Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

tamam Erhan kardeşim..aynı düşüncede değiliz ama saygı duyuyorum görüşlerine...

amisos55

Her ne kadar gönlümde Abdullah Avcı ile 4 yıllık sözleşme geçsede , Jose ismi bile yönetimin bir şeyler yapma geyreti içinde olduğunu gösteriyor . basiretsiz yönetimler olsaydı şu anda güvenç kurtar , yılmza vural gibi adamlarla görüşme haberleri duyuyorduk.
Bence Jose Coucerio'nun Litvanya futbolunu tanıması , bizim ligimizde hocalık yapması ,ve okuduğum kadarı ile Portekiz U-21 de hoacalık yapmış olması artılarıdır. Şu anda antep bu durumda ise Kalecisinin payı büyüktür ve o kaleciyi getiren de bu hocadır.  Tolunay bu hocanın üzerine gelerek birşeyler eklemiştir.
Sağlam bir kadro planlaması ve futbolcu portföyü olan Can çobanoğlu ismi de eklenirse ben ilk yıl için Konya yada buca gibi olmayacağımız düşünüyorum...

minci

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Mayıs 2011, 14:37:12
Gaziantep'te 40 puanla 13. sırada bitirmiş ligi
Bir hocanın başarısını bir önceki takımdaki başarısına bakıpta değerlendirmek bence çok doğru değil. Bunun sayısız örnekleri var. Örneğin bizde bir zamanlar çok başarılı olan Gigi Multescu bizden sonra gittiği takımdan başarısız olduğu için ayrılmak zorunda kalmıştı. Daha güncelini Beşiktaş yaşadı. Dünya şampiyonu olan İspanyanın hocasını getirdi adam Türkiyede madara oldu ve gönderildi. Yani bence başarıyı takımın içinde bulunduğu koşullar belirliyor.

Ayberk

Bir arkadaş sormuş, ona istinaden yazdım. Yoksa gelecek bizde de vasat bir formu olacak diye değil, kahin değiliz hiç birimiz. Hayırlısı olsun, inşallah kan uyuşmazlığı yaşamayız iyi yerlere geliriz beraberce...

ChucKeR

Alıntı yapılan: amisos55 - 21 Mayıs 2011, 23:32:17
Her ne kadar gönlümde Abdullah Avcı ile 4 yıllık sözleşme geçsede , Jose ismi bile yönetimin bir şeyler yapma geyreti içinde olduğunu gösteriyor . basiretsiz yönetimler olsaydı şu anda güvenç kurtar , yılmza vural gibi adamlarla görüşme haberleri duyuyorduk.
Bence Jose Coucerio'nun Litvanya futbolunu tanıması , bizim ligimizde hocalık yapması ,ve okuduğum kadarı ile Portekiz U-21 de hoacalık yapmış olması artılarıdır. Şu anda antep bu durumda ise Kalecisinin payı büyüktür ve o kaleciyi getiren de bu hocadır.  Tolunay bu hocanın üzerine gelerek birşeyler eklemiştir.
Sağlam bir kadro planlaması ve futbolcu portföyü olan Can çobanoğlu ismi de eklenirse ben ilk yıl için Konya yada buca gibi olmayacağımız düşünüyorum...

kardeşim abdullah avcı gs yi reddetmiştir. kendisini de tanırım bu kaos ortamına 3 kuruş için atlayıp kariyerini zedelecek bir adam değil. ayrıca gelse eminim tribünler ofansif olmayan futboldan ötürü 1 ay içinde tepkiler gelecektir. çünkü biz sadece kazanan takım istiyoruz malesef. ligin ilk çeyreğinde yüzde 65 topla oynayan takımı yerden yere wurmuştuk istenen hakim oyunsa böyle olmazdı sadece 3 puan istiyoruz ve bunun garantisinin olmayacağını rijkard tüm ülkeye göstermişdi.

oguz_5528

Bu teknik adam'ı kimin tavsiyesi üzerine bulduk acaba onu merak ediyorum ?

jean

sporting lisbonu calistirdigina gore bos cikacagini sanmiyorum

Serkan

Bu siteye ne oluyor ya herkes ali kıran baş kesen modunda ? Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz.Birbirinizin görüşlerine saygı duymuyorsanız, bunu saygı çerçevesinde yazın, birisi ben senin yaşın kadar deplasman yaptım yazar, diğeri benden daha çok Samsunspor'lumusun der, kendinize gelin bu sitenin bugünlere gelmesinin sebebi birbirimize olan saygıdır, bunu kimsenin bozmasına izin verme(m)iz.

kimse üstüne alıp savunma yapmasın genel bir mesaj

cembaba

Ayrıca kimse kimsenin görüşünü savunmak zorunda değil. Görüşünü söylersin geçersin. Yoksa yazmayın arkadaşlar! Birbirine saygı duymazsanız, saygı görmeyi beklemeyin... Görüşünü söylersin geçersin...

