Bank Asya 1. lig 20. Hafta|Mersin İdman Yurdu- SAMSUNSPOR : 1-0

Başlatan celebi, 30 Ocak 2011, 22:02:09

« önceki - sonraki »

Turuncu

Turgay ile bu iş olmayacağı belli muratı ortaya çek sağ kanata da kimi alırsan al (aziz dilaver agbetu vs) ortasaha da hakan tek başına mücadele ediyor helal olsun.Zenke diyecek söz bulamıyorum zaten bir olumlu hareketini göremedim.Top ezmekten başka  bişey yapmıyor.Abdülaziz zaten hayalet adem aynı şekilde.Bugün ahmeti de tanıyamadım.İstisna diyorum.Onun nasıl bir kaleci olduğunu biliyoruz zaten.Böyle kritik maçları kazanamıyoruz nedense en az 1 puan almalıydık.İçimden bir ses haftaya lider olcaz diyor inşallah ama 3puan alalım yeter.

Not:Savaş adam olmuş yine kırmızı kart görmüş helal.

berusa55

Mağlubiyete rağmen bu takım hala ikinci! Haftaya alınacak bir galibiyetle belki de lider! Bize düşen yine ölümüne destekle takımı zirvede tutmaya devam etmek; azıcık futbolcuları uyarmak daha dikkatli olmaya davet etmek. İnşallah mutlu sona ulaşırız ne diyelim.

YaşarDoğu

Bir lafımda spikere , ismini araştırıyorum şuan, bulunca iletişim bilgilerine ulaşıcam.

Ulan her topcumuza ts menşei damgası yapman kadar itici , b.ktan bi maç anlatma olamazdı.Ahmet Şahin ts de doğru düzgün maça bile çıkmadı , Ahmeti Ahmet yapan Kocaelidir.

berusa55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 06 Şubat 2011, 17:12:49
Bir lafımda spikere , ismini araştırıyorum şuan, bulunca iletişim bilgilerine ulaşıcam.

Kerem Öncel

FaTiH_HaN

Ahmet
    adem   kenan kemal   orhan

hakan
murat                            aziz
                  ufuk
           billy         zenke  

bence ilerleyen haftalarda bu dizilişle oynamalıyız. billy ve zenkeye asist yapabilecek en iyi oyuncumuz ufuk onu forvet arkasında kullanmalıyız.                  

furkan5534

Alıntı yapılan: Turuncu - 06 Şubat 2011, 17:11:39
Turgay ile bu iş olmayacağı belli muratı ortaya çek sağ kanata da kimi alırsan al (aziz dilaver agbetu vs) ortasaha da hakan tek başına mücadele ediyor helal olsun.Zenke diyecek söz bulamıyorum zaten bir olumlu hareketini göremedim.Top ezmekten başka  bişey yapmıyor.Abdülaziz zaten hayalet adem aynı şekilde.Bugün ahmeti de tanıyamadım.İstisna diyorum.Onun nasıl bir kaleci olduğunu biliyoruz zaten.Böyle kritik maçları kazanamıyoruz nedense en az 1 puan almalıydık.İçimden bir ses haftaya lider olcaz diyor inşallah ama 3puan alalım yeter.

Not:Savaş adam olmuş yine kırmızı kart görmüş helal.

ya ne olursa olsun.herkez butun herkez bu oyuncuların en basarısız oyuncunun bıle yerı geldıgınde nasıl ölumune oynadıgını cok cok ıyı bılıyor.bız bu oyuncularla sonucta buralara geldık.ama bu oyuncular yerı gelınce ruhsuz oluyor.tamam 1-2-3 tanesi neysede %90 ınıda mı ruhsuz oynar.senelerdır süperlig hayalıyle yatıp kalkıyoruz.her mac'a galıp ayrılcagmızı dusunerek ızlıyoruz.ama sonu husran olunca ınsan yıkılıyor cıdden.bu lıg'de su lıderlık koltuguna 5 senedır oturamadık.gecelım ve kalkmıyalım artık!

