Samsunspor Atkısı Takmak

Başlatan Ajan, 29 Ocak 2011, 00:49:27

« önceki - sonraki »

binikalamadım

arkadaşlar İstanbul'da her gün mutlaka arka cama Samsunspor atkısı ya da flaması asılı araç mutlaka görüyorum geçen yıl böyle bir şey yoktu çok nadir rastlanıyordu >l<

ahmetsefa55

Atkılar patladı gitti

Taraftarların, atkı ve bayraklara gösterdiği büyük ilgi en çok esnafı memnun ediyor. Aytaç Önel, "Özellikle maç günleri Samsunspor atkılarımız yok satıyor" dedi
Samsunlu esnaf, Samsunspor atkılarında patlama olduğunu söyledi. Bank Asya Birinci Ligi'nde adım adım şampiyonluk hedefine yürüyen Kırmızı-Beyazlı ekibin taraftarları, Samsunspor bayrak ve atkılarına yoğun ilgi gösteriyor. Bu durum ise en çok esnafın yüzünü güldürüyor. Samsunlu esnaflardan Aytaç Önel, "Takımımızın aldığı başarılı sonuçlar, taraftarların atkılara ilgisini artırdı. Özellikle maç günü atkılarımız yok satıyor. Bu da bizleri memnun ediyor" diye konuştu.

BU BÜYÜK TARAFTARA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR
01 Şubat 2011 / 12:45
Samsun şehri, Süper Lig yolunda hedefine emin adımlarla ilerleyen Samsunspor'a büyük destek veriyor. Sokak ve caddelere asılan bayraklar ve insanların Samsunspor atkılarını takmadan dışarı çıkmamaları buna en güzel örnek
Altay karşılaşması öncesi ve sonrasında şehirde büyük bir hareketlilik yaşandı. Karşılaşma öncesinde taraftarlar, İstiklal Caddesi girişinde bir araya geldi. Burada toplanan binler, kırmızı-beyaz bayrak ve meşalelerle stadın yolunu tuttu

HERKES İNANMIŞ DURUMDA
Bank Asya Birinci Ligi'nde şampiyonluk hedefine doğru yavaş ama emin adımlarla ilerleyen Samsunspor'da taraftarlar, şimdiden şampiyonluk havasına girmiş durumda. Önceki akşam oynanan ve 1-0 kazanılan Altay karşılaşması öncesi ve sonrasında şehirde büyük bir hareketlilik yaşandı. Karşılaşma öncesinde taraftarlar, İstiklal Caddesi girişinde bir araya geldi. Burada toplanan binler, kırmızı-beyaz bayrak ve atkılarıyla stadın yolunu tuttu.

BAYANLARIN SAYISI ARTIYOR
Takımlarına olan sevgilerini ve bağlılıklarını her platformda gösteren 7'den 70'e herkes, sezon sonunda mutlu sona ulaşılacağından emin. Yüzlerce meşale ile 19 Mayıs Stadı'na yürüyen taraftarların görsel şovu stat içinde de devam etti. Bu destek yürüyüşünde bayanların çokluğu ise oldukça sevindiriciydi. İstiklal Caddesi'nden stada kadar yürüyen taraftarlara halkında alkışlarla karşılık vermesi ise şehrin takımına duyduğu güveni ve sevgiyi anlatıyordu.

Burak

Sanırım bazıları anlamıştır artık Samsunspor süper lige çıktığı zaman Samsun ekonomisine yapacağı katkıyı

Ayberk

Bugün aslen Vezirköprülü ama Samsunsporla alakası olmayan bir arkadaşım "Burası Her Yer Değil" atkısı sordu. Sen iste yeter ki işportalarda dolu dedim. İşportayı geç, kulübe katkımız olsun dedi. >l< O da olur merak etme dedim, alacam ona bir atkı.

mehmet yılmaz

Bugün Çiftlik'te şöyle bir dolaşayım dedim, şehir cozutmuş arkadaş :)
Bu kadar çok atkı, bere, hepsi Samsunspor!  >l< >l< >l<

Burak

bende takacam arkadaş yemişim işini en azından bir gün  ;D

kalptenþimþek

Bundan böyle atkılar; maç günleri sallanır, diğer günler takılır arkadaşlar.... =I samsunspor_x Burası Her Yer Değil samsunspor_x I=

celebi

dün Aydının Didim ilçesindeydim. turistik deniz kenarında bir yer. otogardan indim şehir merkezine doğru ilerlerken 61 plakalı araç gördüm. ulan dedim şu işe bak sinirim tepeme çıktı. didimin plakalrı 09 D ile başlıyormuş. neyse bir yemek yieyim dedim yedikten sonra. 09 D 55.. diye bir passat ulan dedim acaba samsunlumu demeye kalmadı arabanın önünde samsunspor arması. süper hoşuma gitti. aradan 1 saat sonra bir kia kamyonet 09 D 55.. diye bir plaka adam kamyonetin arkasına kocaman bir SAMSUNSPOR armasını yapiştırmış. dedim Allahım bu sene olmalı . Allahın didiminde bile taraftarımız ve hemşehrilerimiz var.

lucarelli

Dün şirkette ikinci arkadaşıma da hediye ettim bir atkı. Baktım bugun dolamış atkıyı boynuna öyle gelmiş. 

kalptenþimþek

ne işin var kardeşim didimde?

celebi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 02 Şubat 2011, 13:47:27
ne işin var kardeşim didimde?

ibb ile didim yazlıkspor kardeş kulüp olmuşlar, protokol görüşmesi için gitmiş diye duydum ben de 8) :P
yalnız şu aralar samsun'u görmeniz lazım gurbettekiler, atkı,bayrak..
sanki başka bir şehre geldim..
çok güzel oldu çok.

kalptenþimþek

bir dönem her yaz abim giderdi didime..
demek o da samsunspor arıyormuş.. :)

Burak

Alıntı yapılan: celebi - 02 Şubat 2011, 13:57:09
samsunsporlu aradım :)

diyar diyar Samsunspor elçisi olarak gezen Çelebi abimize teşekkürler  :)

celebi