Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

berusa55

berusa55

Gözümüz aydın beyleerr  >l<

11- SAMSUNSPOR Kulübünün, 24.04.2011 tarihinde oynanan ORDUSPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve çirkin ve kötü tezahürat eyleminin aynı sezon içerisinde 3. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle takdiren 40.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 47.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

erdem

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Nisan 2011, 18:28:26
Mersin maçındaki aile hüsumetinin bize patlaması sonucu güvenlik zaafiyeti var diye sahamız kapanmıştı Özkan... Yine Perşembe falandı sanırım açıklanma günü. Ve maçımızı Yogat'ta oynadık.

orduda olan olaylar ordunun güvenlik zaafiyeti değil mi?kapanırsa ordununki kapanır..ben hala şu gün bile abartıldığını düşünüyorum.bu da orduya gelen taraftarın aslında ne kadar korktuğunu gösteriyor..la bi şe olmadı yaa abartmayın arttık  :D

Rentboy

Saha kapama olmadı toplam 47.500 TL para cezası oh be içim rahatladı.

mehmet yılmaz

Bu saatten sonra ne sebeple olursa olsun toplu küfür eden, meşale yakan, sahaya atlayan hem şerefsizdir hem de başka bir takımlı!

Yeter ula, kaç gündür 3-5 zibidinin yüzünden çektiğimiz derde bak!  >:( >:(

berusa55

Pazartesi'den beri TFF sitesinin PFDK kararları sayfasının hastası oldum. Kapatamıyorum da daha sayfayı..  :D

samcin

Şükür bu cezaya sevindik bundan sonra daha dikkat bir daha sicrayamayabiliriz

özkan

10- ORDUSPOR Kulübünün, 24.04.2011 tarihinde oynanan ORDUSPOR - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

berusa55

İnbelere o kadar az vermişler ki! Neyse seneye bol bol alırlar 1.ligde yine  >:( Güvenlik zaafiyeti var diye bas bas bağırdı başkanları ama bize gelince delinin biri aile içi olayını halletmeye kalktı diye güvenlik kusuru diye sahamızı kapattılar!

özkan

Abi boşverrrrrrrrrrrrrrrr..Güngöreni yenelim.artık bu pislikten kurtulalım..Ne ordu ne rize hadi size güle güle   :D :D

Nası mutlu oldum anlatamam şu kararla yaa aferin la yönetim helal

KareAs55

cembaba

Arkadaşlar facebook'tan sürekli mesajlar yayınlasak ıyı olur... Bu konuda bireysel cezalar üstünde durursak çok iyi olur

jean

47 bin tl cezami olur neyse saha kapanmadi ins aliriz maci

jean