Bank Asya 1.Lig 33.hafta / Gaziantep B.B - Samsunspor'umuz: 3-1

Başlatan Forvetim, 30 Nisan 2011, 22:29:54

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Yazıklar olsun be size şu maçta elinden geleni yapan bir Ahmet bir de Adem başka yok.. Kemal bile oynamıyor..
Kimseyle diyaloğa girmem sattınız diyenler adamlar haklı yarım saatte 3-0 ayıptır ayıp..

cgr

Beyler bayanlar biraz sakin olun ya...

Daha düne kadar biz şampiyonuz, en iyiyiz demiyormuyduk. Eğer burada bizlerde maçı sattık dersek kim sahip çıkacak bu takima? Bari siz yapmayın!!

celebi

ya düzgünce yorum yapsanıza şuraya. psikopata bağlamayın meseleyi

kuzey55

sattık demiyoruz da bu kadar kötü oynanır mı 1 yedin 2 yedin 3 yedin kendine gel da...ama orta sahada aptül varsa normal sonuç.bu onun bunun evladını bu takımda görmek deli ediyo beni.

KareAs55

KotuCocuk55

Haftayi rizeyi yener kupayi kaldirir hep beraber sampiyonluk turumuzu atariz,rahat olun...
Sonucta bu adamlar bizim cocuklar bizim sehrimizin insanlari bu kadar agir konusmak kufurler etmek anneler gununde annelerine sövmek hos degil dogru degil lutfen... taraftar olarak kendimizi cok gelistirdik ama bu konuda ciddi eksiklerimiz var, umuyorum bunuda düzelticez..

ahmetsefa55

aynen ya kım macı satıyomus ? napcaklardı ölumune saldırcaklarmıydı ?

55.hakan

Konsantrasyon eksikliği var,alışık olmadığımız bir şekilde yeniliyoruz sadece.

ngonge

6 yıl önceki süper ligin son maçında yenildiğimiz diyarbakır maçı hala üzerimizde, onun üstüne bir de bu maç eklenirse vah halimize. Allahtan mersin yeniyor. Oyuncular kafalarında ligi bitirmiş, hemen primler vs ile de şımartıldıkları için bu maçta kafaları bambaşka yerlerde. Ahmet Şahin ve Dilaver bir tek sahada görünüyor.

Lusage

Takımın gururunu onurunu kimsenin ayakları altında bırakmayız. Ama bu kadar lakaytlık bu kadar başıboşluk olmaz.. >:(

mehmet yılmaz

böyle bir skor beklemiyorduk ama aklımıza ilk geleni yazmayalım şuraya
2 gol hakemin hediyesi
rehavet, hedefsizlik vs.

sinirliyseniz, yorum yazmayın buraya, mecbur değilsiniz.
akşam yazın, yarın yazın.
bakın biz de sinirliyiz ama yazmıyoruz
şimdiden 6-7 tane mesajı silindi, küfür yüzünden...

berusa55

Hadi oynamıyorsunuz etmiyorsunuz diyelim maçı almaya da niyetiniz yok ama hakemin ekmeğine neden yağ sürüyorsunuz. Kaybedecekseniz 1-0 kaybedin ya da gol atın kaybedin ne bilim. Niye yüzümüzün düşmesine sebep oluyorsunuz anlamıyoruz ki  :(

samsunmania

Bir futbolsever olarak hakem triosundan, samsunsporlu olarak da takımımdan utandım.Böyle bir oyun oynanmaz. Kimse ölümüne saldır demiyor ama yürüyerek de oynanmaz.
Penaltı penaltı değil, ikinci gol elle kontrol, üçüncü gol bariz ofsayt.
Tetikçiler iş başında yine. Bu kadar kötü hakem olamayacağına göre komplo teorisi gibi görülebilecek bu değerlendirme haklı sebeplere dayanıyor gibime geliyor.

KotuCocuk55

Neyse anlastik,sakinlestik..

Eline saglik Mehmet abi ne güzel yazmissin...

davidsavage

3-1, 3-2  bu sonuçla yenilelim razıyım.4'e,5'e gitmesin bu maç.