim anlamadık; Burak için mi diyorsun? Lig Tv ve Spormax'ta şu an altyazı bandı yok.

AntZ

Şimdi kesinleşen transferlere bir yabancıyla kesin anlaştık ama kim olduğunu bilmiyoruz da yazılmaz ki  :hnk:

CurvaSs

Alıntı yapılan: AntZ - 19 Haziran 2011, 01:19:57
Şimdi kesinleşen transferlere bir yabancıyla kesin anlaştık ama kim olduğunu bilmiyoruz da yazılmaz ki  :hnk:

aga imza lazım bize, forma ile fotoğrafı lazım. iki saattir twitter'da ona buna soruyorum ama hala kesin bir şey yok. inşallah iyi biridir, pal lazar olmasın da:)

Lusage

Alıntı yapılan: AntZ - 19 Haziran 2011, 01:19:57

Bi Cisim Yaklaşıyo

:D :D

Ayberk

Adamın cep numarasını dahi buldum, ama menajerlik şirketiyle çalışan oyuncuları bulamıyorum :o

mehmet yılmaz

Pal Lazar'la sözleşme imzaladık

Kulübümüz, Macaristan Ligi'nin son şampiyonu Videoton Fehervar takımında forma giyen defans oyuncusu 22 yaşındaki Pal Lazar'ı kadrosuna kattı. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'mizde düzenlenen ve Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Futbol Şube Sorumlumuz Suat Çakır ile genç oyuncunun transfer edilmesinde büyük gayret gösteren  As Başkanımız Tarık Cengiz'in de katıldığı resmi imza törenini çok sayıda basın mensubu izledi.

Törende konuşan Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, Macar Milli Takımı'nda da oynayan Pal Lazar ile 3 yıllığına anlaştıklarını söyledi ve "Bu önemli transfer Samsunspor Kulübümüze hayırlı olsun" dedi.

İmza törenine Samsunspor forması giyerek katılan yeni transferimiz, Samsunspor'a transfer olmaktan son derece mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Samsunspor ve Türk futbolu hakkında bilgi sahibi olduğunu da ifade eden Pal Lazar, "Beni transfer etmek isteyen bir çok kulüp vardı. Ancak ben Samsunspor'u tercih ettim. Samsunspor'a kendimi göstermek ve yeni takımıma güç katmak istiyorum" diye konuştu. Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz ile birlikte Samsunspor bayrağı önünde gazetecilere poz veren Pal Lazar, Türkçe "En Büyük Samsun" demesi alkışlandı.

samsunluhakan

hayırlı ugurlu olsun samsunsporumuza çok bekledik devamı gelsin

Sonuna Kadar 55

furkan5534

pal lazar baya efendı bırıne benzıo sevdım adamı ama yenı formaları begenmedım ya  :o daha şık bısı yapamıyorlar mı

Ollivanders

berusa55

Hayırlı uğurlu olsun Pal Lazar. En verimli dönemini Samsunspor'umuzda geçirir inşallah...