Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

isa55

Futbolcuların kiralık olması takıma katkı sağladığı takdirde çokta mühim değil. Gönül ister ki bonservisiyle gelsin. Seneye giderse o futbolcuyu yada ayarındakini bonservisiyle alırsın. Bu adam sana penaltıdan:) 2-3 maç kazandırsa 1,5-2 trilyon para kazandırır. Bu da yeter.

babasamsunlu

kirlaık işine bende karşıyım... ama finansal durumunuz,zamanında transfer yapamamış olmanız ve takımın ihtiyacı olan mevkisine oyuncu bulamıyor olmanız sizi malesef günü kurtarma amaçlı olark kiralık topçuya itiyor..
bu sene idare edelimde sneye Allah kerim hesabı..

İsmail başkan döneminde ben bir Orumayı hatırlıyorum kiralık olarak onunda tadı damağımızda kalmıştı..
Vizyonlu adamın hali her zaman başkadır  :evet: :evet:

hacettepeli

09 Ekim 2011, 13:05:39 #632 Son düzenlenme: 09 Ekim 2011, 20:40:55 hacettepeli
parası olmayan takımın işidir kiralık alım. ya da çok istediğiniz bir genç futbolcuyu kulübünün ancak kiralık vermeye razı olması kiralık almanın mantığına uyar. kiralık almanın negatif hiçbir yanı yok bence, bazen şartlar onu gerektiriyor. oyuncunun kontratı taraftarı ilgilendirmemeli "bana göre tabi", performans önemli.

görüyorum bazı arkadaşlar kiralık aldığımız her oyuncuya daha 1-2 maçta sezon performansını görmeden  bonservisi mutlaka alınmalı diye yorumlar yapıyor. kiralık aldığımız oyuncu bizi kullanıp yükselecek endişesi olduğunu görüyorum. asıl biz oyuncuyu kullanalım bunun adı kullanmaksa en yüksek verimi almayı bilip takıma katkı yapmasını sağlayalım. önemli olan takımın başarısı değil midir? "kiralık oyuncu bizde başarılı olup takımdan ayrılacak" endişesini anlayamıyorum. keşke hepsi başarılı olsa takıma katkı sağlasa diye düşünüyorum ben...

feveran

brigand

Alıntı yapılan: feveran - 09 Ekim 2011, 13:22:33
hikmet karaman oleyyyyyyyyy

bana Hikmet Karaman' ın bir tek başarısını söyle tamam diyeceğim !

cembaba

Hikmet Karaman = Çakma Fatih Terim

samuray

ya her ne kadar hocaya kızssakta bazı yanlışlarından dolayı sir hüseyine bile sabettiysek elbetteki petkoviç hocayada gereken sabırı göstermeliyiz ama eleştirilerimiz elbette olacaktır yanlışlarına devam ettiği sürece önemli olan takımımıza oynatacağı futbol ilk demeçlerini hatırlıyoruz benn takıma hep topun arkasında olan koan mücadele eden bi takım yaratmanın çabası içerisinde olacağını açaklaşan hocamızdanda bunu yapmasını istiyoruz

beşnumara

Manisa maçının bizim için büyük ders olduğunu düşünüyorum.Bir daha kolay kolay böyle bir maç yaşamayız umarım.Hocayı göndermek çözüm değil.Türkiyede kimi getirebilecen ve ne kadar tutabilecen.Biraz daha sabretmemiz lazım ama hocanın da bazı hatalarından dönmesi gerek.

Sioux

Alıntı yapılan: brigand - 09 Ekim 2011, 15:10:37
bana Hikmet Karaman' ın bir tek başarısını söyle tamam diyeceğim !

2002'de Kocaelispor'u Türkiye Kupası şampiyonu yapmıştı.

brigand

Alıntı yapılan: Sioux - 09 Ekim 2011, 21:36:40
2002'de Kocaelispor'u Türkiye Kupası şampiyonu yapmıştı.

helal olsun unutmuşum beşiktaş'ı yendikleri maçı. o zaman hemen getirelim alsın bize kupayı. sonrası önemli değil zaten. yapılanma gibi şeyler faso fiso işler. bi hazırlık maçında da arsenal'e 4 atar bütün tarihimiz boyunca konuşuruz.  :kafa:

Sioux

dostum, konuyla ilgili bir yorum yapmadığımı göreceksin, sen bir soru sordun ben de cevap verdim ;)
umarım petkoviç basarılı olur.

brigand

Alıntı yapılan: Sioux - 09 Ekim 2011, 22:06:52
dostum, konuyla ilgili bir yorum yapmadığımı göreceksin, sen bir soru sordun ben de cevap verdim ;)
umarım petkoviç basarılı olur.

zaten sana dediğim bir şey yok. hatta teşekkür ederim hatırlatmışsın. ben sadece hocayı daha 5.haftada gönderip yerine şu bizim papazları getirenlere şaşıyorum !

Uğur Yıldız

ben hocanın çok büyük adam olduğunu hala iddaa ediyorum sadece biraz zaman ligin başlamasına 4 5 gün kala adam alıyoruz onlar hocayı tanımıyo hoca onları sıkıntılar aşılcaktır.(polyanna :evet: )

feveran

halil inan bu lige yabancı hoca gitmiyor geçmişde örnekelri gördünüz yabancı hoca oyuncudan anlamıyor dün akşam trt 3 de hikmet karaman la rüştü vardı adam bile diyor yabancı amlamaz diye türk hoca oyuncuları daha iyi motive ediyor beynen ama yabancı hocalr kalben sokuyor bence beynen de oynandımı başarılı olunutyor haklısın papaz hoca onlar ama onsuzda olmuyor şu an bize yakışan o emin ol biz istemiyormuyuz petko başarılı olsun ama olmuyor olmıcakda 2 hafta sonra haklsıın diceksin ama inş.. yanılırım

samuray

inşallah hoca bir an önce yaptığı yanlışları bırakır herkesiin yeriyle oynamaz yabancı hoca olayına gelince samsunspora gelen yabançı hocalırn yüzde 80 i başarılı olmuştur biz kalpara bile sabrettik bunada sabredecez inşallah düşme korkuzu yaşamayız bu sene