Fatih Öztürk Samsunspor Başkanlığına mı?

Başlatan Akyol, 11 Nisan 2011, 18:10:41

« önceki - sonraki »

Burak

Ben şahsen partisini hiç sevmem ama itiraf etmeliyim ki listede ismini göremeyince üzüldüm fakat Samsunspor'umuz için .Çünkü çok peşinde koşturdu taraftar gibi deplasmanlara gitti taraftarla ilgilendi takımla ilgilendi . Milletvekilliğince gelince demek isterdim diyeceğim bir kaç söz olurdu elbet ama siyaset yapmama kuralına sıkı sıkı bağlıyım işin içinden çıkılmaz olur çünkü.

Ama bana kalırsa ben şüphe ile yaklaşıyorum çünkü iktidara yakın olması avantaj olabileceği gibi dezavantajda olabilir. Kaldı ki yarın birgün süper ligde başarılı olursak X parti takımı destekliyor konumuna düşebiliriz. Veya iktidar değişirse işler değişebilir . Sonuçta Samsunspor ' da aynı bu sitedeki gibi değişik dünya görüşünde insanların birlik olduğu bir yer. Tamam belki siyasi gömleği çıkarmış bir konumda olabilir ama taraftarı rahatsız edecek söylemler ortaya çıkabilir . En azından beni rahatsız eder böyle anılması takımın nacizane benim fikrim bu. İllaki katılmayanlar çıkacaktır ama benim görüşüm böyle 

turgayergeni

inşallah olur.benim sahşi kanaatim bu konuda siyasetteki görüşlerimizi bir kenara bırakmak ve öztürkü sadece ama sadece samsun ve samsunspor sevdalısı bir insan olarak degerlenmektir.

Ayberk

Ya adam protokol tribününe formayla girmiş hala ne diyoruz :D

Evet belki yarın öbür gün onun takımı, şunun şakşakçısı diyen birkaç densiz çıkabilir, ama bunlar da zaten belli değerlerden nasibini almamış kişilerdir. Şimdi istanbul takımlarına baktığımızda adnan polat İst. Bş. Bld. Başkanlığına aday olmadı mı? Onlara kimse şunun bunun takımı dedi mi? Kaldı ki, Kayseri'ye bile ben böyle bir sıfat yakıştırıldığını duymadım, kaç kişi bilir ki Fatih Öztürk'ün milletvekili olduğunu Samsun dışında? Millet ne derse desin, çıkıp da bizim başkanımız yeri gelir bizi herkesten daha rezil duruma düşürür. "Yok ondan 500 bin lira yardım aldım, falanca memleketliden şu kadar yardım aldım" der, yerin dibine gireriz. Partisi şuymuş buymuş, bana ne! Dik duruş sergileyecek, bu takımı gerçekten seven bir başkanımız olsun yeter ki... Mensup olduğu siyasi camianın neler ürettiği/üretemediği beni bağlamaz

Burak

Ben zaten böyle bir durum oluşursa rahatsız eder diyorum oluşmazsa kimsenin itirazı yok zaten Samsunsporluluğuna inkarda edemez. Hakkımızda neyse hayırlısı olsun

Ayberk

Alıntı yapılan: Burak - 11 Nisan 2011, 23:41:28
Ben zaten böyle bir durum oluşursa rahatsız eder diyorum oluşmazsa kimsenin itirazı yok zaten Samsunsporluluğuna inkarda edemez. Hakkımızda neyse hayırlısı olsun

Aynen abi, hayırlısı diyelim..

cembaba

İnşallah başkan olur bencede. İyi bir aday.

