Bank Asya 1. lig 30. Hafta : SAMSUNSPOR'umuz - Erciyesspor: 0-0

Başlatan maviay55, 09 Nisan 2011, 16:40:55

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

hiç bu kadar güzel birşey yok artık gerçek bu aslında bence

Forvetim

bu taraftar çıldırmış olmalı   >l<  ne mutlu ki kendinden geçmiş bu güzel insanların içindeydim ne mutlu ki SAMSUNSPORLUYUM  Allah'ım şükürler olsun

Eren Can

erciyessporu eğer yenseydik büyük bi puan farkı atmış olacaktık..ama olmadı..

Burak

Bu sefer girişlerdeki kuyruk hızlıydı en azından yarım saat sürmedi stada girmem

jean

allahim cok guzel goruntuler ins super lige cikinca daha cok reklam olacak

lucarelli

maviay55

AlıntıTARAFTARA HAYRAN KALDIM

Türk futbolunun yıldız isimlerinden K.Erciyesspor'un kaptanı Yusuf Şimşek, Samsunspor taraftarına hayran kaldığını söyledi. Maç sonrasında Samsunlu dostlarıyla akşam yemeğinde bir araya gelen
Şimşek, "Bir ara sahada futbolu bırakıp tribünleri izleyesim geldi" dedi

SAMİMİ KONUŞTU
Samsunspor taraftarlarına bir tebrikte Türk futbolunun yıldız isimlerinden Yusuf Şimşek'ten geldi. Kayseri Erciyesspor'un takım kaptanı olarak önceki gün Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanan müsabakada Kırmızı-Beyazlı ekibe rakip olarak sahaya çıkan tecrübeli oyuncu, böylesine coşkulu, takımına her dakika destek veren bir taraftar topluluğuna rastlamadığını söyledi.

SÜPER LİG YAKIŞIR
Özellikle oyundan çıktıktan sonra maçı unuttuğunu ve tribünlere yoğunlaştığını ifade eden yıldız futbolcu, "Samsunspor takımı bu taraftarıyla Süper Lig'de çok iyi yerlere gelecektir. Bu atmasfor Süper Lig'de bile yok. Rakip takımlar için Samsun gerçekten zor bir deplasman. İnşallah Samsunspor'u yeni sezonda Süper Lig'de seyrederiz" diye konuştu.

:D :) ;D

emre

onlar taraftarı seyrede dursun futbolcularımız da golleri sallasın  ;D bizim taraftar 12.adamlığı da aştı ilk 11'in değişilmezlerinden oldu. samsunspor_x >l<

twitter

Şu videoyu profesyonel bir kamera ile ve 10 dk aralığında tutsak inanılmaz güzel olur. Youtube'a yükleyeceksin ingilizce olarak birde altyazı koyarsın arada sonra yayacaksın yabancı forum sitelerine valla tebriğe bile gelirler. O kadar video izledim ama maratonumuz gibi bir ortam görmedim süper görüntü çıkıyor izlerken kaldı ki bu makina ile anca bu kadar olmuş Şehzadeler falanda yaptı bu sefer onları çekmemişiz bile.

Ayberk

ahmetsefa55

bu yusuf seneye bıze gelmek için  yol yapıyo soylemedı demeyın  :)

GençKozluklu

Kayseri Erciye maçındaki GENÇ KOZLUKLUALR. Sık sık SAMSUNSPORUMUZUN maçların Kozluk beldemizden giden KOZLUKLULAR bu haftaki maçta çektikleri fotolara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kozluklu olarak gurur duydum. Bir yolunu bulup Güngören maçına Samsun'da olmak istiyorum.

Kozluk her zaman SAMSUNSPOR ludur.

http://www.facebook.com/#!/media/set/fbx/?set=a.1813138441558.2096261.1032940289

5555

Burak

Alıntı yapılan: 5555 - 20 Nisan 2011, 12:12:03

Orda Birisi Elini Kaldırmıyor :D

kaldırmayanlardan birisi benim mesela Normal şartlar altında evde dinleniyor olmam gerekirdi ama :) hastaydım o gün ama mecbur geleceğiz maça ölüm kalım olmadıktan sonra  :)