Gökberk55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 06 Şubat 2011, 17:13:23
                   Ahmet
     adem   kenan kemal   orhan

hakan
murat                            aziz
                   ufuk
            billy         zenke   

bence ilerleyen haftalarda bu dizilişle oynamalıyız. billy ve zenkeye asist yapabilecek en iyi oyuncumuz ufuk onu forvet arkasında kullanmalıyız.                   

billy onamasın mümkünse izzeti alalım oraya en kötü ihtimal billy kadar oynar,ayrıca musa fener maçındaki gibi oyuncuysa yedekte beklemesi çok saçma

furkan5534

cıdden musa ıcın kotu motudur dedık adam gayet ıyıdı bu adamda maç'a alınamadı bi türlü.billy yerınede ızzetı alsa ne kaybedıcekkı.bılly'den suana kdar ne kazandıkkı kaybedelm

Ahmeti

bu hafta kaybettik ama haftaya büyük bir azimle stad'a gideceğim ve kartal maçından sonra şampiyonluğumuzu doyasıya kutlayacağım.
Bizler inandık inanmaya devam edeceğiz sonuna kadar.

AhmetDenizci

Arada böyle puan kayıpları olabilir fakat bu puan kayıplarından acil dersler çıkarmak zorundayız. Artık Turgay'la bu işin gitmeyeceğini anlaması gerekiyor Kalpar'ın. Önceleri 90 dakika tahammül ediyoruz, iki maçtır oyundan almaya başladı. Artık haftaya hiç oynatmaması lazım. Çünkü takımın tüm pas trafiğini alt üst ediyor. Tüm atakları frenliyor. Artık yeter.
Zenke elinden geleni yaptı, çok mücadele etti, fakat her hafta bire bir markajda..
Billi Mehmet, oyunda hiç yoktu. Ahmet Şahin'de kötü günündeydi maalesef.
Takımın en iyileri bence Kemal Tokak, Murat Yıldırım, Orhan Taşdelen ve Adem Alkaşi idi.
Haftaya Kartal galibiyeti ile yüzümüzü güldür Samsun'um.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: binikalamadım - 06 Şubat 2011, 15:24:44
2. yarı bambaşka bir Samsunspor hayal ediyorum
ediyorduk.. fakat gördükki yanılmışız bunu iki sebebe bağlıyorum birincisi galip olsakta iki haftadır takım olarak esoes verişimiz bize pahallıya mal oldu.. ikincisiyse sadece ihtimal olarak kalması gerekir aksi durumu düşünmek istemiyorum. Takımın 2nci yarıdaki oyunu bir rehavet böbürlenme görüntüsü olmadığı aksine moralmen çökmüş ne yapmak istediğini bilmeyen bir takım görüntüsündeydik. Kulüp içersindeki son gelişmeler etkilemişse ufak bir etki olarak kalır umarım eğer bu durum devam ederse asılacak çok pislik var kulüp bünyesinde

5trawberry

Hala 2.ciyiz ve hedeften kopmadık.
Kartal maçında kaldığımız yerden devam İnşalah..

furkan5534

Alıntı yapılan: 5trawberry - 06 Şubat 2011, 17:22:00
Hala 2.ciyiz ve hedeften kopmadık.
Kartal maçında kaldığımız yerden devam İnşalah..

inşallahhhh

samsunmania

Zenke'nin yerine İzzet sahada olur mu yoksa ufuk mu olur bilmem ama her işte bir hayır var. Son maçlarda Zenke vasatı aşamıyor. Bir de ademin yerine musayı denemeliyiz bence artık.

cem

son 15 dkkadaki futboldan utandım,her hafta ayrı bir kadro liglerin sonu geliyor bizim hoca kadroyu oluşturamadı...
ahmet şahin sahanın en kötüsüydü...