delacoste

Sonuna Kadar 55

bu sitede önce saygı sevgi var.burası şırnak ta almanya bir çok kişini yazdığı yer bizim için herşey burası şekil gösteriş değil..içimizdeki mekan biraz hassasiyet göstermek zorundayız

brigand

benim görüşüm bir hocayla çoktan anlaşıldı. onun görüşlerine göre öngörüşmeler yapılıyor. şu kısa süredeki izlenime göre yeni yönetim daha sağlıklı hareket ediyor.

maviay55

AlıntıMAÇ KASETLERİNİ İZLİYOR
4 Haziran'da yapılacak kongrede yönetime talip olan Kazım Yılmaz'ın göreve seçilmesi durumunda takımı emanet edeceği Portekizli teknik adam Jose Couceiro, Samsunspor'un maç kasetlerini izlemeye başladı
RAPOR HAZIRLAYACAK
4 Haziran'da yapılacak kongrede yönetime talip olan Kazım Yılmaz'ın göreve seçilmesi durumunda takımı emanet edeceği Portekizli teknik adam Jose Couceiro, Samsunspor'un maç kasetlerini izlemeye başladı. Samsun'dan gelen kasetleri bölüm bölüm izleyen Portekizli teknik adam, sonrasında hazırlayacağı raporu yönetime sunacak.

BUGÜN PORTEKİZ'E GİDECEK
Takımın eksik yerlerini ve bu noktalara yapılacak transferler hakkında yönetimle bir kez daha istişarede bulunacağı öğrenilen Jose Couceiro'nun çalışmalarına hız verecek. Bugün akşam saatlerinde Portekiz'e gidecek olan başarılı teknik adam, Sportig Lizbon'lu yöneticilerle konuşup, önümüzdeki hafta içinde Türkiye'ye dönecek.

denge

maviay55

AlıntıBiçilmiş kaftan

Başkanlığa adaylığını açıklayan Kazım Yılmaz'ın listesinde yer alan Süleyman Salur, "Görüşme halinde olduğumuz Teknik Direktör Jose Couceiro, Samsunspor için biçilmiş kaftan" dedi

TÜRKİYE'Yİ YAKINDAN TANIYOR
Kazım Yılmaz başkanlığında oluşacak yeni yönetimde yer alan Süleyman Salur, görüşme halinde bulundukları Portekizli teknik adam Jose Couceiro'nun Samsunspor maç kasetlerini izlemeye başladığını söyledi. Couceiro'nun Türk futbolunu yakından tanıdığını ifade eden Süleyman Salur, "Hoca adayımız Jose Couceiro ile yaptığımız görüşmelerden aldığımız izlenim beni çok sevindirdi. Kendisine, 'Benim ilk tercihim yerli hocadan yanaydı. Ancak sizin dinledikten sonra bu kararım değişti' dedim. Couceiro, koşan ve savaşan futbol anlayışını benimseyen bir teknik adam" diye konuştu.

YABANCI ISRARI OLMADI
Jose Couceiro'nun altyapıyı çok önemseyen bir teknik adam olduğunu vurgulayan Süleyman Salur, "Kendisi altyapıdan gelecek oyuncularla başarının yakalanacağına inanıyor. Bize özellikle yabancı oyuncu konusunda baskı yapmadı. Türk ve hırslı futbolcuların kadroda olması gerektiğini, bunun hedefe giden yolda çok önemli olduğunu söyledi. Samsunspor'un futbol kültürünü göz önüne alırsak Jose Couceiro bizim için biçilmiş kaftan. Gaziantepspor'da görev yaptığı dönemde taraftarların maçlara ilgi göstermemesinden yakınıyordu. Samsun'da asla taraftar eksikliğini çekmez" dedi.

SAMSUNLU İKİ YARDIMCI
Portekizli teknik adamın bugün ülkesine gideceğini belirten Süleyman Salur, "Halen sözleşmesinin devam ettiği Sporting Lizbon Kulübü'nün yetkilileri ile görüşecek. Zaten kendisinin bizimle görüştüğünden Sporting Lizbon Kulübü yetkililerinin de haberi var. Her hangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ayrıca hocamız yanında iki yardımcısını getirecek. Diğer iki yardımcısı ise Samsunlu hocalarımızdan olacak. Bunu kendisine söyledik ve o da hiçbir şekilde itiraz etmedi. Eğer göreve gelmemiz ve Jose Couceiro ile çalışmamız durumunda başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

haber

berusa55

Hocayla kesin olarak anlaşmışlar; dün ve bugün çıkan şu haberlerden sonra bu çok bariz. Jose Couceiro Samsunspor'umuza hayırlı olur inşallah.