Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

cembaba

King Of The North

Serkan

İso abi bizim için idoldür ; heleki Adana otobüsündeki uçaktayım muhabbeti tanrının bitirme tezidir (=

King Of The North

Devrik cümlelerde İsonun üzerine yoktur, bizim için de idoldür ;D

Elazığsporlu

Şampiyon olamamanız beni derin bir üzüntüye sevk etti.Zira o kupayı kaldırmayı fazlasıyla hak etmiştiniz.Bu vesileyle rahmetlinin ruhu da huzur bulacaktı.Sizlere bunu çok görenleri Allaha havale ediyorum.

celebi

eyvallah gakkosum sağolasın.

SAMSUNLU ORUMA 55

Valla ismail abiyle beraber otobüsün arka tarafında muhabbeti koyu yaptık bana ikide bir isa şu benim kızın numarasını veriyim de onu bi ara ismail abim şuan uçakla adanaya uçuyor, uçak türbülansa girdiği için arayamıyor diye söyle dedi orada ben koptum ya  :D ayrıca ismail abiyle adana da gezerken barın birine girdik yanlışlıkla ortalık karışmıştı bizde kaçtık da ;D biz yanından ayrıldıktan sonra takımın kaldığı otele gidip abdülaziz'e gaz verip daha sonra foto çekinip adana maçındaki abdülaziz yüzünden yediğimiz golde yüzde yüz ismail abinin bir parmağı var arkadaş :-* ben şahsen ismail abiyle tanıştığım için mutluyum inşallah nice deplasmanda beraber yolculuk ve makara yapmak dileğiyle :P

ahmetsefa55

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 28 Mayıs 2011, 13:27:03
üzüm üzüme baka baka kararmış galiba oruma  :D
aynen öyle abi benim için adana deplasmanı unutamayacağım bir deplasman oldu. Otobüste ismail abiyle yaptığımız makarayı hiç bişeye değişmem  :D

Dartagnan

**KaR6**

kredini kartına 6 taksit, bonus puanlarla da deplasman otobuslerinin benzin parası çıktı..