2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 16 Ağustos 2011, 22:34:11
Akan abi dediklerine harfiyen katılıyorum.Fakat o zamanlar boş mukaveleye imza atan futbolcularr varken başkanda İsmail Uyanık'tı.Ben Kemal'le konuştuklarımı yazdım sadece,bana göre kulübün içinde Kemal'den gelecek parayı hayal eden adamlar var,bu nedenle sürekli satılmasından yana tutum sergiliyorlar...

belkide vardır sercanım.belkide dediğin gibidir.
ama bu süreci en başındanberi boktan yapan sadece yönetim değildir.
kemalin babasının saçmalıklarını yazsak herhalde roman olur.
şuana kadar cebinden 8 milyon gibi bir para harcayan bir başkanın olduğu kulüpte para yemeye çalışanlar olacaktır elbet.
o parayıda kimseye yedirtmeyecek bu kadar para veren adamdır.
lusage kardeşim ben bayrak adamlardan bahsederken kemal bayrak olsun demek istemedim.
yanlış anlamışsın.
bu tip adamlar gibi zaten olamazda bari bi imzala anlaş ondan sonra param verilmedi diye isyan et.
arada anlaşma yok sözleşme yok hiç bir şey yok sen gidiyorsun 400 bin bana peşin verecekler diye ev aldım diyorsun.
sonra para yatmayınca vay efendim siz böylemi delikanlısnız diye oratlarda yönetim aleyhinde atıyorsun.
olmaz böyle şey.
nasıl yönetim bu süreçte yanlış tutum sergilediyse ilk başlarda,Kemal ve babasıda onlardan kat be kat Samsunspora yanlış yapmıştır.
Kulübü yıpratmaya çalışmıştır özellikle babası.

Önce 1 milyona imza atarıv deyi sonra rakamı 1 milyon dolara çıkaran ben değilim.
Serdar Adalının arayıp kemali babasından istemesi olayını hopörleri açıp tüm Samsunspor yönetim kuruluna dinlettirende ben değilim.
Sen ne kadar iyi niyetli o hopörlörü açıp "bakın beşiktaş bizi istiyor" dersen de. o iş yanlış anlaşılır ve fiyat yükseltmek için kullandığını düşünür herkez.bu ikinci büyük yanlışıydı.
Sonra 800 bin liraya anlaşıldı deyip 3 yıllık imzalayacak denildikten sonra paranın 400 bin tl si perşembe günü hesaba yatırılmayınca " vay ben o paraya güvenip ev aldım peşin parayla" diye yayagaraya başlayıp Samsunpor yönetim kurulunu topa tutmaya başlamasıda 3. büyük yanlış.bize ne kardeşim ev aldıysan.
imza atmamışsın bişey yapmamışsın vay benim param nerede.
bıraksınlar bu işleri kimin parası kalmış bu kulüpte.en kötü dönemde bile herkes parasını aldı.

Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.Kimse kendini masum göstermeye çalışmasın.
Bu hataları yapmadım ben diyebiliyorsa ben trabzon forması giyip dolaşacam çiflikte.
haa bunları hata olarak görmüyorsa o ayrı mevuzu ona yapacakta diyecekte birşeyim yok.

55_OrHaN_55

"oğlunun bonservis parasını cebinden ödeyen adam" olarak yüceltip, bağrımıza bastığımız kemalin babası, meğerse anasının gözüymüş, kaz gelecek yerden tavuğu esirgememekmiş onun hesabı. yazılıp çizilenlerden bunu anladım. yönetim belki belli konularda basiretsiz veya tecrübesiz olabilir ama hiçbir sebep yokkken de kemal gibi bir oyuncuyla anlaşmamak ve elden kaçırmak gibi bir gaflete düşeceklerini sanmıyorum. kemalin ve babasının gigi becali ile aynı ticari kafaya sahip oldukları anlaşılıyor. nereye giderse gitsin kemal. sıktı artık.

