Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

Ahmeti

İnşaallah başarılı olduğu takımların arasına Samsunspor'umuzda ismini yazdırır.

samuray

antep.te tam sezon kaldımı jose couceiro her neyse ismi biz ona jo<o diyelim kısaca türk futbolunu tanıması iyi hocanın ee kariyeride süper bence iyi olucak inşallah portekizden kendi sistemine uyan oyuncularıda getircektir yanında mutlaka

AntZ

Alıntı yapılan: samuray - 21 Mayıs 2011, 19:39:09
antep.te tam sezon kaldımı jose couceiro

edit

Nisan 2009'da gelmiş, 17 Mayıs 2010'da gitmiş.

samuray

1.5 sene kaldıysa türk futbolunu iyi biliyor demekki iyi, iyi bence hoca konusu isabetli inşallah multescu dönemindeki gibi başarılı bi takım yaratır hani o arkayı fenerliyelim beyler hikayesi gibi fenerbahçeye dört dört atıp gönderdiğimiz gibi özlemiş ya inşallah iyi olacak

germencisse

Hüseyin Kalpar'a verdiği emeklerden ötürü öncelikler teşekkür etmek gerek..Takımı enkazken aldı buralara kadar getirdi ve bize bu mutluluğu yaşattı..

Hoca değişikliği pek gerekmiyordu bence ama,madem böyle bir karar alındı daha iyi bir teknik direktör getirilebilirdi..

Artık yapcak bişey de yok takımın iskeletini bozmasında , sonumuz kötü olmasın..
:-\

erhan55

bence öyle güzel bir geçmişi yok ve başarısı yok. en azından hüseyin kalpardan çok daha öte bir adam değil. değişiklik şart mı bence bu seviyede biri gelecekse değil ama daha iyi biri için olabilir yoksa kalpar kalsa daha iyi en azından havayı biliyor,takımı,şehri beklentileri daha iyi anlayacak biri. ayrıca bu adamın yanında iyi futbolcu getireceğini sanmıyorum. en azından denildiği gibi yıldız oyuncuları etkilemez ama o açıdan kalpardan 1 adım önde :D

GökhanÇağlar

21 Mayıs 2011, 21:39:09 #81 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 21:42:42 gokhancaglar
şu Kalparı savunmayı bırakalım artık.."ben olmasam bu takım küme düşerdi" diyen adamın Samsunspor'da yeri yok..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 21 Mayıs 2011, 21:39:09
şu Kalparı savunmayı bırakalım artık.."ben olmasam bu takım küme düşerdi" diyen adamın Samsunspor'da yeri yok..
bırakalım da ınsanlar ıstedıgı yorumu yapsın.huseyın hocanın emegını gozardı etmemek lazım.yorumu begenmedıysen kendı yorumunu soylersın veya sadece okur gecersın.baskasının nasıl yazması gerektıgını soylemeye hakkımız yok  ;)

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Mayıs 2011, 22:03:17
bırakalım da ınsanlar ıstedıgı yorumu yapsın.huseyın hocanın emegını gozardı etmemek lazım.yorumu begenmedıysen kendı yorumunu soylersın veya sadece okur gecersın.baskasının nasıl yazması gerektıgını soylemeye hakkımız yok  ;)
herkes istediği yorumu yapabilir..ama Kalpar dönemi bitmiştir uzatmanın anlamı yok..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 21 Mayıs 2011, 22:07:22
herkes istediği yorumu yapabilir..ama Kalpar dönemi bitmiştir uzatmanın anlamı yok..
sana mı sorcaz neyı uzatıp uzatmıcamızı ? kalpar kalsın ıstıyorum en buyuk hoca kalpar benım gozumde var mı otesı ?

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Mayıs 2011, 22:10:45
sana mı sorcaz neyı uzatıp uzatmıcamızı ? kalpar kalsın ıstıyorum en buyuk hoca kalpar benım gozumde var mı otesı ?

senin derdin ne arkadaşım?her lafı tersten anlıyorsun..uzat o zaman ne diyelim..

ahmetsefa55

sen adama ''şu kalparı savunmayı bırakalım'' dıyosun.uyarıyoruz.
ondan sonra herkes istediği yorumu yapabilir diyosun.uzatmayın kalpar gıttı dıyosun.
ondan sonra da benım bı derdım olmuş oluyo.takıl sen ok ?  ;)

GökhanÇağlar

tamam bi derdin yokmuş..sıkıntı yok o zaman,sen de takıl ;)

orhan

İyi düşünülmüş Türkiye liglerini tanıyan bir hoca.Getireceği yabancılarla uyum sorunumuz olmazsa başarılı olacağını düşünüyorum.

erhan55

Kalpar devrinin kapandığına sen mi karar verdin? sözleşmesi devam ediyor ve yenilenmeyeceğini kimse söylemedi. görüşüyorlar birkaç isimle ne nalum anlaşamayıp tekrar kalparla devam kararı alınmayacağı. ayrıca savunan yok Jose geleceğine kalsın diyor çoğunluk. josenin kumaşı kalpardan çok iyi değil sonuçta futboldan anlamayan adam bile bunu görür. o zaman neden ona okadar para verip yeni takım teslim edilsin diye düşünüyoruz. sonuçta kalpar takıma yabancı değil yeni düzen kurma ihtiyacı yok. Ayrıca kimsenin ağzını kapatamazsın burada. senden izin almayacaz. bir savunma diyorsun bir ne isterseniz konuş diyorsun bir sana kibarca düzgün dille hatanı söyleyen adama sen devam et diyorsun. git başka yerde bekçi ol kardeşim. taraftar olarak aynı amaç için yorum yazıyoruz burada. kimse samsunsporun kötülüğünü istemez. ancak unutma HER DÜŞÜNCE MUTEBER DEĞİLDİR AMA MUHTEREMDİR. saygı duymak lazım.