Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ngonge

Ben spor muhabiri olsam Petkoviç'e şu soruyu sorardım:

"Bütün maçlardan sonra bireysel hatalardan gol yediğiniz söylüyorsun, peki attığınız goller için ne diyeceksin? Samsunpor kaç tane çalışılmış pozisyondan gol attı, kaç tane duran top varyasyonundan, kornerden gol attı?"

Ben cevap vereyim 0.

Jnr.Serkan

Bir hoca devre arasında takımı motive etmiyorsa rahatlatmıyorsa yemişim öyle hocayı.Ufuk Ceylan devre arasında soyunma odasına inmemle çıkmam bir oldu dedi.Urfaluji'ye soyunma odasında ne olduğunu soruyor adam gülüyor artık fatih terim ne yaptıysa adamlara.Bizede sövüp sayacak adam lazım.Bizim bu karaktersizler laftan anlamaz

cembaba

Hiç bir şey yapamıyorsan, çıkar yorulan Ekigho'yu koy Serdar Özkan'ı. Dominguez değişikliği sana ne kazandırdı bu zamana kadar? Kan bağın falan var herhalde Petkoviç.. Gs'den kiralık olan Anıl'ı Gs karşısına sürmek de neyin nesi... Amatör takım hocasından daha amatörsün Petkoviç...

Ekrem

Oyunu okuyamıyor bu adam İlk maçtan beri aynı kafa golü ye değişiklik yap !

Theofanis Gekas

bu maçta tek kusuru takımı devre arası motive edememek bence,kusura bakmayın ama gollerin hepsi bireysel hatalardan kaynaklandı,2 2 olana kadar ben takımda yorulan birini görmedim açıkcası.bu maç için çok fazla kızamıyorum kendisine ama genel olarak tam bir mal,dominguez olayında da ben artık şüphelenmeye başladım aralarında bir cinsel ilişki mi var  :kafa:

55_OrHaN_55

petkoviç'in "mal" olduğu konusunda çoğunluk hemfikir. yönetim neden ısrar ediyor anlamak mümkün değil. yüksek tazminat meseleyse, kaybettiğimiz her maçın faturası en az 800 bin tl. bunu hesaba katarsak yönetim petkoviçten daha suçlu. ne kadar transfer yaparlarsa yapsınlar, düşmemiz durumunda en büyük sorumlu kazım yılmaz ve ekibi olacaktır. İnşallah düşmeyiz, herşeye rağmen hâlâ ümidim var.

fanatik samsunsporlu

hikmet karaman gelse ne güzel olur

masbene

ya bırakın şu koca kafayı allah aşkına

mehmet yılmaz

hoca ne yapsın diyor bazı arkadaşlar en basiti akaki dışarı çıktığında bir kişi eksik stopersiz kaldığımızda yani, hakana stopere geç giyebilmeli baros boş kalmamalıydı buna aile müdahale edemeyecekse çamaşır sirigi olarak durmaya devam etsin kenarda.

abdullah ercan gibi bir çakma hocaya bile kaybetmiş, taktikten yoksun, oyun okuması sıfıra yskın bir adam. olmuyor işte, olmaz da... :(

samuray

galip bitirdiğimiz ilk yarılardan sonra bu ikinci devre sendromunu nasıl atlaltacaz ya bu tıkımın psikoloğu filan yokmu merak ediyorum petkoviç hala oyunu okuyamıyor doğru hamleleri yapamıyor kabul ediyorum da bi defans ikinci yarı bu kadarmı kötü oynar hepsi bidlikte adam üç kişinin arasından topa dokunuyor o da gidiyor pas olarak sonuc gol tabi burayya hangi sini yazalım hepimiz seyrettik g.s gibi bi takımı kendi yarı sahanda kabul etmek mantığını anlayamıyorum acaba defansa çekilin skoru koruyunmu dedi yoksa futbolcular psikolojik olarak mı geriye yaslandı önce u konu çözülmeli neler oluyor

Gorkem

Sioux

Bunun oyunu okuması benim Tıp Fakültesi okumam gibi birşey olur. Mucize...
Hoca moca değil la bu, valla değil..  :x(( :kafa:

özkan

Laaaaaannnnnn allahın uyuzuu sen hoca falan değilsin tamammı lan !

ErkÇay55

Akşam trttürkte tv kanalında yorumcuların ortak kanati petkoviçin orta sahada başarılı olan Finki çıkarınca cinconun ekmeğine yağ sürdüğü konusunda birleştiler.

kumköylü ahmet

www.samsunspor.biz`i takip et...futboldan anlamiyosan burdan teknik adamda olursun hersey olabilirsin geri zekali petkovic