Bank Asya Birinci Lig 31. Hafta / Orduspor - Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Nisan 2011, 21:43:31

« önceki - sonraki »

Kaya

lucarelli

Şampiyon takımın şampiyon taraftarı geliyor. Olsun o kadar  :D :D

cembaba

Hakikaten baktım da olası bir Mersin, Tki, Gbb yenilgisinde şampiyon oluyoruz : )

maço

bu maçtan mutlak en az 1 puan almamız gerekiyor.

ama hakan bayraktarın yokluğunda çok zorlanacaz.Kazanacağımızı pek sanmıyorum.

inşallah futbolcularımız utandırır beni.

Ordu bilinçsiz saldıran bir takım değil.Kontrollü ve mucadeleci bir oyun sergilemeliyiz.Ordu bizim maçı son şans olarak görüyor.Olası hakem yanlışlıklarında galeyana gelmemeliyiz sinirimize hakim olmalıyız ki zenkeye erciyes maçında kırmızı gösterebilirdi.

sonuç olarak 1 puan kötü değil.İçerideki güngören maçını kazanmak şartıyla

Ollivanders

berusa55

Evet Selim; Tavşanlı Giresun ve Erciyes maçlarında kart görmüş; malesef Zenke yine sınırda olmayı becerdi   :(

maraton

ya arkadaşlar bu ordu hangi ordu, " incili boncuklu ordu mu ?"

mehmet yılmaz

Yönetimin söz konusu 600 bileti satın alıp, Samsun'da satışa sunması lazım. Ordu'ya bileti olmadan giden taraftar olmamalı.

cembaba

Taraftar derneklerine 100'er tane verseler. 300 biletten 100 bilette biz alsak. olur 400. 200 bileti de gidecek kişilere satacaklar. Mantıklı olan budur.

GurbetciFanatik

en kötü ihtimal biz yenilirserk
rakipler yenerse

Samsun  29mac   54 puan
Mersin    30mac   52 puan
Tavsanli  29mac   51 puan
G.Bld      29 mac  50 puan

en az bir puan alsak süper olur
egerki 3 rakiplerden 2si bile yenemzse yenilsek bile önemli olmaz
Güngören macinda sampiyonluk turu gelir
Yendigimiz takdirde bence artik hesap felan yapmaya deymez.

CurvaSs

ben ordu maçında ve güngören maçında samsun'dayım. : ) bilet konusu sıkıntı olabilir, sıkıntı olması durumunda bi' abimiz biletimi alır heralde.  :-\ ya da biletsiz girerim, bi' şekilde.

SametYılmaz55

en az bir puan alacağımızı düşünüyorum defansımız ve Ahmetimiz çok iyi Allah nazardan saklasın.ordunun defans hattında biraz sıkıntı var tavşanlı maçında gol yememeleri mucize oldu aslında.sakin olur ve elimize geçen fırsatları harcamazsak orduyu :-* :-* :-* :-* :-*

davidsavage

Samsun maçı canlı yayında

Orduspor ligin 30. Haftasında kendi saha ve seyircisi önünde konuk edeceği Samsunspor maçı TRT tarafından ekranlara gelecek.

24 Nisan Pazar günü saat 14:00'de Ordu 19 Eylül Stadında oynanacak olan Orduspor-Samsunspor maçı yayıncı kuruluş TRT tarafından canlı olarak ekranlara gelecek. TRT'nin yayın akışı içinde yer alan bilgide zorlu karşılaşmanın 24 Nisan Pazar günü saat 14:00'de TRT 1 tarafından canlı olarak yayınlanacağı belirtildi.

Ayberk

Ordu çok şuursuz takım. İlk devredeki maçlarda ileriye iyi çıkıyorlardı, defansta da çok fazla açık vermiyorlardı. Ama yine de moralleri bir bozuldum mu bozguna uğruyorlardı. İkinci devredeyse, Müslüm,Muarem,Mehmet Ayaz gibi tehlikeli ve yetenekli oyuncularının performansları takımla doğru orantılı düşüşe geçti. Artık çok iyi ataklar da oluşturamıyorlar, geride de disiplinleri kalmadı. Hele Akaminko'nun sağ bekteki performansı evlere şenlik bence. Neden o oynuyor onu da anlamadım. Göbekte daha iyiydi sanki. (Her neyse bana ne :D) Bu maçta geride çok açık vereceklerdir, iyi değerlendirirsek, çok zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorum. Yanılmam inşallah :)

Bu arada bilet bulabilecek miyizkiii? :)

samuray

evet ordu maçı yensek iyi olurda 1 puanda iyidir güngören maçını kesin 3 puanla kapatmamız gerekiyor inşallah ordudanda 3 puanla döneriz