Bank Asya 1. lig 20. Hafta|Mersin İdman Yurdu- SAMSUNSPOR : 1-0

Başlatan celebi, 30 Ocak 2011, 22:02:09

« önceki - sonraki »

Forvetim

bu hafta mersin maçından sonra lider olamazsak, haftaya kartal maçı sonrası lideriz inşallah

twitter

jean

kayipsiz gecersek harika olacak ilk yari atarsak isimiz dahada kolaylasir

ahmetsefa55

Hakemler
MUSTAFA İLKER COŞKUN
NEŞET MERDİN
MUHAMMET YUMAK
BORA BUDAK

binikalamadım

ben mersinin çok defansif oynayacağınını düşünüyorum şu an da evlerinde yenilgiyi kaldırabilecek durumda değiller...5-4-1 oynayıp kontra golü arayacaklar olmadı beraberlik işlerine geliyor..hatta 5-5-0 oynarlarsa bile hiç şaşırmam yani .. çok sıkıcı bir maç olacak gibi görünüyor..bizde golü duran toplardan yada penaltıdan bulacağız galiba..

s_uzunkaya

ZENKE GELDİK.
MURADA ERDİK. bu haftada;
BİLLYLEDİK  :D OLSUN

ahmetsefa55

çarşamba da bıttı bu hafta hızlı mı gectı ne ?  :) pazara sunun surasında ne kaldı kı.gunler hızlı gectıgı zaman kazanıyoduk dımı ? ıstanbulda ezan okunuyo.Allahım ezan-ı şerif hurmetıne yuzumuzu guldur yarabbim amin.

özkan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 02 Şubat 2011, 18:34:21
çarşamba da bıttı bu hafta hızlı mı gectı ne ?  :) pazara sunun surasında ne kaldı kı.gunler hızlı gectıgı zaman kazanıyoduk dımı ? ıstanbulda ezan okunuyo.Allahım ezan-ı şerif hurmetıne yuzumuzu guldur yarabbim amin.

yok arkadaş böyle taraftar inan hiç biyerde yaa  :D :D

Biz,Samsunspor'luyuz o00O0oLLLEeeYyyy !!!

alperen_55

Altay maçından daha kolay geçecek bir maç ama.gol yollarında etkili olmak lazım...1-3

Harun55

Insallah averaj falan suan önemli degil diye düsünüyorum..
Galip gelmek en önemli olan 0-1 olsun bizim olsun.. :D samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

mehmet yılmaz

Zor bir maç olacak; inşallah deplasmanda kazanırız ve o zaferi statta yaşayan şanslı yüzlerce Samsunsporludan birisi de ben olurum.

kabacevizli55

önceki sezon çok az kişi gitmiştik mersine bu sefer hakkını vermemiz lazım

ahmetsefa55

td'de skor tahmını baslıgında bıze kımse şans vermemıs.herkes puan kaybedecegımızı dusunuyo.dosta dusmana ınat saldır SAMSUNSPOR oooooollleeeeeeyyyyyyyyyyyyy

Kaya

Site olarak gidilir diye düşündüğüm bir deplasmandı.... :(

ahmetsefa55

aslında ne kadar cok gıtsek o kadar ıyı olur.her platformda mersınlıler konusuyolar.boyle buyuk bı kalabalıgı mersınede beklıyoruz dıye. ;)