River bayrakları vol 2.

Başlatan Serkan, 27 Ocak 2011, 20:44:03

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 10 Mart 2011, 02:06:33
güzel bir çalışma olur cidden ama yine almazlarsa, harbiden ayıbın kralı olur..!

ne istediğinizi anlamıyoruz ki; hani adanaspor bile bizim taraftarımızı överken, siz taraftara neden zorluk çıkartıyorsunuz.? ya da malum takımın tarafatarları ile dostluk içinde olan ve bilet konusunda nasıl bir politika yürüttüklerini bilmediğimiz bir grup nasıl içeri sokuyor? roma bayrağı diye nam salmış bayrakları, roma taraftarı içeri sokarken, ab standartlarına ulaştırılmak isteyen tribünlerimiz neden içeri sokamıyor? en basit örneğinden, türkiye'de fenerbahçe, beşiktaş tribünleri bayraklarla show yaparken, bizim tribüne mi işliyor kurallar? şampiyonlar liginde gs'nin çok sayıdaki bayrakla yaptığı olay ne idi acaba?

bırakın kardeşim bu işleri, bırakın..! amacınızın ne olduğunu bilen biliyor, kendinizi daha da fazla küçük düşürmeyin..

tavşanlı maçını izlerken tv'den bayrakların güzelliğini görmek istiyorum.. bir de, siz isteseniz de istemeseniz de taraftarımızla ve samsunspor'luluğumla birkez daha gurur duymak istiyorum. hadi yönetim, kalın sağlıcakla..!!

daha söz söylenmez budur kardeşim

doðan

Yaptık oldu diyenler nerdeler.... :D :D :D

mehmet yılmaz

##kdc##

yaptık süüppperrrr olduuu abiiiiii=)

berusa55

Mükemmel ötesi. Sözün bittiği yer!  >l< >l< >l< >l<

Ahmeti

bayraklar çok güzel olmuş emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık

**KaR6**

river plateliler sitelerinde para toplayıp Samsun bayrakları yaptırcaklarmış :D :D

Ayberk

riverplate.biz :D
Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Mart 2011, 19:40:14
river plateliler sitelerinde para toplayıp Samsun bayrakları yaptırcaklarmış :D :D

kutsalforma

ikinci resimde zenke niye siritiyo?
komik bise mi gördün olm?

##kdc##

bayrakları indirceğimiz anda bi pozisyona kitlenmişim, bayrak öndeki adamın üstüne serilmiş  :D dai bayraktan kurtulmak için çırpınıo ama benim haberim yok ;D ;D

Ayberk

Bu arada fark ettiniz mi bilmem ama, maça başlamadan önce tribün fazlasıyla tutuktu. Bayraklar meydana çıktıııı millet gene gaza geldi ;) >l<

##kdc##

sorma bayrakları ortaya cıkınca millet bi galyana geldi:
-abi birazda ben sallayabilir miyim :P :P

orhan

kesinlikle bayrakların sayını artırmalıyız.kapalıdan çok güzel gözüküyordu.müthiş görsellik katıyor.

Dartagnan

bu bayrakları bır daha sokamayacgız herhalde.Cunku ıcerı gırıste bır seferlık sokuyorum demıs komiser.

##kdc##

abi bence bu günkü güzel görüntüden sonra bi sorun çıkarcaklarını dşünmüyorum. herhangi bi zararı da olmadı hiçbişeye bayraklarımızın. bundan sonra izin verirler. olmadı başka yollara başvururuz 8) :P