Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

##kdc##

twitter

Burak

Lan oğlum paraları hemen harcamayın demedik mi niye dikkat çekiyorsunuz ! :deli:

Serkan

her zaman ölü taklidi yapmak yeterli olmuyor işte.

samsunmania

Kopmuşsunuz kardeşlerim. adamı mahvettiniz. al_sana

babasamsunlu

pley siteysin aldım kendime... :oyun: :oyun: :oyun:
bide kaset yapacaz allah izin verirse..  :kanka: :kanka:
çıkış parçamı rieli vardı ya ah o rieli olacak..  :peeh: :peeh:
çok satmasını bekliyoru  :suslen: :suslen:  8) 8)

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: PALA REİS - 05 Haziran 2011, 13:55:08
MAÇINA BU SENE GİDEMEDİM SAMSUNUN  ÇÜNKÜ KÜÇÜKTÜM AMA BU SENE GİTCEM :)

Kazanmalıyız..

özkan

Belki yasal olarakda sıkıntı yaratacak ama olsun,inceldiği yerden kopsun.

Takımımız oyuncusu Abdülaziz SOLMAZ,Haber gazetesi muhabiri İlker AKTAŞ bu maçın berabere biteceğini hatta ve hatta maçtan önce rizelilerle anlaşma yapıldığı EN NET VE BİRİNCİ AĞIZDAN alınan bir bilgidir.Bilgilerinize.

O abdülaziziz elleri çatlayana kadar alkış yapıpda trübüne çağıranlara selam olsun ;)

+Düzeltme,Bunuda TG Samsun grubuyla paylaşıyor bu adamlar. ;)

cembaba

özkan

Bizimkilerin mallığından olabilirmi,hatırlarsan muratın fair play amacıyla alınmış olan tacı bile alıp hücum etmesi,ardından turgayın üstün becerisiyle golü atamaması falan..

Sol Açık

Maç öncesi berabere bitecek diye anlaşmış iki taraf, ama becerememişler... Çok komik!

Şöyle olsaydı böyle olurmuş falan. Bence bırakalım bu muhabbetleri, tadımız kaçmasın...

kuzey55

Alıntı yapılan: özkan17 - 06 Haziran 2011, 08:49:08
Belki yasal olarakda sıkıntı yaratacak ama olsun,inceldiği yerden kopsun.

Takımımız oyuncusu Abdülaziz SOLMAZ,Haber gazetesi muhabiri İlker AKTAŞ bu maçın berabere biteceğini hatta ve hatta maçtan önce rizelilerle anlaşma yapıldığı EN NET VE BİRİNCİ AĞIZDAN alınan bir bilgidir.Bilgilerinize.

O abdülaziziz elleri çatlayana kadar alkış yapıpda trübüne çağıranlara selam olsun ;)

+Düzeltme,Bunuda TG Samsun grubuyla paylaşıyor bu adamlar. ;)

Tg Samsun yavşaklarının asparagasları herkesi kendileri gibi şikeci sanıyolar.bırakın şu inbeleri yahu...

Eren Can

beraberlik ç.rizespora'da SAMSUNSPOR'ada yetiyordu.ama onlar yine çirkefliklerini yaptılar.!!! >:( :kafa:

Recep

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 04 Haziran 2011, 22:12:43
Evet aldığımız parayı aramızda paylaştık,ye ye bitmiyo valla  al_sana
aldıkları parayı arasında paylaşıp biz istanbul ahallisini görmeyen Samsun ahallisini eşekle kınıyorum
eğer ki bizim payımızı göndermezseniz açıkca tehdit ediyorum seneye istanbulda 4 deplasman maçı var hatırlatırım bi köşede sıkıştırırız haberiniz ola al_sana :kafa: :D ;D