Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

masbene

özkan

Sonuna Kadar 55

berusa55

Yönetimden kötü tezahürat uyarısı!

29 Nisan 2011 / 16:31

Samsunspor, yarın kötü tezahürattan ceza alırsa son hafta Çaykur Rizespor maçında sahamız kapanabilir.
Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde Basın toplantısı düzenleyen AS Başkan Ömer Çoruh, Genel Sekreter Rüştü Arapoğlu ve Basın Sözcüsü Haluk Tan, taraftara kötü tezahürat uyarısında bulundu.

Geçen Hafta Orduspor, karşılaşmasının ardından çıkan olaylar ve kötü tezahürat nedeniyle 3. Kez uyarı alan ve 47 bin 500 TL ceza alan Samsunspor Kulübü yönetimi bir basın toplantısı düzenleyerek, bu hafta sahamızda oynanacak Güngören Belediyespor karşılaşmasında taraftarları kötü tezahürat yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Samsunspor As Başkanı Ömer Çoruh, Birlik beraberlik içerisinde taraftarımız yönetimimiz, teknik kadromuz ve futbolcularımızla bu başarıyı yakaladık. Kavga etmedik etmeyeceğiz ve ettirmeyeceğiz ve yönetim olarak bunu başardık. Taraftarımızdan küfürsüz bir ortam bekliyoruz." dedi.

Genel Sekreter Rüştü Araboğlu, 5 yıldır özlenen süper Lig'e dönüş olacak. Son hafta Rizespor karşısında taraftarımızla oynamak istiyoruz. Zor olacak ama yarınki maçta taraftarın kötü tezahürat için bir birini uyarmasını istiyoruz. Maç içinde ne olursa olsun tahriklere kapılmamalıyız. " diye konuştu.

Orduspor karşılaşmasını para cezası ile sahamızın kapanmasından kurtulduk." diyen Samsunspor Basın sözcüsü Haluk Tan, "Herkesin desteği ile bir üç maçlık periyodumuz kaldı bu maçları da galibiyetle geçmek istiyoruz. Güngören Maçını kazanmamız halinde süper Lig yolunda önümüzde engel kalmıyor. Yarınki maçta küfürlü tezahüratların tekrar edilmesi halinde kulübümüz 4. Kez aynı cezayı alacağı için sahamız son hafta Çaykur Rize maçında kapanma cezası ile karşı karşıya kalabilir. Rize maçını başka sahada oynamak istemiyoruz. Her yerde örnek gösterilen Samsunspor taraftarının nezaketli olmasını bekliyoruz. Küfürlü tezahürattan kesinlikle uzak durulmalı."

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=30202

Samsun55ramazaN

sevmekyetmezmi

cembaba

zenke

rize maçında küfür olursa, ki olacak muhtemelen, ceza seneye mi kalıyor?ilk maç seyircisiz mi oluyor?

cembaba

Ayberk

Bu akşam 4 buçuk gibi, meydan metroya gittim, maraton bileti kalmamıştı. Koçlar'a gittim hemen. Biletleri topluyorlardı son anda yetiştim. Çok az kalmıştı zaten. O sırada kulüp yetkilisi fırça kaydı uyuz oldum >:( Bilet vermicem sana, hesap yaparken geliyosunuz, karışıyo falan dedi >:( >:( >:( Neyse ki, Koçlar'da kasada duran amca yardımcı oldu da aldım. Bir de arkadaşlara alıyordum, mahçup olmak vardı yani :(

CurvaSs

Alıntı yapılan: Ayberk - 29 Nisan 2011, 18:33:43
Bu akşam 4 buçuk gibi, meydan metroya gittim, maraton bileti kalmamıştı. Koçlar'a gittim hemen. Biletleri topluyorlardı son anda yetiştim. Çok az kalmıştı zaten. O sırada kulüp yetkilisi fırça kaydı uyuz oldum >:( Bilet vermicem sana, hesap yaparken geliyosunuz, karışıyo falan dedi >:( >:( >:( Neyse ki, Koçlar'da kasada duran amca yardımcı oldu da aldım. Bir de arkadaşlara alıyordum, mahçup olmak vardı yani :(

biletler toplatıldı mı yani?

Ayberk

Toplatıldı akşam üzeri. Yarın sabah 9:30'da gişelerden satış olacakmış, lazım olur bilgi diye sordum :)

55(tuncay)55

sene başından beri mesai yoktu olsa bile 13.00'a kadardı müdür sanki bana inadına 17:00'a kadar mesai açıkladı gitsem maçı izleyemicem gitmesem maçı izlerim ama ertesi gün beni işten temelli eve maç izlemeye yollarlar :D
ne yapıcağımı bilemiyorum :( :( :(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 29 Nisan 2011, 21:07:57
sene başından beri mesai yoktu olsa bile 13.00'a kadardı müdür sanki bana inadına 17:00'a kadar mesai açıkladı gitsem maçı izleyemicem gitmesem maçı izlerim ama ertesi gün beni işten temelli eve maç izlemeye yollarlar :D
ne yapıcağımı bilemiyorum :( :( :(

Benim gibi yap öyleyse işine git maç saatine yaklaşmadan herhangi bir sebepten dolayı izin al :D

King Of The North

Maç günü gelmedi gitti bu hafta arkadaş, skor tahminimi yineliyorum, 4-0