beşnumara

Fatih Öztürk'ün seneye başkan olacağı özellikle samsuna yeni stat ile ilgili projesi olduğunu duymuştum.Ayrıca eğer öyle bir projesi varsa Fatih Öztürk siyasi çevresiyle o işi her türlü halleder.Büyük konuşmayayım ama Allahın izniyle önümüz açık.Türk telekomdan 5 yediğimiz günler,averajla ligde kaldığımız günler,idmanı terkedip arkasından hocasını koşturan penaltıyı saçma sapan kullanan oyncular,ciğeri beş para etmez insanlar gördük muhatap olduk.Allah yüzümüze güldü en sonunda :'( :'(

maviay55

abi nerden hatırlattın şimdi telekomdan 5 yediğimiz günü yaa  :-X :'(

cembaba

Hüzünlerinizi sezon sonuna saklayın. Başkan olursa, yapılacak işlerden bahsedin. Şampiyonlar Ligi'ne kalır mıyız? :D

FaTiH_HaN

12 Nisan 2011, 00:30:42 #39 Son düzenlenme: 12 Nisan 2011, 00:34:22 fatih_han55
Bu sene takımın içerde dışarda tüm maçlarına geldi sonuçta tüm millet vekilleri Samsunspora destek veriyor bu sene örneğin Suat Kılıç da çok ilgilendi ama Fatih Öztürk'ün tüm maçlara gelmesi ve her maçtan sonra açıklama yapması ihtimalleri Samsunspor başkanlığına hazırlık yaptığı yönüne çekiyor.

İnşallah başkanlığa aday olur. Samsunlu olması, Samsunsporlu olması, bürokrasinin ve özel sektörün içinde olması nedeniyle bu görevin altından kalkabileceğini gösteriyor. Güzel günler bizi bekliyor. 5 senelik bir bankasya sürgününden sonra; bitti, öldü denen Samsunsporumuzun küllerinden doğuşuna şahit oluyoruz.

ahmetsefa55

ben buraya braz once bır mesaj yazdım ama sılınmıs.neden silindiğini öğrenebilirmiyim ?
kendimce araştırdım hangi milletvekili adayı nereli diye emek verdim.bu sitede siyaset yok evet.yazdığım mesajda siyaset yapmamaya çalıştım ama silinmiş.
neden silindi acaba ?
ayrıca mesajım silindiği zaman neden silindi diye sormam mı gerekiyo yoksa bana bir bilgilendirme yapılıyomu yada yapılacak mı ? saygılar.

emre

kardeşim ne olursa olsun siyaset konusulmuyor.çünkü alakası olmasa bile herkes olaya kendi tarafından bakıyor.başka yerlere çekilebiliyor.mesajın silindiği için bilgilendirme yapılmaz.çöp başlığına gitmiştir yazdığın mesaj..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: emre55 - 12 Nisan 2011, 00:53:21
kardeşim ne olursa olsun siyaset konusulmuyor.çünkü alakası olmasa bile herkes olaya kendi tarafından bakıyor.başka yerlere çekilebiliyor.mesajın silindiği için bilgilendirme yapılmaz.çöp başlığına gitmiştir yazdığın mesaj..
siyaset konusmadım zaten.bilgilendirme yaptım.ayrıca neden açıklama yapılmıyomuş ? öle kafasına göre mesaj silme olur mu sence ? normal mi ? bence normal değil.silersin özelden mesaj yazarsın anlarım ama bu şekilde olmaz diye düşünüyorum.

mayan55

Fatih Öztürk ün SAMSUNSPOR a faydalı olacağını düşünüyorum.Bizi hiç yalnız bırakmadı.Bu koltuğu hakediyor

maço

Arkadaşlar şunu anlayalım öyle paralı adamların klup başkanlığına gelme dönemleri bitti.

Yönetim dediğin elde olan parayı gelirini giderini hesabını yapmasını bilir.Eskiden para olmadığı için paralı başkan istenirdi.Artık digiturk seneye en az bize 25 milyon verecek.Önemli olan bunu nasıl kullanacağımız.

ve asıl önemli olan adamlıktır.Bizi 3-5 çapulcuya rezil edecek açıklamalardansa başımızı eğmeyecek, bizsiz bu klubün olmayacağını, bu klubun değerini bilen seven sayan biri gelmelidir.İsim önemli değildir.

siyaset konusuna gelince Fatih Öztürk konusunda böyle bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.Bu memlekette belediye başkanları klup başkanlığı yapıyordu.Bize laf edecekleri de biz engelleriz zaten.