erhan55

@babasamsunlu hay ağzını öpeyim diyecem evli barklı adamsın:)
Ankaragücü macı oncesi yönetimi protesto etmek isteyenlere Kemal'i dinleyip yönetimi dinlemeden adamı simartmayin demiştim kokusu çıktı.cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar.daha super lig görmeden havaya girdiler.satmasınlar da oynatmasınlar da.kimse Samsunspor'dan büyük değil olamaz. Yoneticilerden de futbolculardan da trabzonu bizden büyük görüp sanki onların alt subesiyiz ikili iliskiler muhabbetine hatır için isteklerine evet diyen veya el altından onlara çalışanlardan NEFRET EDİYORUM.DEFOLSUNLAR SAMSUNSPORUMDAN HATTA SAMSUNUMDAN.

jurista

Kemal ,Kemal,Kemal ...
Ne Kemal'miş yahu...Daha bir sene öncesine kadar ismini cismini bilmediğimiz bir topçu Kemal.Geçen sene üstün performans göstermiştir,yüreğiyle oynamıştır,tekmeye kafa sokmuştur,adamdır vs...

An itibari ile taraftarı bile ikiye bölen bir çıkmazın içine bu camiayı sokmuş olması daha 22 yaşındaki bir futbolcuya ne kadar yakıştı tartışılır.Kendisini vitrine koyan ,Kemal Tokak yapan Samsunspora bu kadar maddesel yaklaşması olur gibi değil.Samsunlu değildir bizim gibi manen hissetmez,geleceğini düşünmek zorundadır,babası ev almıştır falan filan...

Cebinden 8 Trilyon verip reklam peşinde koşan sahte samsunsporluların temlikleriyle uğraşan bir adamın Kemalin hakkını yiyeceğini tahmin ediyorsanız bilemem.

Kemalin uslu çocuk olup büyüklerinin yol haritasını görmesi ve az konuşup kendini Futbol kamuoyuna yeni bir yetenek olarak sunan kulübüne saygıda kusur etmemesi  malum takımla içinde olduğumuz durumu,yani tarihimizi iyi okuyup öğrenmesi ve  o leş yiyicilerin eline bizi düşürmemesi gerekir.Böyle bir haberin çıkması bile biz Samsunspor taraftarlarını nasıl yaraladığını iyi düşünmesi gerekir.

Benim için tek Kemal var ,O da Mustafa Kemal...

Bizim Kemal de ,kendisini baştacı yapmış,yüreğine koymuş kendisi için kendi arasında bile tartışmalar yapan taraftarı üzmesin ,sabretsin ..

O zaman Kemale erer bizim Kemal ...

sadece55

alisan5516

Şu Kemal'in babası cebinden 40 bin lira verdi mevzusunu hala öğrenmeyenler var.Cebinden filan vermedi merak etmeyin o yüzden de yüceltmeyin.Dardanel oyuncuyu herhangi bir takım isterse yüksek fiyat biçeceği için babası önden Samsunsporla anlaşıp Dardanel'e Kemal'i kimse istemiyor siz bana verin bonservisini deyip 40 bin liraya almış sonra da kendisi Kemal'i Samsunspor'a satmıştır.Anasının gözü diyoruz ya öyle bir adamdır yani de şu efsane artık kapansın öyle cebinden verme filan yok yani.

masbene

Recep

Bu bizim iş bilmez yönetimde çekeceğimiz var

cezayir55

mersin cagdasi almis millet catir catir transfer yapiyor biz uyuyoruz  bankasyada oynarken dahi daha genis kadromuz vardi

55_OrHaN_55

aklı sıra az parayla iyi takım kurmak isteyen bir yönetimimiz var. fakat pek iç açıcı bir görüntü yok. madem öyle neden erkurt tutu'yu zorla indirip yerine geçtiniz? o da az parayla çok işler yapmıştı. üstelik bu işi becermişti. bu yönetim hep hayal kırıklığına uğratıyor... Sonumuz hayırlı olur İnşalllah.

