Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

hacettepeli

ordu maçından 3 puan alamaz da hala takımın başında durursa büyük olay çıkar herkes çileden çıkar diye düşünüyorum. yönetim buna izin vermemeli. hocaya saygı duyuluyorken gitsin.

Gorkem

git be adam yeter artık defoollllll git  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: >:(

SametYılmaz55

kene gibisin Petkoviç bir yapıştın salmak bilmiyorsun

kumköylü ahmet

yok yok bu adamla devam etcez hala istifa duymadik bosuna bekliyoz adam basarili demkki beyler biz gozlerimiz gosterlim...bu adamda guruda yokmus lig bitiyooo petkoviccc

masbene

ben kendisinin gitmesini bekliyorum, gitmemekte kararlı olursa yönetimin ise hemen göndermesini istiyorum

FaTiH_HaN

Uzun uzun yazılacak o kadar şey varki seninle ilgili uzun lafın kısası yorma artık bizi, yeter sadece git üzme artık bizi yeter aç önümüzü bir ferahlayalım artık.

supernatural_55

Git Kendine Çok Sövdürmeden Git Artık...

Lusage

Kal diyemiyorum.
Git diyemiyorum.

Ama eğer kalacaksan şu takıma topu uzaklaştırmayı; lüzumsuz çalım atmamayı, Kısaca Defans Yapmayı öğret Vlad!

FaTiH_HaN

Belli kapasitenin altındaki futbolculara mental açıdan hiç bir şey veremezsiniz, yapılacak tek iş takıma ruh kazandırmak onuda petkoviç yapamaz zaten, gitmesi lazım artık, vakit çok geç olmadan, telafisi zor maçlara girdiğimiz bu dönemde gitmesi, gönderilmesi lazım.

MeL_55

3 de 3 yapacağız inaniyorum ve güveniyorum. BİZ SAMSUNSPORLUYUZ !!!

samsunluhakan

şutlayın da artık şu adamı petkoviçten ne köy olur ne kasaba yani hiç birşey olmaz bu kadar ızdırap çektigimiz yeter daha yönetim

GurbetciFanatik

Samsunspor yönetiminden bi ricaam var
Bu petkovic kalan 14 mactan en az 8 maci kazansin
Bu Adamin heykelini Meydana yaptirin

Cünkü Dünyada 8 Harika olur.

mehmet yılmaz

Düşünüyorum da 8 aydır bu takıma bir tane bile katkını hatırlamıyorum sen ve seni göndermeyenler yüzünden 20 haftada 13 puandayiz beceriksiz herif!

masbene

resmen futbola ihanet ediyorsun. git artık!

ibo055

sen ne biçim bir adamsın
hiç bir  ...........   anlamazsın  artık  bırak yakamızı  :x((