holigan5565

bazı arkadaşlar yazmışki kema trabzonla bizim aramızdaki husumetyi bilmiyordur samsunlu olmadığı için yazmışlar.onlara şunu diyelim hadi bu kemal sağır bank asyada bile bizim 61.dakikada ne diye bağırdığımızı duymadı.dünyadanda soyut yaşıyo hiç taraftarı tanımıyor falan.ama bir petkoviç kadardamı oynadığı takımı bilmiyor.petkoviç ilk geldiğinde araştırmış trabzon maçlarının ne kadar önemli olduğunu biliyorum diyor.yani petkoviç taaaaaa isviçrede daha gelmeden araştırmış bilgisi var bizim kemalde koskoca 1 sene samsunda top oynucak ve bu husumetten haberi olmıyacak.yapmayın Allah aşkına.
Daha önce demiştim ki kemal çıkıp basında bir açıklama yapsın ben öyle birşey demedim desin sonuçta bizim hassaslığımızı biliyor ama 2 gündür hiçbir açıklama yapmamış en azından yerekl medyadan birilerine açıklama yapabilirdi.zaten adamlar haber olsun diye ağaca çıkıyor.demekki bizim kemalin dediklerinde doğruluk payı vardır.
eğer öyleysede ve yönetim onu kadro dışı bırakmışsa yönetim geldiği ilk günden beri ilk kez tebrik etmek istiyorum kimse samsunspor forması giyerken trabzonsporu ağzına alamaz.bu ne büyük terbiyesizlik.kimse samsunsporumdan büyük değil.helal olsun yönetime bu konuda sonuna kadar onları destekliyorum.

cezayir55

olasi kotu sonuclarda petkovici suclamamak lazim  cunku adamin elinde bankasya ayarinda kadro var

sosaka

http://www.necmihatipoglu.com/bomba-transfer-geliyor.html  24 Mayıs 2011
AlıntıMetro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, "İlla ki star oyuncu alacağız, transfer edeceğimiz oyuncular star olmalarının yanında işimize yarayacak isimler olacaklar" diye konuştu
FAYDALI OLMALI
Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Taraftarları havaalanına ve 19 Mayıs Stadı'na çekecek süper star oyuncularla temaslarının devam ettiğini söyleyen Başkan Danışmanı Hatipoğlu, "İlla ki star oyuncu alacağız, ünlü olması yeterli değil. Transfer edeceğimiz ismin takıma faydası olmalı" dedi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Samsunspor'un ligde layık olduğu yerlere gelmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Hatipoğlu, "4 Haziran'da yapılacak kongrede göreve seçilmemizle birlikte düşündüğümüz projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. İnşallah bu görevimizde de başarılı olacağız. Bunun için buradayız. Herşey Samsunspor için" diye konuştu.

Söz verenler sözlerinden vazgeçince yönetimde parayı idareli kullanmaya çalışıyor

cezayir55

su bizim beste birimiz olan ordunun transferlerine bak  birde bizimkilere

supernatural_55

Anlaşılan o ki hem yönetim hem de Kemal cephesinin hataları var ve olan Samsunspor'umuzun menfaatlerine oldu gene..

Ayrıca bu kadro dışı bırakmaların elbet bir nedeni vardır ancak kadromuz bir iki futbolcu haricinde tamamen değişti.Defansta verdiğimiz açık ileride yapılan etkili hücumla telafi edilebilir demek istiyorum ama hazırlık maçlarında gördük ki defans darmadağın hücum hattı da pek görevini yerine getirebilecek gibi durmuyor..Kısacası bu sistemi hoca eldeki mevcut futbolcularla işletemeyecek gibi.Kaliteli transfer yapılmazsa işimiz çok zor.Yönetim içindeki olaylar zaten cabası,bu yılı düşmeden atlatmalıyız şu görüntüye göre benim beklentim bu yıl kümede kalmak şeklinde oluştu bir kaç ay önceki sevinçten de eser kalmadı tabi :o :'(